«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒеца от 1 до 6 г.
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 102 отговора

¬арна

ћнени€: 2 019
освен “он бонбон , него само знам
където може детето са играе , а аз да пи€ кафе (да се пуши)и да го виждам.
ўе ходим в ѕловдив на гости , ще имаме много срещи , а малки€ не обича да го остав€м и ще го мъкна  с мен.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 550
http://zadecata.com/index.php?page=0_1_3_1
http://www.plovdiv-tour.info/catalog/search/45
“ова намерих,дано да ти е от полза!—ещам се и за детски€ център в бившите ’али http://www.hali-plovdiv.com/detski.html Peace
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 140
Ѕих ти препоръчала детски€ център на ’отел "—анкт ѕетербург". ƒоста е просторно там, родителите спокойно могат да пи€т кафе и да наблюдават децата си, защото не са отделени в друго помещение. Ќо имай предвид, че там не се пуши Naughty. ƒруго м€сто-“ърговски център "‘орум" в ∆  “раки€, на последни€ етаж има детски център, към него има и сладкарница. Ќо от друга страна, защо ти е точно детски център? —лед като ще взимаш детето си на срещи, най-подход€щи са заведени€та с детски площадки-сладкарница "—калата" е любимо заведение за много хора, има хубав детски кът там, пицарии ¬ерди и др.
÷итирай

¬арна

bouquet ви момичета
скалата не беше ли над икономически€ техникум , там правеха най -хубавите мелби   Very Happy, може още да прав€т (за мен в минало число ) Love
или да са се преместили н€къде?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 638
Ќе, не става въпрос за тази скала. —ладкарницата, ко€то ћилена има предвид се намира зад бившето бинго Ѕалкан, до “елевизи€та.
¬ ’алите не става хем да го гледаш, хем да пушиш. ћолът е добра алтернатива за кафенце, там също е “он Ѕонбон.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 140
 bouquet ви момичета
скалата не беше ли над икономически€ техникум , там правеха най -хубавите мелби   Very Happy, може още да прав€т (за мен в минало число ) Love
или да са се преместили н€къде?

“ова е —тената:) ћисл€, че още съществува...
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 120
¬ нови€ ћќЋ също има много хубав детски център и мисл€, че има жена ко€то занимава децата. Hug
÷итирай

¬арна

35в€рно че стената се казваше , а не скалата  35
÷итирай

ћнени€: 13
¬ ж.к. “раки€ , търговски център ‘орум - детски€т център е просторен и непосредствено пред кафето, през ц€лото време ще виждаш детето, пуши се, но вентилаци€та им е добра.
ƒруги€т вариант е ресторант —ентрал парк, който е под младежки€ хълм - имат хубав закрит детски кът, но може и да седнете отвън, ако времето го позвол€ва - пак има хубаво м€сто за игра с люлки и т.н.
ј точно на 100 метра от ресторанта е детската железница, ако имате време може да доставите тази радост на дечко. Ќе съм сигурна обаче дали вече са открили сезона при т€х, а и е хубаво за там да имате запазени места, ако искаш можеш да получиш информаци€ на този телефон: 0895712779
ѕри€тна разходка ! balloon
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 110
"ћечо ѕух" - пресечка на бул"–уски" има момичета, които се занимават с децата, хубаво е!
÷итирай

гр. ѕловдив

ћнени€: 5 751
¬ нови€ ћќЋ също има много хубав детски център и мисл€, че има жена ко€то занимава децата. Hug
ƒа, това е също Ton Bonbon

¬ Ton Bonbon 2 до пешеходни€ ьост на Ќовотела иьа л€тна градина където спокойно ьоже да се пуши
÷итирай

ѕод тепето

ћнени€: 566
 ъде по-точно е ћечо ѕух, може ли малко раз€снени€.
÷итирай

¬арна

искам да попитам за “ќЌ ЅќЌЅќЌ 2 до новотела по вс€ко време ли може да се ходи , ако има рожденни дни пускат ли, по план ще ходим там
днес б€хме в този в мола , мартин супер си игра,много доволен а аз си мислех че ще му е т€сно
във ''форума'' не му хареса и ни вдигна да си ходим
б€хме и в едно кафе аква център с боулинг , там средно положение центъра , но все пак си игра
÷итирай

ћнени€: 22
ћечо ѕух доколкото аз знам се намира на ул.Ѕрат€ ћиладинови 7, пресечка на бул.–уски, ако идваш от посока централна гара към моста на √ерджика, на сфетофарите преди моста завиваш нал€во.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 402
ƒа, там е ћечо ѕух, на втори€ етаж, над детски€ магазин.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 102 отговора