"Познах" половинката си от първата секунда

  • 7 194
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 276
влюбих се в него от пръв поглед. Laughingа разбрах,че е точният мъж за мен малко по-късно..

Така се случи и при нас и аз имах тайната надежда точно той да е отреден за мен. Laughing

# 46
  • Мнения: 3
Не!Но знаех сякаш,че съм го намерила. Laughing

# 47
  • Мнения: 2 908
Не,не вярвам в любов от пръв поглед-в привличане да,но в любов-не. Не го познах,после го Опознах.

# 48
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ами не мисля, че беше чак любов от пръв поглед, но някак си май подсъзнателно знаех, че Той е различен, а после осъзнах, че съдбата ни е срещнала Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 227
И при мен беше така! Знаех ,че това е Той още след първата среща!  Heart Eyes

 Heart Eyes  Peace и аз така  Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 233
Не,не вярвам в любов от пръв поглед-в привличане да,но в любов-не. Не го познах,после го Опознах.
Simple Smile
Не случайно използвах думата "познах".
Не е задължително да е влюбване, то е усещането, че това е човека, с когото ще живееш и сякаш си го познавал цял живот.

# 51
  • Мнения: 157
От първото ни поглеждане очи в очи бях сигурна, че това е моят човек. Интуицията ми в такива моменти никога не ме е лъгала.

# 52
Да!
Когато за пръв път го видях, казах си: ТОВА Е ТОЙ!
После научих, че е по-малък с 4 год. от мен, казах си - Ааааа, НЕ!
Но  Embarassed от 11години сме заедно / 9от които женени/

# 53
  • Мнения: 1 740
Да. Аз ''познах'' половинката си от пръв поглед.

# 54
# 55
  • Мнения: 2 908
Ами не,тогава пак да се уточня-не го познах като човека с който ще живея цял живот-после разбрах.За нито един от бившите си не съм си мислила в началото,че това е Той....имаше само привличане в началото. Като гледам обаче единствена си признавам,че е било така....Wink

# 56
  • Мнения: 940
И при мен беше така! Знаех ,че това е Той още след първата среща!  Heart Eyes

И аз бях абсолютно сигурна. И не сбърках.

# 57
  • Мнения: 293
Ами не,тогава пак да се уточня-не го познах като човека с който ще живея цял живот-после разбрах.За нито един от бившите си не съм си мислила в началото,че това е Той....имаше само привличане в началото. Като гледам обаче единствена си признавам,че е било така....Wink


АААА,не си единствена,споко  Grinning

# 58
  • Мнения: 6 992
Ами...да, за 4 години беше правилната половинка  Laughing
Въпреки че сме в развод, знам, че това беше най-правилният човек за мен и никога няма да има друг, който толкова да ми подхожда.
По-скоро се срещнахме в неправилното време, неправилния свят, неправилната възраст, знам ли.
Но от пръв поглед знаех, че това е човекът, с когото искам да прекарам живота си. Само дето той не мисли така  Laughing

# 59
  • гр.София
  • Мнения: 380
Той ме е забелязал първо в един автобус и ме е харесал, след това сме били в обща компания на маса, но аз не го помнех. Две години по-късно пътищата ни се пресякоха и ми беше смътно познат отнякъде, но и през ум не ми е минавало, че това е Той. После се влюбих много, много силно и така до днес.

Общи условия

Активация на акаунт