За онези дребни неща, които издават липсата на класа

  • 53 818
  • 1 461
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 475
Честно да ви кажа, на гости ходя само с чисти и лъснати обувки, така че не ми е проблем да вляза с тях. Единствено когато има пълзящо дете се събувам.

# 61
  • Мнения: 4 892
Марадона, коя не Ви пусна и Ви пренебрегна заради друг, който е посредствен и без класа, но за сметка на това....печен?
Обикновено поетите след любовно разочерование са най-плодовити. Толкова теми, и коя от коя. Много сте продуктивен.

Аз класици не познавам, затова ще си замълча по темата.
Всъщност сещам се за една левурда!

# 62
  • Мнения: 34
Да караш джип  #Crazy

# 63
  • Мнения: 1 008
Holly1,
искаш да кажеш,че хората, които карат джипове са прости и безкласни?

# 64
  • Мнения: 3 805
Дистанционно в найлонче (вероятно спада към антуража на чистниците, които карат гостите си да се събуват). Mr. Green



Това със събуването не тръгва ли като традиция от селата? Категорично противоречи на доброто възпитание. При все, че наистина са много мръсни улиците! Гостът сам трябва да си прецени дали да се събуе. А дистанционното в найлонче... няма такъв Ретро-Хит-Парад

# 65
  • Мнения: 34
А тези дето карат жигула са готини и класни  Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

# 66
  • Мнения: 274


Хахахахах, Селтакис, видя ли бе, селянино див!!!!  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 521
Да откажеш билет за концерт на Елтън Джон, но да припяваш сутрин в асансьора нещо на Камелия.

# 68
  • София
  • Мнения: 11 101
Beauty1 ти какво караш ?

# 69
  • Мнения: 34
Голф, що?

# 70
  • Мнения: 1 217
Holly1,
искаш да кажеш,че хората, които карат джипове са прости и безкласни?
Същото е като да твърдиш, че хората които не опаковат багажа си в куфар за 1000 евро са невъзпитани.
Аз мисля, че за несъбуването е отговорна простотията, географията няма нищо общо, но за мен въпроса се изчерпа, и без друго не каня простаци вкъщи.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз не търся класа във всеки, но като видя индивид от класа се кефя.
Начинът на говорене, САМО книжовен български език, без диалект, без мякане.
Начинът на държание, спокойствие,вежливост.
Много ми е гот като видя седнало девойче в ресторанта с изправен гръб и правилно държание на масата.
Човек научен на обноски, човек знаещ мястото си, и т.н

За мен хора от класа в родината ми почти няма, класата не се купува - тя е наследствена.

Ох , май не е точно така, но сте разбали общия смисъл, поне се надявам.

За обувките - няма да коментирам, но хората от класа също се събуват, когато отидат в дом без домашни помошнички.

# 72
  • София
  • Мнения: 11 101

Е това е класа !
По точно класика ...  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 24


Хахахахах, Селтакис, видя ли бе, селянино див!!!!  Mr. Green

Аз мълча и не се намесвам, понеже наскоро ми казаха, че да претендираш че си интелигентен, фин, красив, заможен, поддържан и секси мъж, а да пишеш в женски форум е непоправима липса на стил и класа.

П.С. Жгмъц, а хора като мен, дето имат и голф тройка и нов джип кво да правим?!...Да се разчекнем ли?! newsm78

# 74
  • Мнения: 24 467
Да не се събуеш, въпреки мръсотията навън, просто защото това издавало класа /не е ясно каква, обаче/,  също е липса на класа /този път на висока такава/.  Laughing
Всяко робуване на безсмислени изисквания издава липса на акъл, ако не на класа.

Общи условия

Активация на акаунт