Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
75-89 от 801 отговора
zdr.iskam nqkoi da mi kaje sled kato mi zakasnqva ve4e 7 dni moje li da sam bremenna pravih si test oba4e na men mi pokazvat vse otricatelni za6toto organizma ne mi proizvejda dostata4no hormoni taka sa mi kazvali /ag/ doktori a za ehograv mislq 4e e mnogoo rano a i atski me bolqt gardite  kajete mi kakvo da pravq
Цитирай

ben ten, направи си кръвен тест.
Цитирай

a kolko procenta sigornost dav akravniq test i moga li da raz4itam izcqlo na nego
Цитирай

100%  Hug
Цитирай

ben ten, направи си кръвен тест.
Peace Там няма никакви заблуди...
Цитирай

vednaj sam rajdaola no sam zabravila kakvi sa simptomite  a pak i vsqka bremennost e razli4na kajete mi normalno li e da me bolqt tolkova mnogo ggardite sa6to kato pri cikal
Цитирай

Нормално е.
Цитирай

normalno e da me   bolqt  ako sam bremenna li i v sa6toto vreme sa mnogo golemi  i napregnati kajete mi osven kraven test  ,test zza bremennost i videozon druga kakvo moga da napravq v ka6ti za da razbera dali sam bremenna , ot edna srana isakm da imam oste edno dete a ot druga ne iskam neka nqkoi ako znae da mi pi6e
Цитирай

Няма какво друго да направиш. Отиди на лекар или на кръвен тест.
Цитирай

blagodarq  za saveta ste vidq kakvo ste pravq ste pi6a pak
Цитирай

zdraveite dnes si napravih pak test i be6e otricatelen  ne mi ostava ni6to drugo osven da 4akam pak ste vidim kakvo 6te stava
Цитирай

И на мен ми закъснява със седмица,правя вече 4-ти тест все отрицателни резултати.Ясно е ,че няма бременност,но какви може да са причините някой ако знае да ги изброй.Иначе утре сам на преглед при гинеколог,но то мирно седи ли,как ще изтраям до утре.Ако е стрес,то при стрес ми идва със седмица или 10 дена по-рано,така е по принцип.Не знам какво да мисля Thinking
Цитирай

И на мен ми закъснява със седмица,правя вече 4-ти тест все отрицателни резултати.Ясно е ,че няма бременност,но какви може да са причините някой ако знае да ги изброй.

Причини:
- бременност
-хормонален дисбаланс
-стрес
-нерви
-кисти
.................
Цитирай

Здравейте на всички! Искам да ви попитам за нещо, което ме притеснява... Преди няколко месеца имах проблеми с левия яйчник - киста, но се разминах само с лекарства... Всичко се оправи Smile Сега имам 2 седмици закъснение на цикъла и съм доста стресирана да не би отново да имам подобен на предишния проблем... Напоследък съм страшно изнервена... Спомням си, че и преди по това време на годината ми се е случвало цикъла ми да не дойде... Според вас трябва ли да предприема някакви спешни мерки, за да се успокоя или да изчакам още малко?
Цитирай

на мен най-редовно ми закъснява с по 3-4 дни без причина. но имам поликистоза.
Цитирай

75-89 от 801 отговора