Колко време продължиха коликите при вашите съкровища?

  • 15 775
  • 223
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 478
Коликите започнаха, когато синът ми беше на 14 дни и продължиха до края на 3-я месец. Дори не желая да си спомням за този период Cry

# 16
  • Мнения: 790
3 като по книга

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не е имал колики Party

# 18
  • Мнения: 4 433
40 дена имаше колики.

# 19
  • Мнения: 183
При нас изчезнаха малко след като стана на три месеца. Както на единия ден се дереше, на другия просто ги нямаше, направо бях  Shocked

# 20
  • Мнения: 46 505
Не е имала  Peace

Беше на 3-4 месеца, когато питахме педиатърката как да различим коликите  Mr. Green тя се засмя и каза, че е късно за този въпрос  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 2 004
Продължиха до края на третия месец. Редувах капки Еспумизан и Инфаколик. Облекчаваха го малко.

# 22
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
При синът ми продължиха до края на 3-тия месец.Дъщеря ми имаше колики около 10-тина дни.

# 23
  • Мнения: 645
имаше до към 2-3месец,но капките много ни помагаха

# 24
  • Мнения: 2 677
Не е имал никакви колики.

# 25
  • Мнения: 9 973
8m.
dano бебето няма

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


        Големият ми син имаше колики 4 месеца.Мислех, че е бил рекордите, но брат му беше с ужасно силни колики точно 9 месеца.Нищо, нищо не помагаше за облекчение.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 535
При дъщеря ми до към 6-тия месец  Tired. С нея какво ли не опитвах - нищо не помагаше  Confused

При сина ми до към 2-2.5 месеца. При него бяха много по-леки. Плачеше малко, почти не съм давала капки, чайчета не пиеше... само топлех коремчето и гушках  Peace

Дано скоро да минават и при твоето бебенце Hug

# 28
  • Мнения: 3 621
Сина ми на 6 май ще навърши 3 месеца и все още го мъчат коликите. Силни са и какво ли не пробвах, нищо не помага. Като чета какво пишат мамите тук се надявам много скоро да свършат, че наистина много се измъчи малчо

# 29
  • Мнения: 2 587
До края на третия месец.

Общи условия

Активация на акаунт