Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
моля ви ако имате някаква представа пишете ми...проблем ли да забременее жена с хипертония.тя няма проблем мисля със самия процес ,а я е страх защото приела лекарства да не навредят на плода,знаете че всеки се моли да има здраво дете и дай боже всекиму,но има ли наистина риск за бебето.тя не пие лекарствата постоянно а при нужда-и то леки субстанции-нифедипин.моля ако имате някакви познания пишете ми благодаря ви предварително  bouquet
Цитирай

моля ви ако имате някаква представа пишете ми...проблем ли да забременее жена с хипертония.тя няма проблем мисля със самия процес ,а я е страх защото приела лекарства да не навредят на плода,знаете че всеки се моли да има здраво дете и дай боже всекиму,но има ли наистина риск за бебето.тя не пие лекарствата постоянно а при нужда-и то леки субстанции-нифедипин.моля ако имате някакви познания пишете ми благодаря ви предварително  bouquet
има лекарства, подходяЩи за бременност и кърмене
Цитирай

Пловдив

Здравей, min4ewa. Най-добре приятелката ти да се консултира с лекар. От там ще получи най-компетента помощ.  bouquet
Цитирай

София

Има жени,които забременяват и износват здрави бебета с доста по-сериозни заболявания-епилепсия,множествена склероза,диабет и т.н,то с хипертония е вече всеки втори!Да не се притеснява,просто да сподели с гинеколога и кардиолога,които я наблюдават,и те ще и изпишат лекарства,съвместими с бременност PeaceУспех  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.