Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора

София

предстои ми пътуване до белгия със самолет началото на юни.. тогава се пада да съм горе долу 24-25 седмица. мислите ли че може да има някакви проблеми?
Цитирай

На бял кон в Pierrefonds

Не, няма проблем. Още повече, че полета е кратък. Някои авиокомпании имат изисквания да не се пътува след 36-та седмица, други след 38-ма, което не е твоя случай.
Цитирай

Аз бих се посъветвала с лекар, ей така за всеки случай. На мен през 2-3м ми се налага да летя и сега винаги питам... за всеки случай  Wink
Цитирай

Бременна в пети месец пътувах до Испания със самолет и не съм имала никакви проблеми.
Цитирай

И аз пътувах в петия месец до Холандия. Няма от какво да се притесняваш, ако бременността ти протича безпроблемно! Приятно изкарване в Белгия!
Цитирай

somewhere......over the rainbow

И аз пътувах в 5 месец.Прибрах се в БГ за 10дена.Не съм имала никакви проблеми.
                                         Само преди пътуването говорих първо с моя доки и в БГ отидох също на преглед 4е съм си паника по принцип.
Цитирай

Mars Hotel

При нормално протичаща бременност няма проблем. Но ако имаш контракции, високо или ниско кръвно или нещо подобно, по-добре е да се посъветваш с лекар.  Peace
Цитирай

Пловдив

Консултирай се с твоя лекар за всеки случай Peace
Цитирай

София

няма, само ако си 9-тият месец няма да те пуснат. Стига разбира се  да върви леко бременността.
Цитирай

Няма проблеми. Аз летях в едната посока като бях в 24г.с., а на връщане бях в 27г.с. След 7-ия месец не е препоръчително.
Освен това провери на сайта на съответната компания дали нямат някакви изисквания като например медицинско от доктора ти, че няма проблем да летиш. Аз исках такъв документ и се оказа, че на връщане на летището ми го поискаха.
Цитирай

Канада

аз ще пътувам следващата седмица 27г.с. от Канада,и ще се връщам след месец.Тази бележка от Бг ли е.Дано всичко да е наред
Цитирай

При нормално протичаща бременност,не би трябвало.Допитай се и до док за всеки случай.
Цитирай

Пътувах в 6-ти месец до Германия за 20 дена. Много мили бяха на летище София. Никакви проблеми не съм имала, доктор не съм питала. Има си хас да ми спре коледната ваканция. Изкачих Кьолнската катедрала /509 каменни стъпала/ без проблем. Имам по-тежка в сравнение с първата бременност и пак не съм се спряла. Wink
Цитирай

В подножието на планината

Аз пътувах през 8-я месец от бременността си ,дори си бях подготвила разрешение от гинеколога ми,но не се наложи да го използвам.Самият полет беше с прикачване и чакане между полетите.Не съм се чувствала зле по време на полета,просто към към края на пътуването бях ужасно изморена.Ако бременността протича нормално,няма проблем да се пътува със самолет.Разбира се, консултацията с гинеколог е препоръчителна.
Цитирай

В седмият месец пътувах до щатите. Никакви проблеми нямах.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора