Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

Миналата година август месец бяхме с бебчо на море, тогава той беше на 7 месеца.
Използвах Бюбхен спрей мисля, че беше 50 фактор. Не стояхме много на плажа и почти е пълен, отворен е в началото на август. Тази година пак ще ходим, но в края на август а на опаковката пише "Да се използва до 12 месеца след отварянето". Та въпроса ми е мога ли да го използвам и тази година, все пак струва 35лв. или да не рискувам Thinking
Цитирай

Sofia

Аз съм ползвала и на следващата година и то за бебе на 6 месеца, нямаше алергия, обриви или изгаряне. Може да го пробваш първо на себе си. Май го пишат този срок, за да върви търговията
Цитирай

София

Според мен, няма от какво да се притесняваш. Производителите малко се презастраховат с тези предписания. Аз съм ползвала крем и след 2 години.  Wink
Цитирай

в гори тилилейски

Първо го пробвай върху себе си. Но ако консистенцията му е същата (имам предвид пълтност, цвят и мирис) няма проблем. Аз също ще ползвам от миналата година.
Цитирай

За един месец не е проблем. Аз също съм ползвала за сина ми слънцезащитен лосион, чиито срок според листовката беше изтекъл три месеца преди това. Нищо му нямаше.
Цитирай

София

Пробвай с едно леко намазване първо, за да видиш каква ще е реакцията на кожата детето.
Аз лично много внимавам с козметика, тъй като веднъж може да доведе до алергия и втори път действието може да е намалено т.е. в този случай да не предпазва достатъчно от слънцето.
Аз лично не рискувам и всяка година купувам нова слънцезащитна козметика за цялото семейство  Peace
Цитирай

София

ами...чесно казано аз не бих.....поне не върху детето - ако ще еспериментираш и ти е толкова жал - мажи себе си, а на детето купи нов.
е---и бюбхена колкото мед. козметика на цена....
« Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 12:47 от Angel_Dust »
Цитирай

Sofia

На фона на 12 месеца 1/2 месец... не е толкова много.
Цитирай

Ако толкова изтънчваха до месеци, щеше да има срокове на годност - 11 месеца, 13 месеца....
Не мисля че ще е проблем  Peace
Цитирай

До две съкровища

Мисля ,че не е проблем.
Цитирай

Athens-Varna

И аз не мисля,че ще е проблем,освен,ако не му се е променила консистенцията или мириса Peace
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

На фона на 12 месеца 1/2 месец... не е толкова много.

и аз мисля така .Все пак обаче "прясното" си е "прясно"
Цитирай

Сандански

И аз не бих рискувала с детето. Използвай го за себе си, пък купи нов за детето Peace
Цитирай

София

Да ама на Бюбхен млякото не е запечатано с фолио и може някой да го е мирисал в магазина и 10 месеца преди да сте го купили. Така, че каква е гаранцията, че е отворено преди 12 месеца.

Цитирай

То е спрей, не е мляко и наистина при закупуването му не беше запечатано по никакъв начин Thinking
Може наистина да го използвам за себе си.
Моля, препоръчайте ми други варианти на слънцезащитно като изключим Бюбхена.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора