Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 80

  • 38 028
  • 377
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 51
Невероятни сте и вси4ките Hug
Такива разко6ни торти от хубави по_хубави, немога да намеря думи да ви кажа колко много ви се възхиЩавам
Сега Ще направя проба да си покажа тортата с картинка без да е линк
това е торта от преди не е правена скоро

както винаги не се вижда

Извинявам се за огромната снимка но току_Що се нау4их

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 15:36 от kremi_sisi

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
I r r a   , виждам че си от Бургас от къде си купуваш сладкарски бои , че аз имам мерак да пробвам някои от красотите ви ,но ще започвам от нулата.
В Бургас течни сладкарски бои има в едно магазинче за подправки, на ул. Константин Величков - отстрани на Краставицата. Аз лично ползвам прахообразни за яйца и сладкиши.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 113
Такааа, я да видим какво запомних, че от снощи гледам, но нямах сили да пиша...

Стаси, чудесна рокля и като идея и като изпълнение...Много добра игра на "материи".

Риен, с изключение на заглаждането, тортите са оригинални, семпли и добре направени!

patriyani, обувката е много хубава...цялата торта е интересна. Наистина снимката й отнема от качествата, но и така схващам, че си заслужава да се погледне по-внимателно, на по-добра снимка...

# 78
  • Мнения: 1 965
 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Девойки!!! Имам една невероятна новина. /нямам лентичка, спокойно  Grinning /
Току що ми се обадиха от фирма ИЛЧОВСКИ. Вече си имат магазин в София. Намира се на бул. Бъкстон. Повече не ми казаха за адреса. До 1 Юни ще караме малко на предварителни обаждания, тъй като човека ще бъде в движение. След това вече ще си има постоянно човек в магазина. Обещаха да поддържат целия асортимент на фирмата. Това ще бъде едно наистина добро постижение за нас!!!
 Аз съм много щастлива! 

# 79
  • София
  • Мнения: 2 671
Toва наистина е хубаво! Ван444е, за теб трябва само по цени на едро да работят, толкова клиентела им вербува Wink

# 80
  • Мнения: 1 491
Току що ми се обадиха от фирма ИЛЧОВСКИ. Вече си имат магазин в София. Намира се на бул. Бъкстон.

Малиии, на шоферчето бая време му е трябвало да стигне от Пловдив до Варна и каже на шефа, че ония двете лудите от София са отишли да се снабдяват от Торнадо със стока ...  Joy Joy Joy

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 97
извинявайте за тъпия въпрос ама какви продукти на Илчовски сте ползвали  - добри ли са?

# 82
  • София
  • Мнения: 618
 newsm44 Крайно време беше да имат магазин тук. Мисля че приноса е на нашата скромна компания, начело с организатора ни Mr. Green

# 83
  • Мнения: 157
такаа,първо да си призная ,4е съм много скарана с моя фотоапарат
stasi,успях да видя двете торти-eee голяма красота,дъгата е един път,страхотна рокля си ушила Heart Eyes
bubolinkata,твоето е изкуство!!
rien,и двете торти много ми харесват,но ангел4ето е супер.Искам да ти благодаря,за сайтовете които пускаш
svetlaneцветовете ме грабнаха
тази торта е от в4ера

# 84
  • Мнения: 1 491

MI6A, използваме предимно белият и шоколадов ДЕЛИКАТ кувертюри на Илчовски за шоколадово тесто. Перфектни са  Peace

# 85
  • Мнения: 492
Patriyani, красива и елегантна торта,каква е отвътре и  розите от какво са    bouquet
Сиси, добре си се справила   bouquet

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 97
И с тях мога ли да направя т.нар. чаршаф? 

# 87
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
kremi_sisi много красива торта - синьото е трепач.

patriyani прекрасни рози и толкова много ... браво!

# 88
  • Мнения: 252
Здравейте.  Краси торти сте показали отново.
Аз за сега си пробвам разни неща, преди да се развихря.  Mr. Green И от там въпроси;
Трансферите на каква хартия ги правите? По точно не трансфер,а плоските фигурки от карамел и шоколад. Карамела и шоколада на една и съща ли? Мажете ли я отдолу.
И в какво слагате разтопения материал докъто рисувате?
Шоколада черен ли трябва да е или може и фин мчечен?


Много въпроси станаха, но много искам да успея да направя нещо

Днес пробвах да направя карамелена пеперуда и някаква решетка. Пеперудата не ми се получи. Решетката горе-долу, но не можах да я отлепя от хартията. Всъщност ползва найлоните за печене на пиле- само такова имах вкъщи. Пък и изливах с лъжицата. Embarassed

Харесах си и три теста за фигурки и тия дни ще ги пробвам, дано поне с тях ми се получи.

Извинявам се , че ви занимавам с  тъпите си въпроси.

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 18:51 от t_nestorova

# 89
  • Мнения: 591
И с тях мога ли да направя т.нар. чаршаф? 
Можеш, да! И става доста вкусен!  Blush А по въпроса ти за боичките Радинна ти е отговорила.  Peace Аз от там съм купувала синя, червена, карамелена, зелена и жълта боя. Май това им беше асортимента като цветове.
А шоколадов кувертюр /бял, млечен и натурален/ на Илчовски има в ниската сграда до Елкабел, пада се отзад входа на складчето. Аз да си кажа  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт