Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Вчера бях на консултация и гинеколога ми каза, че матката ми била "малко твърда", обаче това не било повод за притеснение, всичко ми е наред.
Аз иначе се чувствам много добре. Бебо рита, на видеозона се вижда, че се върти непрекъснато.
Вие имали ли сте такова нещо?
Цитирай

София

Цитат на: evpraksia
Вчера бях на консултация и гинеколога ми каза, че матката ми била "малко твърда", обаче това не било повод за притеснение, всичко ми е наред.
Аз иначе се чувствам много добре. Бебо рита, на видеозона се вижда, че се върти непрекъснато.
Вие имали ли сте такова нещо?

Да, само че на мен ми бяха казали "напрегната". Изписаха ми Но-Шпа и почивка и това е. Аз нямах никакви неприятни усещания, но слушах и нямах проблеми.  Smile
Цитирай

Sofia

Цитат на: cheta
Да, само че на мен ми бяха казали "напрегната". Изписаха ми Но-Шпа и почивка и това е. Аз нямах никакви неприятни усещания, но слушах и нямах проблеми.  Smile

И на мен ми изписаха Но-Шпа и почивка, същото. И аз слушам и се надявам да няма проблеми.
Цитирай

София

Цитат на: evpraksia
Цитат на: cheta

И на мен ми изписаха Но-Шпа и почивка, същото. И аз слушам и се надявам да няма проблеми.

Няма да има, споки!  Smile
Цитирай

София

И аз имах същите проблеми по това време, че и контракции отгоре на вси4ко. Пия Но-Шпа и магнерич и съм добре, нямам проблеми - и при теб няма да има  Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай

Sofia

Здравей! Аз съм така от началото на 5 месец.На мен също ми изписаха но-шпа и Магнерич,също и повече почивка Very Happy . И аз като теб се бях притеснила много,но след консултация с бъдещите и настоящи мами във форума се оказа,че това е доста срещано явление!Успех и леко бременеене Very Happy !
Цитирай

Sofia

Благодаря ви за мненията момичета, много сте мили!!  Very Happy  Very Happy  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.