Слу4вало се е на някоя мама????

  • 2 464
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 053
Мойта бебка е на месец и половина и 3 седмици след раждането и се поду о4ето от вьтрешната 4аст на клепа4а.Водих я на лекар и ни казаха 4е е хемандиом.Сега я мажа с мехлем и другия месец в средата сме на преглед,но ако няма резултат ще го оперират.Много се притеснявам,много.Нямаше и нищо след раждането.На някоя от вас слу4вало ли се е?Дали ще мине?Много ми е притеснено.Благодаря ви. Confused

# 1
  • Мнения: 290
Не ми се е случвало и незнам как да ти помогна.
Милото бебче,ще ви стискам палци да мине без операция!
Пожелавам ви много,много късмет!Прегръдки. Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 2 447
И аз не съм наясно,но мога само да ви стискам силно палци да се разминете без операция. Praynig

# 3
  • Мнения: 1 053
Благдаря ви май4ета.Добре поне 4е не я боли Confused.Не е опасно,но дано Praynig да мине с мехлема.

# 4
  • Мнения: 2 898
Голямата ми дъщеря е оперирана от хемангиом на два месеца и половина. Нейният обче беше на сгъвката на гушката.Появи се две седмици след раждането. Оправи се, дори белегът почти не си личи.Но търси добър хирург. Успех! Това не е най-страшното на света, повярвай ми!

# 5
  • Мнения: 1 053
Голямата ми дъщеря е оперирана от хемангиом на два месеца и половина. Нейният обче беше на сгъвката на гушката.Появи се две седмици след раждането. Оправи се, дори белегът почти не си личи.Но търси добър хирург. Успех! Това не е най-страшното на света, повярвай ми!
Знам,но понеже е на о4ето и това ме притеснява най-много.Ходихме в Медицинска академия в детската о4на клиника,там ми казаха  4е има добри специалисти.Благодаря за отговорите.

# 6
  • Мнения: 542
ДАНО БЕБЧЕТО ДА СЕ ОПРАВИ И ДА НЕ СЕ СТИГА ДО ОПЕРАЦИЯ! Praynig

# 7
  • Мнения: 221
Успех ви желая,дано всичко мине бързо Hug

# 8
  • Мнения: 282
И от мен имаш едни стиснати палци за детенце! Дано се разминете с операция,но ако се наложи,наистина потърси добър лекар. Flowers Bouquet

# 9
  • Мнения: 1 053
 HugБЛАГОДАРЯ ВИ  love001

# 10
  • Мнения: 793
И аз ще стискам палци за бебчето Peace  Дано всичко мине добре Praynig

# 11
  • Мнения: 6 713
И аз се присъединявам към виртуалната прегръдка от форума към теб и бебо и стискам палци да се оправите бързо!  bouquet Hug

# 12
  • Мнения: 567
Стискам палци и аз. Дано всичко се оправи  Praynig Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 251
Толкова съжалявам, такова малко бебче дано всичко се оправи без операция Не се отчайвай майче с теб сме  Peace

# 14
  • Мнения: 1 053
 HugБЛАГОДАРЯ

Общи условия

Активация на акаунт