Вижда се на видеозон но ....

  • 1 784
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 89
Здравейте. Искам да Ви попитам дали някой може да ми помогне със съвет. Последната ми М. беше на 11.03.09 От тогава съм правила няколко теста за бременност последния на 25.04 и все са отрицателни. На 24.04 бях на доктор и на видеозона се вижда че има нещо , но тези отрицателни тестове ме побъркват. Аз вече имам 1 дете а преди него преживях и мисет. И двата пъти тестовете показват дори преди датата на М. Страшно съм уплашена дали пак не е мисед или кухо яйце. А иначе няма и следа от М. Но и не се чувствам бременна.
Не смея да се надявам ....  Sad

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Защо не си пуснеш кръвен ?

# 2
  • Мнения: 2 617
Какво значи "вижда се, че има нещо"? С толкова закъснение би трябвало вече да е ясно има ли бременност, или не.
А уринните тестове лъжат, случва се.
Освен да отидеш пак на лекар след няколко дни, за да се потвърди или отхвърли бременността, друго не се сещам. Можеш и кръвен тест да пуснеш - ако и той е отрицателен, явно не си бременна и трябва да се търси другаде причината за закъснението.

Дано да е това, за което се надяваш! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 89
Доктора каза че много му прилича на бременност но не може да потвърди със 100%. Той ме посъветва да изчакам и след празниците ако не ми е дошло пак да отида на 8.05. Но до тогава има 2 седмици и аз ще се побъркам от толкова чакане. Ясно ми е че не сте врачки. Май просто търся утеха. Не смея да кажа на близките си за да ги пазя и за това споделям с Вас.


Гледа ме на вагинален

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 09:38 от Veselka_s

# 4
  • Мнения: 2 617
Я иди си пусни кръвен при това положение. Резултатите излизат за час-два. Тук има цяла тема за това възможна ли е бременност при отрицателен (уринен) тест. Да, възможна е.
А впрочем на какъв ехограф те гледаха - вагинален или коремен?

# 5
  • Мнения: 3 641
Много е важно на какъв ехогаф те гелда наистин?Вагинален или корем? И въобще се чудя какви са тези лекари, коиот така безотговорно се отнасят към пациентите.Би трябвало да те посъветва веднага кръвен. ooooh!

# 6
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
На вагинален би трябвало вече да се види, освен ако овуто не е било късно.
И аз бих те посъветвала сама да идеш на кръвен, много бързо ще се разбере бременна ли си, или не и ще знаеш какво да предприемеш по-нататък.

Успех!  Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 10 698
кръвен,кръвен кръвен!!!

# 8
  • Мнения: 718
Напълно подкрепям: кръвен!!! Поне със сигурност ще знаеш  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 406
На вагинален би трябвало вече да се види, освен ако овуто не е било късно.
И аз бих те посъветвала сама да идеш на кръвен, много бързо ще се разбере бременна ли си, или не и ще знаеш какво да предприемеш по-нататък.

Успех!  Praynig
Напълно съм съгласна с Милето PeaceПри мен например/макар че бременноста не беше успешна/ симптомите се появиха по-късно.Успех  Praynig

# 10
  • Мнения: 106
Моята последна менструация също беше на 11.03 и в петък 24.04 кръвният тест безпогрешно отчете бременност,както и последвалия преглед с ехограф-абсолютно  всичко се вижда за този пеиод от време.Я,вземи да смениш лекаря,че аман от тези аматьори....."виждало се нещо"....
Пожелавам ти Успех и стискам палци да се похвалиш!!!!! Heart Eyes

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Izzabella , не само  гледащия е важен , а и апаратурата  Peace

# 12
  • Мнения: 1 335
Veselka_s, имаш 2 опции:
- Кръвен тест (повторен след 48 часа). Ще даде отговор дали има бременност и дали се развива нормално.
- Към края на седмицата би трябвало да влезеш в 7 г. с. - тогава се вижда пулс.

# 13
  • София
  • Мнения: 89
Благодаря момичета. Записах си час при друг лекар за четвъртък ако може направо да го видим. Ще Ви пиша как е минало.  Hug

# 14
  • Мнения: 3 641
Чак другия четвъртък Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт