Кандидат мами над 35 години-нека си дадем кураж - 10 тема

  • 11 146
  • 313
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 617
Норчето е във форума в момента, тук, в Искам бебе. Но не пише.

# 61
  • Мнения: 1 586
nora, кажи, какво става с теб пиле  Praynig
Вече нямаме нокти за гризане и от притеснение ни изби на "простотия"  Blush

Нищо фатално не може да е станало Naughty Ние сме до теб  Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Praynig

# 62
  • Мнения: 1 622
Атакааааа, докато си организирате срещата smile3508, и се назлъндисвате,  smile3534 я една снимка от нашата ...От ляво на дясно Аз (Милли Ванилли) , Ванхорне, Цвети и една приятелка ... smile3533 smile3533
АААААААААХАХААААААААА, Мили, умори ме, бе, душата!

# 63
  • Мнения: 337
   Норче, уважавам решението ти да не пишеш,  независимо от това каква е причината. Моля се и се надявам всичко да е наред  Praynig
   А сега да се захвана с вас newsm29 Вие друга работа нямате ли си? По цял ден висите на компютрите и пишете ли пишете. Срещички гледам си уреждате Crossing Arms А ние дето сме по света к'во??? Ама поне по една бирка и заради нас ще изпиете, нали? А като споменах биричка и се сетих и за Маргаритка. Да взема ли пак точилката или ще се вразумиш, а? За какви купони и какви запои чета? Я успокой малко топката! Все пак предполага се че си бременна, поне до доказване на противното.  Hug Hug Hug
       пп. 9 отговора докато пиша ooooh! незнам друга тема дали може да се похвали с такава активност Crazy

# 64
  • Мнения: 1 169
Атакааааа, докато си организирате срещата smile3508, и се назлъндисвате,  smile3534 я една снимка от нашата ...От ляво на дясно Аз (Милли Ванилли) , Ванхорне, Цвети и една приятелка ... smile3533 smile3533
АААААААААХАХААААААААА, Мили, умори ме, бе, душата!

 Joy Joy Joy ми то такава скица нЕма ти казвам  Joy Joy Joy, чакай, че не мога да спра да се лендзя и колегите ме гледат  Shocked и си викат тая изтрещя съвсем.


НОРЧЕЕЕЕЕЕЕ
моля те съжали се над нас...  bouquet

# 65
  • Мнения: 1 586
Кръщелницееееееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ако не ти бях Кръстник щях да предизвикам твоя младеж на дуел  #2gunfire  Joy Joy Joy  Замислям се вече дали Манчетър не е най централното място, като вземем предвид някой задокеански фактори  Hug

# 66
  • Мнения: 1 622
Норчето отново изчезна и аз вече съвсем не разбирам какво става... #Crazy

Хайде, другарчета, ще се отдам на мача Барса-Челси. Ако питате за кого съм - винаги за английския футбол. Ако играят английски отбори - за Митко Бербатов!  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 7 263
Норче, уважавам решението ти да не пишеш,  независимо от това каква е причината. Моля се и се надявам всичко да е наред  Praynig
  Praynig

Ееее срещата ако не е в София няма да смея да присъствам - бъдете хора от сега си я представям, голяяяяяяямааааааа халбааааааа с ледена бираааааааа и смеееееехххххх, смееееееххххххх. Пък като се наложи притичвам до където трябва и толкоз  Heart Eyes
Бъдете хора, не ме лишавайте от бляна ми  Joy
Не съм пила бира вече 5 месеца  Flutter Crazy

# 68
  • Мнения: 1 169
Норчето отново изчезна и аз вече съвсем не разбирам какво става... #Crazy

Спирам да питам...беше от сърце, надявах се от сърце, но без ответ...уважавам решението все пак.  Praynig Praynig Praynig

Марги ти с тоя аватар...всеки път очите ми изтичат ти казвам. Студена биричка...Хайнекен...ще почакам с удоволствие, но като знам, какво лято идва с жеги от по 50С  Mr. Green

П.С С Лени имаме едни мечти ха ха и по едно и също време сме писали  Wink

# 69
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Биричка ли казахте ... Mr. Green


Това се пие тука. Бира номер едно в Англия  Mr. Green ... Айде наздраве  cheers Drunk beer

# 70
  • Мнения: 1 586
Еййй...това моето с такава Кръщелница НЕ е живот...  Naughty

Приказка е   Heart Eyes Joy Joy Joy

Абе и аз спирам да питам, защото пилето рано или късно ще пропее. Но продължавам да се надявам, че нищо страшно не е станало  Praynig

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 23:14 от ARGHT...

# 71
  • Мнения: 7 263

Марги ти с тоя аватар...всеки път очите ми изтичат ти казвам. Студена биричка...Хайнекен...ще почакам с удоволствие, но като знам, какво лято идва с жеги от по 50С  Mr. Green

П.С С Лени имаме едни мечти ха ха и по едно и също време сме писали  Wink

Ми то гладни кокошки ..... охххх ........ накапах се направо!!!!

Vanhorne ๏̯͡๏) само да ти кажа, че от акушерка знам, че по една бира на ден може - дори помагала срещу повръщане и киселини  Thinking Thinking Thinking започвам сериозно да размишлявам - айде с едното вече се поразминахме, но пък второто си ме мъчи  Rolling Eyes Blush

# 72
  • Мнения: 581
Лени - а  чашка винце, не се ли отпуска....... newsm78...пфффф аз почти не пия алкохол, ама пусто с предишната бременност така ми се пийваше червено винце........едвам се удыржах.......

# 73
  • Мнения: 7 263
Илче не знам, аз също като изключим бирата не съм любителка на алкохола. Така че не съм любопитствала - просто чух акушерката като наставляваше едно девойче от съседната стая да пиела по малко биричка, за да и се намали гаденето и че после помагала за киселини.
Ох ще ви изоставя за днес, че нещо тези дни много ми се събира.... но пък поне ме усмихнахте  Hug Heart Eyes  bouquet

# 74
  • Лондон
  • Мнения: 449
Голям купон се е завихрил тук, няма спор, и срещички, и екстри Confused
Е, по идея на Мили Ванили може и ние от запад да ви изненадаме с някои снимки и новини, пък после ще видим кой е по най Heart Eyes
Ние със сигурност скоро към БГ няма да идваме, та със съжаление ще пропуснем събитието през юни Sad

За нас само да кажа, че боледуваме упорито, всички, включително и гостите ни, просто отвратително, детенце отслабна, ние не знаем къде сме, но това е положението, надявам се на подобрение отнякъде

По темата за чашките да си кажа, че аз мога без нито една, но с една рядко оставам, та когато бях с корем спрях всякакъв алкохол, цигарите и любимото ми кафе изцяло, точно година време. Струваше ми се затормозяващо да ги броя на ден и на седмица. Всеки си решава за себе си, разбира се

Чакам добри новини и аз тук, надявам се по-скоро


Общи условия

Активация на акаунт