Помощ спешно!!!!

  • 1 963
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Полежи си тия дни малко повечко и много спокойствие!!! Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Мен доста ме преглежда на магарето през цялата бременност SickНо щом лекаря го прави значи риска е премерен.Почини си сега и не се притеснявай ,защото и това вреди .

# 17
  • Мнения: X
Друг път да не се обаждаш на майка ти, нейния отговор може да ти навреди много повече, от прегледа на доктора.


# 18
  • Мнения: 126
АЗ също имах преглед но 5 месец имах киста и трябваше нямаше как но лекаря ми каза да не се притеснявам щото савсем леко и не навътре ще преглежда.Няма място за притеснение лежи си пожечко.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 395
dayzi не споделяй такива работи с хора, които така реагират. Споделяй с някоя приятелка или пък ако нямаш и такава - направо тук във форума. И аз имам една роднина, която за всяко нещо вика колко е вредно, а междувременно разказва каква екстремистка е била тя като е била бременна. Прецени кои хора те успокоявавт и ти влияят добре като цяло и ограничи информацията до другите, може да звучи малко грубо като ти е майка, но в момента бебето ти е по-важно от това тя дали ще ти се цупи, че не споделяш много-много!

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И мен ме бъркаха в 6-7 месец защото отидох с болки в спешното като си мислех, че ще ме гледат на видеозон, а те само на магарето ме прегледаха и нищо лошо не се случи в последствие.
Не се безпокой толкова.

# 21
  • Мнения: 2 447
Не се шашкай толкова мила.Все пак си била на преглед при лекар и щом той е преценил,така да е прегледа няма от какво да се шашкаш. Hug Пиши какво е казал твоя доки.

# 22
  • Мнения: 406
За да ти е по-спокойно, се обади на лекарката ти, а не чакай до утрешния преглед при нея. И най-вече: СПОКОЙНО. Сигурна съм, че всички ще е наред.

# 23
  • Мнения: 1 475
От първия момент, в който разбрах ,че съм бременна , освен на ехограф ме гледат и на  магарето с колпоскоп и с опипване, следят шийката- проблеми да чукна на дърво не съм имала!! Praynig Peace

# 24
  • Мнения: 2 960
Майка ти не ти е направила добра услуга с тези си изказвания.Сега се успокой ,няма да се случи нищо страшно.
По принцип и аз знам ,че не е кой знае колко добре да те преглеждат на магарето ,но пък не е и забранено.Ако докторът преглежда внимателно-няма проблеми.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 588
В петия месец ме приеха в болницата с 40 градуса температура и ме провериха за разкритие. Всичко беше наред слава богу. В края на осмия месец се повтори случаката и пак нямаше проблем.
Не се притеснявай! Едва ли докторите биха направили нещо, което да навреди.

# 26
  • Мнения: 386
Ех, тези баби (бъдещи и настоящи) само знаят да всяват паника...
Още от сега трябва да свикнеш, че  много излишно драматизират...

# 27
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
за болките ми дадоха магнерот не ми обясниха нищо казаха ми че ми няма нищо и ме отпратиха егати и лекарите сега съм в голям ужас и незнам какво да правя

Нали не искаш да ти кажат, че ти има нещо, когато ти няма нищо, само за да си по-спокойна? Не се притеснявай. Тепърва ще те боли и опъва тук и там. На мен в 6-ти месец ми почнаха контракциите. Не съм пила даже магнезий. Ще почиваш повече и забрави за 3-часовите разходки.

# 28
  • София
  • Мнения: 19
Няма никаква опасност за бебето. Ако беше така помисли, колко лесно ще се предизвикваше аборт!
 Wink

# 29
  • Мнения: 2 110
Как си днес ?

Общи условия

Активация на акаунт