Молба към всички вас

  • 4 105
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 533
Здравейте, мили момичета Simple Smile

Обръщам се с огромна молба към всички вас.

Тези, които ме познават, знаят, че пиша докторантура, свързана с психологията на осиновените деца и техните родители. В момента съм на финалния етап - изследване. Част от теоретичните модели  и повечето неща, които съм превеждала и биха ви били полезни, съм публикувала тук, както и в блога, който заедно с ДарЗаМен направихме - www.detstvomoe.org Съжалявам, че напоследък не мога да присъствам по-активно във форума и да ви помагам, както преди...

Много от майките, с които се познавам лично, вече попълниха въпросника. Оказа се обаче, че ми е необходим по-голям брой анкетирани. Молбата ми е към всички онези, с които не се познавам и които имат желание да ми съдействат - ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете Simple Smile

Пишете ми или на лични, или на teddytaneva@gmail.com

 Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 22:00 от Tea_

# 1
  • Мнения: 4 138
Теди, извинявай, в голяма вина съм пред теб Embarassed
прати ми, molq пак въпросника на мейла.

sladun@yahoo.de

# 2
  • София
  • Мнения: 9 517
Аз ти го изпратих

# 3
  • Мнения: 2 172
Готово, Теа! newsm51

# 4
Защо не качите въпросника някъде и да го дръпнем. Има и доста сайтове, които предлагат on-line анкети - хем по-бързо, хем по-лесно

# 5
  • Мнения: 2 084
Тея, аз мисля, че веднага ти го пратих. Ако нещо не се е получило - ще го попълня наново.

# 6
  • Мнения: 273
Тея, аз също искам да го попълня, пусни ми го.

# 7
  • Мнения: 320
И аз ще помогна с удоволствие   bouquet  стига да получа този въпросник. Теа, чакам да го изпратиш - може и на e-mail: n_nova@abv.bg

# 8
  • Мнения: 123
Аз също ще го попълня.Прати ми го Peace

# 9
  • Мнения: 41
Теа, прати въпросника - ще го попълня с удоволствие!

# 10
  • Мнения: 3 246
Тея, прати  ми въпросника  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 66
Тея, прати ми въпросника да го попълня .

# 12
  • Мнения: 49
Теа, стига да не много късно - прати ми въпросника, ще го попълня. Дано да ти бъда от помощ, така както твоите писания са ми.  bouquet

# 13
  • Мнения: 179
Теа, аз също имам желание да го попълня.

# 14
  • Мнения: 144
Теа, аз го попълних , но не съм го запазила или поне не мога в момента да го намеря-прати ми го ако все още ти е необходим и ще го дам на няколко мами да го попълнят. Hug

Общи условия

Активация на акаунт