Проследяване на бременост след инвитро в Бургас - ново

  • 2 814
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте мили момичета.Моля помогнете и ми дайте информация за следното.Пиша Ви от името на моята мила етърва.Вече почти 14 години нямат деца.От миналата година ходят при д-р Кузовски във Варна и най-сетне след втория опит имаме положителен резултат.Днес бяха при него и за първия ултра звук.Бебето е едно - ще се пръсна от радост.Проблема обаче е , че им е казал че вече няма смисъл да ходят при него и им е препоръчал д-р Стоянов тук в Бургас.Някой чувал ли е за него.Моля пишете ми ако имате впечатления , че етърва ми много се е притеснила.Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Мнения: 453
Не искам да те разочаровам, но кажи на етърва си да не стъпва в бс за каквото и да е било, особено ако има рискова бременост. Казвам го от личен опит, след две неуспешни бремености, след мнения, че това било нормално и се случвало често, да не се притеснявам. Ако не беше този форум никога нямаше да чуя за имунологични проблеми и в последствие да разбера че имам такива, както и септум в матката, който трябва да бъде отстранен. В бс ходих година при едно от "светилата", която на всички казва че имат ранички и си взема паричките от лечението им.  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 160
Миличка,от горчивия си опит,който натрупах с бургаските лекари,мога само да ти кажа да бяга етърва ти по-далеч от тях
Аз от скоро се интересувах за д-р Козовски,и съм се насочила за консултации при него,тъй като искам отново да забременея
Аз нямам проблем със стерилитет или трудно забременяване-моя проблем е,че се страхувам пак да не попадна на бургаските лекари и те пак да допуснат да  загубя детенцето си,заради безразличието и некопетентността им
Надеждата ми е в Козовски,на който ще разчитам да ме консултира относно проблемите на бъдещата ми бременност,и тъй като разбрах,че вече не води раждания,ще го помоля да ме насочи към свой колега от Варна,който да го прави,но при бургаските чудовища не искам да се връщам
А във вашия случай мисля,че е абсурдно да рискувате с тях,аз точно заради  най-прехвалените бургаски лекари погребах дъщеричката си,вместо сега да и се радвам И лошото е,че моя случай не е единичен-тези хора са почернили толкова много семейства,но за това никой не говори,аз ги разбрах тези неща едва ,когато се обърнах към прокуратурата за да разследват моя случай
На такива ужаси се наслушах,а и аз самата изпитах,че се чувствам длъжна да предупредя бъдещите майки да бягат колкото се може по-далече от нашата болница и мафиотите в бели престилки!!!

# 3
  • Мнения: 11
Сърдечно благодаря на ksd_g и keral за подробните ви отговори.Сърцето ми се къса като чета и препрочитам писмата ви.Много съжалявам но искрено вярвам в положителния край и за двете ви.Вярвам , вярвайте и вие.Аз лично се радвам на две прекрасни деца със седем години разлика но със страшно трудни бремености.Раждала съм тук в Бургас и знам за какво иде реч.Ето защо пуснах тази тема с молба за помощ.
Много ви моля ако има други мнения споделети ги то е ясно че ще хващам етърва ми и ще я водя другаде - но къде? newsm78

# 4
  • Мнения: 453
Теди, помолете д-р Кузовски да ви препоръча специалист във Варна. Наистина е много трудно и е свързано и с доста финанси, но действителността е такава. Аз лично след следващо забременяване/дай боже и с успешен край/ ще пътувам до София, аз и сега го правя за лечение. Много е жалко, че в такъв голям град като нашия нямаме каквито и да е било специалисти. По-кофти ми става обаче като си помисля, че след първия аборт изпотроших толкова пари за светилото тука, което ме викаше всеки месец на преглед без да има защо. При същото това светило изпратих и моя приятелка на профилактичен преглед, която бе стресната, че има същите проблеми като мен, добре че се усети навреме. Пожелавам успех на етърва ти и вярвам, че след всичките трудности нещата ще си дойдат на мястото си.

# 5
  • Мнения: 3 621
Теди, те вече са те посъветвали да бягате далече от бургаските "лекари". Заради завеждащата отделение паталогична бременност, миналата година трябваше да родя мъртво бебето си 7 дена преди термин. Три месеца след това аз бях отново бременна и се чудех къде да отида и какво да направя, тогава разбрах за д-р Попов в Поморие, цялата бременност ми я следи той, като от 5-тия месец започнах да ходя и в МД Варна при д-р М.Яков.Родих там и мога с чисто сърце да кажа че благодарение на тези двама лекари сега се радвам на живо и здраво дете, защото за разлика от предишната ми бременност тази ми беше доста проблемна
Д-р Яков ми каза че никога досега не е имал бременна от Бургас с толкова добре водена бременност
Пожелавам много късмет на етърва ти и живо и здраво бебче
Ако те интересуват подробности, пиши на лични

# 6
  • Мнения: 274
Абсолютно правилно са го казали момичетата -  В БУРГАС НЕ!!! Варна е близо, нека ви препоръча доктор там, нека етърва ти не си позволява лукса да се остави в ръчичките на бургаските "лекарчета". Казвам го личен опит за мое огромно съжаление. Успех

# 7
  • Мнения: 3 294
Първо честита ви радост , дано бременността на етърва ти бъде лека и безпроблемна и сега от мен един съвет , аз не мога да кажа че някой от Бургаските лекари ми е водил бременността , спомагам си с прочетеното от форума , а важните прегледи си ги правих в София . Преглед който наподобяваше малко нивото на софийския доктор ми правеше единствено Калчева , при нея си ходих от началото на бременността , като и обясних нашия случай и я помолих наистина да ми наблюдава внимателно бременността , с две думи доволна съм . Но най-добре етърва ти да я посети и сама да си прецени  Peace

# 8
  • Мнения: 26
БЯГАЙТЕ ОТ БУРГАСКИТЕ ГИНЕКОЛОЗИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 42
Аз имам дете благодарение на доктор Козовски-да е жив и здрав и Господ здраве да му дава, аз също се присъединявам към мненията на другите мами-надалеч от бургаските гинеколози добре че не се оставих в тяхни ръце . Моята бременност я следи д-р Давидков от град Варна -изключителен специалист на който съм страшно  благодарна за професионализма му-препоръчвам го за следене на бременност - той е човекът!!!

Общи условия

Активация на акаунт