снимки он -лайн

  • 2 068
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Здравейте,моля ви кажете сайт за поръчка на снимки  по интернет,на изгодни цени!
Благодаря ви! Peace

# 1
  • Мнения: 1 394
http://www.fotobravo.com/
Аз си ги правя с фотошоп  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
http://www.snimkitevi.com/

Доволна съм и от цената и от качеството!

# 3
  • Мнения: 482
http://www.snimkitevi.com/

Доволна съм и от цената и от качеството!


И аз ползвам този сайт и после си ги получавам от фотото в квартала /сградата на супера/  Wink Размери 9/13 и 10/15 са 0.15 лв, за поръчки над 30 лв има 10% отстъпка, а във Фото Браво са 0.22 за 9/13 до 100 бр, над 100 са 0.16, а за 10/15 са за под 100 - 0.32, за над 100 - 0.16 лв. Преди вадех от там, но излиза по-скъпо. Тях ги ползвам за поръчка на фото подаръци - страхотно се справят.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Аз от тук разбрах за снимкитеви.ком, наистина е много изгодно, но от вчера, без да преувеличавам, пробвах поне стотина пъти да кача снимки и не мога. Вече нямам нерви, отказах се! Максимумът, който успях да кача, беше 70 снимки, но аз искам да поръчам поне 250, само че това е просто невъзможно. Компютърът ми е добър, нета също, пробвах с два експлоръра (опера и интернет), но не става. Направо ми забива експлорърите. Баси смотаната работа Sad Как успявате вие? С каква скорост ви качва снимките?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Преди два дни поръчвах 150 снимки на снимкитеви.ком  и нямах никакъв проблем нито с качването, нито с отправянето на снимките.
Проблем имаше през деня, когато натоварването беше голямо, но в 1 часа през нощта нямах никакъв проблем.

# 6
  • Мнения: 56
А снимкитеви.ком обслужват ли Пловдив?  Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 2 079
Тц!  Tired
Виж ги сама - обслужват София и СвогеTired
Но!
Открих ателие и в Пловдив: Виж тук!
Намира се на бул. Княз Александър I 53 (непосредствено до Централна поща).
Онлайн снимки в Пловдив има и на Фото Браво.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 494

Не е вярно!
Цитат
Спестете време! Поръчайте директно през интернет.
Можете да копирате снимки от различни източници, директно през интернет и да получите готовите снимки в някое от нашите ателиета в градовете софия и своге или чрез куриер до вашия дом или офис на територията на цялата страна.


Аз най-накрая успях да кача 220 снимки, явно зависи по кое време на деня правиш поръчката Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 292
А аз някак успях да си дублирам поръчката, че и да потвърдя и двете.  ooooh! Някой знае ли как мога да откажа едната?

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Аз бих се свързала отново с тях.

 А ти по какъв начин потвърди? Защото аз се чудя дали да им звъня утре или да изчакам понеделник, или да свършат празниците Simple Smile Ама и аз един момент улучих за поръчка Simple Smile

# 11
  • Мнения: 106
и аз направих поръчка по никое време Embarassed потвърдих я на скайп адреса им. пък ще видим. ще изчакаме след празниците

# 12
  • Мнения: 4 292
И аз на скайпа потвърдих. Май пак ще им пиша отново. Гледах, гледах и не можах да намеря опция, която да отказва вече потвърдена поръчка.

# 13
  • Мнения: 1 554
И аз на скайпа потвърдих. Май пак ще им пиша отново. Гледах, гледах и не можах да намеря опция, която да отказва вече потвърдена поръчка.

Здравей,на пиши номерата на поръчките и кажи коя да ти отменят,обясни ,че си доблирала Peace

снимкитеви.ком ,доставят в цяла Бг Peace

# 14
  • Мнения: 4 292
Благодаря ти, Морска, така ще направя.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт