Опасна ли е амниоцентезата?

  • 180 916
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 13 762
Герда
Силно силно те прегръщам
Бъди силна знам че е трудно

# 1 366
  • Мнения: 2 603
Герда, много много съжалявам, че се налага да преминеш през това. И аз те прегръщам. Понякога пътя към мечтите е по-дълъг, но това не бива да ни отказва.

# 1 367
  • Мнения: X
Исках да попитам, ако някой е прекъсвал след лош резултат на амниоцентеза, дали може да се изследва плодът?Какво представлява изследавнето?  Какво трябва да се каже?

# 1 368
  • Мнения: 1 324
Ех, а как ми се искаше да ти напиша, че притесненията ти са били напразно.
Много ми е мъчно и за теб и за бебето. Дано поне намериш отговорите на важните въпроси.

# 1 369
  • Млечния път
  • Мнения: 150
И аз много съжалявам за случващото ти се, Герда!
Мисля, че има възможност за изследвания на плода след аборта. Най-добре питай лекарите, които ще го извършат. На близка приятелка и се беше случило, но тя отказа изследванията, понеже при нея беше в 16 г.с. и се знаеше какво не е ред на бебетата. Не ми е удобно да я питам, защото ще я разстроя много.

# 1 370
  • Мнения: 13 762
Много би ми се искало да обсъждаме само хубави неща...
За моето бебенце което загубих 24 седмица (вероятно именно по причина че е било с отклонения), пишеше в епикризата с каква точно малформация е било. Предполагам това трябва да се пише в документа защото той описва цялата ситуация, какво защо как. Не съм питала нито могила но всичко си беше написано. Било е 2005 обаче сега не знам с тези реформи в медицината.

Общи условия

Активация на акаунт