Нов удар по демокрацията

  • 3 251
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Че демокрация няма и не е имало, е повече от ясно. Но щом ще се връщаме във времето отпреди 20 години, барем дасе  върнат и хубавите неща - евтин ток, ниски данъци, безплатно здравеопазване...

ако питаш правителството то и сега това го има Close

# 16
  • Мнения: 1 470
  За паветата вече няма смисъл,този парламент след месец си заминава.По-важно е сега на изборите хубаво да се мисли за кой да се гласува.
То в това е въпросът,те така си подредиха нещата та напрактика да нямат никаква алтернатива за която да се гласува...

# 17
  • Мнения: 1 470
е добре де,за такива балъци ли ни имат #2gunfire

ХОРА,не бива да допускаме това!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
на паветата,до отказ Mr. Green
С теб ще се видим на паветата... Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 12 101
Шшшшшшшшшшшшт! Тихо! Ако ни чуят ще ни пратят в Белене за строим новия АЕЦ.

Тъжното е, че дори не съм сигурна, че се шегувам.

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
е добре де,за такива балъци ли ни имат #2gunfire

ХОРА,не бива да допускаме това!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
на паветата,до отказ Mr. Green
С теб ще се видим на паветата... Hug

в колко 4асът?

да Бояна,тъжното е,4е наистина не можем и да се шегуваме ве4е #Cussing out

# 20
  • Мнения: 1 032
...Яне може и да може, ама само ако е с Ковачки. Ако излезе без ЛИДЕР-а, в коалиция само с ВМРО и останалите, през следващите четири години ще гледа парламента само на картичка. Затова сега обмислят обща листа от името на една партия - така няма да им се налага да гонят 8 процента, а само 4.


пп Ветото беше отхвърлено.

Именно Яне внесе предложението за  8% бариера пред коалициите. Идеята е, че СДС и ДСБ не могат да стигнат тези проценти и няма да влязат в парламента. По този начин бате Бойко ще трябва да си търси други коалиционни партньори ако иска да управлява.

# 21
  • Мнения: 4 916
...Яне може и да може, ама само ако е с Ковачки. Ако излезе без ЛИДЕР-а, в коалиция само с ВМРО и останалите, през следващите четири години ще гледа парламента само на картичка. Затова сега обмислят обща листа от името на една партия - така няма да им се налага да гонят 8 процента, а само 4.


пп Ветото беше отхвърлено.

Именно Яне внесе предложението за  8% бариера пред коалициите. Идеята е, че СДС и ДСБ не могат да стигнат тези проценти и няма да влязат в парламента. По този начин бате Бойко ще трябва да си търси други коалиционни партньори ако иска да управлява.


 Peace Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064
Шшшшшшшшшшшшт! Тихо! Ако ни чуят ще ни пратят в Белене за строим новия АЕЦ.

Тъжното е, че дори не съм сигурна, че се шегувам.

Черен хумор, колежке! Sad

# 23
  • Мнения: 2 480
Гоце-пожизнен президент,  Сергей-пожизнен премиер, а който протестира-направо в Белене!  Нека да им кажем 1голямо "МЕРСИ"!
Само те  ще ни донесат обещаната още от Андрей Луканов "СПОЛУКА"!
Май пак ни готвят за руска колония!


http://www.gotze.net/wordpress/


http://www.youtube.com/watch?v=awLwkMsmVT8

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 03:20 от vl

# 24
  • Мнения: 34
Аз пък намирам за много разумно, че Бойко Борисов публичо заяви, че се опасява от атентат. Така се застрахова и не дай си боже нещо да му се случи, първите заподозрени ще са цитираните от него.

# 25
  • Мнения: 34
P.S.: няма да гласувам на изборите и не съм привърженик на нито една партия и на нито една copy/paste рограма.

# 26
# 27
  • Мнения: 1 744
Днес по радио Витоша един слушател, който явно беше доста навътре в нещата, защото доста други работи говори и то конкретни, каза, че това е против всякакви правни принципи на Европейското право. Как така ще се приемат закони, които са против тези на ЕС. Не може ли в тази връзка юристите да се изкажат? Това са сериозни неща, щом почнат да подменят принципите, не ми се мисли какво ни чака. ooooh!

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не искам да се заяждам, но е крайно време да ликвидират и сдс и дсб и разните други изродени мутации.
Така ли не разбраха че за нов бардак трябват нови курви, тези ги видяхме и не ги искаме повече ...
колко избори трябва да мината за да го разберат, тази бариера просто ще ги изхвърли и дано този път се усетят ...
жалко че с това поведение ме карат да не гласувам този път ...

# 29
  • Мнения: 1 470
Днес по радио Витоша един слушател, който явно беше доста навътре в нещата, защото доста други работи говори и то конкретни, каза, че това е против всякакви правни принципи на Европейското право. Как така ще се приемат закони, които са против тези на ЕС. Не може ли в тази връзка юристите да се изкажат? Това са сериозни неща, щом почнат да подменят принципите, не ми се мисли какво ни чака. ooooh!
Наде,и като се изкажат какво?!
Ето примерно това за паричните вноски за изборите,гледах извадка от повечето европейски страни,ми дори в Румъния не искат никакви пари за да се явиш на избори...До колкото си спомням в Холандия беше най-скъпо,и се равняваше на 10тина минимални работни заплати...А тук сметнете колко минимални работни се събират в 100 000 лв.

Общи условия

Активация на акаунт