Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора

somewhere

В някой страни има списание Плейгърл обратното на Плейбой бихте ли искали да го има на български ,с българско  участие и кого бихте искали да видите в него сниман без дрехи ???  Thinking

п.п. Да не забравите все пак възмущенията си и коментарите, относно сексуалната ми ориентация,психично състояние и тем подобни реплики   Peace  Laughing Laughing
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

В някой страни има списание Плейгърл обратното на Плейбой бихте ли искали да го има на български ,с българско  участие и кого бихте искали да видите в него сниман без дрехи ???  Thinking
п.п. Да не забравите все пак възмущенията си и коментарите, относно сексуалната ми ориентация,психично състояние и тем подобни реплики   Peace  Laughing Laughing

а анкета защо няма?
Цитирай

Все ми е едно, аз поне не бих си го купила.
Цитирай

Да, бих си го купила, но да е от типа на Плейбой, и статиите и интервютата, а не като Космо с голи мъже.
Чак да припадам да видя определен известен мъж гол, не бих казала, но готини екземпляри, радващи окото по без дрехи, защо не. Аз намирам мъжката голота привлекателна ( на хубави мъже разбира се ).
Цитирай

Каква полза за жените от едно такова списание?! Очи пълни, ръце празни!

Гейовете обаче сигурно ще го посрещнат с овации.  Whistling
Цитирай

София

Честно казано, в последните години, откакто имам достъпен нет вкъщи, списания не си купувам почти. Ами така де...Вестниците се купуват за новини - ок. Книгите - за духовна наслада. Ама списанията са точно за развлечение в свободното време. Едно време като студентка си купувах за във влака, за в 280, за вкъщи - нямахме нито комп, нито тв. Сега едно, че нямам толкова свободно време, второ - запълвам си го с развлечение в нета. Така че ако има ново списание на пазара, няма да съм му аз първия почитател Laughing

А иначе кой бих искала да видя без дрехи newsm78 Де да знам....Някой готин и поддържан мъж...Сега, примерно, Любо Нейков е разкошен, но ако го видя гол, сигурно ще припадна 35
Цитирай

Не намирам причина, за да си купя такова нещо. Ако някога съм искала да видя някого гол, съм го видяла  Blush.
Цитирай

Сигурно ако имаше интерес у българските жени, щяха да са го издали това списание. Мен лично не ме вълнуват голите хора, да не кажа, че ме отвращават, така че не бих си купила подобно четиво.
Цитирай

Мен лично не ме вълнуват голите хора, да не кажа, че ме отвращават,

С дрехите ли правите секс с мъжа ти, или само на тъмно? 
Цитирай

Против.
Харесвам списания с голи жени.

п.п. Редактирам се. Не съм против, но аз няма да си го купувам или да го чета/ разглеждам.
Цитирай

Варна

Не съм против, но не вярвам да ми е по-интересно и забавно от Playboy. Все пак в женката фотография има повече естетика Wink
Цитирай

София

Все ми е тая.Аз лично не бих си го купила,но не ми пречи попътьом да му хвърля едно око,ей така на вентилатор Mr. Green

Цитирай

Ами много ясно, че искам да има такова списание. Писна ми да гледам циците и гениталиите на разни фолк величия.
Цитирай

Много ясно , че искам  Very Happy
Цитирай

Не е н,жно да има чак цяло списание, щото ще вземе по някое време да се пълни с съвсем неизвестни някакви си тинейджъри пробили на модната сцена .
Дори и в Плейбой бих се зарадвала да видя Бойко Брисов, Юксел Кадриев и Ники Кънчев - голи Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора