«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒиети и отслабване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 447 отговора

—офи€

ћнени€: 976
  Ѕезвъглехидратна диета, “ема є 10

јко искате да станете слаби като нас прочетете по-надолу.

≈то в какво се състои нашата диета на кратко:
“ази диета се състои от пълното изключване на въглехидратите от дневното меню. ѕоради тази причина диетата е пригодна за месо€дните от нас , които н€мат проблеми с приемането на месо и месна храна и по-конкретно с животинските протеини . ѕосредством тази диета се изчистват натрупаните мазнини в организма , а и н€ма да се чувствате гладни само 45 мин. след като сте си хапнали .
ѕълни€т цикъл на диетата е 24 дена, като след това тр€бва непременно да направите почивка, ако искате отново да намалите още от теглото си . ѕо време на тази диета не тр€бва да спазвате строго часове за хранене, нито пък брой хранени€ -това зависи само от вас Ц хранете се когато и както пожелаете в рамките на разрешените храни . Ќе забрав€йте, че действието при всеки човек е различно, но за по-добри резултати съчетайте с физическа активност .

» си хапваме ето такива вкусни неща

–азрешени храни:
“ова са всички видове месо: говеждо, телешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. ¬сички начини да приготв€те храната са разрешени освен панирането. ћожете да консумирате: пръжки (без хл€б), сушено месо, колбаси (без кренвирши и такива, които съдържат со€), всички видове риби, включително и консервирани.
ƒругата разрешена част от харните са зеленчуците - всички салати, пресни и печени чушки, домати, краставици, пр€сно и кисело зеле, цвекло, морски дарове, лук, маслини, репички, спанак Ц всички зеленчуци, които може да срещнете на пазара. ќсвен месо можете да €дете €йца, приготвени по всички начини, а също така и лютеници, които са приготвени без захар.
—алатите можете да приготв€те със сол, оцет, олио, пипер, но Ѕ≈« —ќ—ќ¬≈.
ћожете да пиете кафе, чай и минерална вода условието е да не слагате захар или мед, ако подслаждате използвайте изкуствени подсладители. —лед шести€ ден на диетата може да пиете по половин литър вино.
“ук пием много    пон€кога и или и след шести€ ден се награждаваме с чаша

Ќо за да се вталим заедно

не тр€бва да забрав€ме и какво не тр€бва да си позвол€ваме в следшащите 24 дни ако искаме за да разделим с 4-5, а може и 6-7 килограма.

«абранени храни:
«абранени храни:
’л€б, картофи, брашно, ориз, грах, боб, галета, панирано месо, со€, тестени произведени€, €дки, кренвирши. ¬с€какви видове запръжки, всички видове млечни произведени€: мл€ко, сметана, сирене, кашкавал, топени и пушени сирена, масло, айр€н.ќранжевата тиква, кисело и пра€сно мл€ко, кока-кола лайт не са позволени. —ъщо така кремове, маргарини, сладкиши, захар, шоколад, царевични пръчици, солети, сладоледи и Ќ» ј ¬» ѕЋќƒќ¬≈!

≈то и н€колко примера за €сти€ с позволени храни:
«елена салата с риба тон и малко лимон, домати с босилек, мусака с тиквички, вместо с картофи, спанак с месо и €йца на фурна, свинско със зеле, капама (в гювеч се слагат сарми, наденица, пилешко, свинско, телешко... само, че може да се направи само със зеле, а не сарми заради ориза...), тиквички - пържени, печени, омлети с чушки, праз лук, колбас, гюведжета (вс€какъв вид месо със много зеленчуци и подправки + €йце), задушено месо (каквото и да е ) с праз лук и малко домати, каварма ( може и в омлет), руло стефани, скумри€ със сос ропотамо (но без бобчето), скумри€ с доматен сос ( + чесън) , пълнени пиперки с гъби и кайма , зелеви/лозови сърми с гъби и кайма , пълнен домат със заливка от €йце, червени чушки зал€ти с €йца, винен кебап, дробчета по селски, задушен свински/телешки дроб, пилешки сърчица в масло, запечени гъби на фурна, доматена супа, пилешка супа (без застройка и фиде), зеленчукова крем супа, телешки борш (може и постничък),  друсан кебап, пилешко вретено,  кюфтенца с доматен сос,  свинско със зеле, сарми с кайма,  гъби и зеленчуци,  риба със задушени зеленчуци, ДогретенФс карфиол (става и с броколи), пиле лютика (с печени пиперки и домати), кюфтета "√игант" (варено €йце обвито в кайма) ,най-различни омлети, пълнени €йца с домашен пастет от пилешки дробчета, пълнен кромид лук с моркови и кайма,  Дптичи гнездаФ (с кайма и чукнато в средата €йце), рибена чорба, гъбена чорба, спаначена €хни€ , пълнен патладжан със зеленчуци (може и нещо подобно на имам ба€лдъ), гръцка мусака (прави се с патладжан вместо картофи), пълнени €йца (жълтъка на вареното €йце се намачква с подправки + 1 краставичка за вкус и се пълни обратно, пълнени тиквички, заешко задушено (с гъби а след 7-ми€ ден на диетата може и малко вино ), агнешко магданозли€ , гювеч и мнооого други...

¬ажно!!! ¬ажно!!! ¬ажно!!! ¬ажно!!! ¬ажно!!! ¬ажно!!! ¬ажно!!!

јко само един ден из€дете едно малко парче хл€б, чаша мл€ко или каквато и да е дреболи€ от забранените, ко€то съдържа въглехидрат ще стопирате топенето на мазнините. “огава независимо от вашето желание ще се наложи да започнете диетата отначало.

ћожете да направите диетата в 2 цикъла по 24 дена, между които да има почивка от 2-3 седмици, през които е желателно да се храните разделно. —лед приключването на диетата се хранете поне 2 месеца разделно, за да задържите резултата. ѕо време на самата диета тр€бва да приемате следните витамини и минерали: C, E, калций, магнезий (можете да пиете и мултивитамини).  огато достигнете желаното тегло прекратете диетата.
 “ук можете да видите съдържанието на въглехидрати ( в %) на н€кои храни:    http://www.zdravoslovno.com/Carbo-hydrates.html
«адължително, както при вс€ка диета, е пиенето на поне 1,5 литра вода на ден. ѕрепоръчват се по-леки физически натоварвани€, н€колко пъти седмично за по 30-40 минути, вместо веднъж седмично за 2 часа.

—ладки€т убиец
«а бюстa
«а захарта
≈ номер върху етикетите
»ндекс на телесната маса (»“ћ)
«а кафето
 ак да изгар€ме повече калории
«дравословната сила на водата
—богом на нитратите
ќпасно б€ло - захар и сол
«а подправките
ƒиетично озелен€ване
«а €йцата
«ащо не тр€бва да €дем мл€ко по време на режима
ѕќЋ≈«Ќ» —Џ¬≈“»-  ќЋ ќ »  ј  ƒј —≈ ’–јЌ»ћ
Ћунна диета

Ѕезвъглехидратните момичета - преди и сега
                                          потребител: bvdieta парола: protein
                                               –ецепти от нашите момичета

ѕредишните ни теми:
Ѕезвъглехидратна диета, тема є 1
Ѕезвъглехидратна диета, тема є 2
Ѕезвъглехидратна диета, тема є 3
Ѕезвъглехидратна диета, тема є 4
Ѕезвъглехидратна диета, тема є 5
Ѕезвъглехидратна диета, тема є 6
Ѕезвъглехидратна диета, тема є 7
Ѕезвъглехидратна диета, тема є 8
Ѕезвъглехидратна диета, тема є 9
Ѕезвъглехидратна диета, тема є 10

”спех! ”спех! ”спех! ”спех! ”спех!

÷итирай

—офи€

ћнени€: 773
≈й, веднъж и аз да съм първа!

ƒа се похвал€ - още 200 гр. надолу от вчера. —тава бавно, но славно.
÷итирай

dobrich

ћнени€: 7
ЋјЋ≈Ќ÷≈ “≈ћј“ј ≈ „”ƒ≈—Ќј  ј “ќ ¬»Ќј√» bouquet
’ј…ƒ≈ » ј« ƒј Ќј÷ќѕјћ ¬ Ќќ¬ј“ј “≈ћј » “ќ Ќј 1—“–.
ќ“ ƒЌ≈— —Џћ — ¬ј— - Ќ≈ ћќ√ј ƒј „ј јћ ƒќ ѕќЌ≈ƒ≈ЋЌ» .
√ќЋ≈ћ» ћ»Ќ”—» Ќј ¬—»„ » ¬ Ќќ¬ј“ј “≈ћј.  ј“ќ √Ћ≈ƒјћ ћј… —јћќ ј« ќ—“јЌј’ ќ“ Ќј… —“ј–»“≈ ћ”÷”Ќ»- ≈“», јЅ» » ≈Ћ» ћј… —≈ Ќјƒ»≈“”¬ј’ј.
÷≈Ћ”¬ » » ’”Ѕј¬ ƒ≈Ќ —Ћјƒ”– »!
÷итирай

Ў”ћ≈Ќ

ћнени€: 0
» аз да се запиша на първа страница един път.ƒнес не мога да се похвал€ с минус ,но какво да се прави продължавам.
÷итирай

гр.¬арна

ћнени€: 54
» аз съм на 1-ва страница smile3521
«дравейте момичета. јз засега ще си дам малко почивка, защото с тези празници н€ма да мога да усто€ newsm70. »маме толкова много именници и рожденници, че направо не ми се мисли newsm78
Ќо след празниците съм твърдо с вас Peace
» да ви кажа засега си задържам моите -3 кг, ама след празниците ще видим.
’айде чао от мен и весело изкарване на празниците bigdance2
÷итирай

—ќ‘»я

ћнени€: 7
«дравейте.
» аз се записвам на първата страница,над€вам се този път да издържа до край.
ќпитвам се да спазвам диетата от зимата,ама стигам до 5-6 ден и все € развал€х с нещо сладко Embarassed.
ѕожелам успех на всички! bouquet
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 37
 Flutter “”ѕ » ј« —Џћ “”  Party
÷итирай

¬ Ѕалкана

ћнени€: 379
јз може сега да се прочиствам плодуващо, ама пак ще си дойда тук.
Ѕлагодар€ за новата тема!

”спехи и много минуси!
÷итирай

ћнени€: 11
 Thinkingи аз ли да започна с та€ диетка?
÷итирай

ћнени€: 175
ћного хубава диета, обаче как издържате, на мен направо вече ми се повръща като вид€ риба и месо:(((( Ќе знам как да разнообраз€ малко, че да не ми е така непри€тно.
÷итирай

ћнени€: 19
здравейте еха оставили сте ми м€сто да се намъдр€ и аз на първа стр.
и да се похвал€ като за нова тема вече почвам да бро€ дните смъкнах ги най накра€ ти€ кила от почивката ooooh! гол€м зор беше почти 2 седмици ама и те си б€ха почти 5 кг де Embarassed Embarassed Embarassed
лаленце за теб
страхотна нова темичка
« ѕоследна редакци€: чт, 30 апр 2009, 19:01 от ћ»√Ћ≈Ќј ћ»“≈¬ј »
÷итирай

по света и у нас

ћнени€: 1 164
«апис!„естита ни нова темичка!
Ћаленце,този път надмина себе си! Hug bouquet

ј« ќ—“јЌј’ ќ“ Ќј… —“ј–»“≈ ћ”÷”Ќ»- ≈“», јЅ» » ≈Ћ» ћј… —≈ Ќјƒ»≈“”¬ј’ј.
ј,и аз,и аз  Party !ћоже да не пиша,ама ви чета редовно и със сигурност н€кои от вас са го забел€зали!
ѕоли,за мен ще кажа с две думи,че съм добре,отслабнах с още две кила,от редовното лунуване ще да е,а и определено безвъглехидратната диета ми повли€Цне докосвам хл€б,р€дкоЦориз,картоф и грах,сладко изб€гвам да €м след 18 часа.»ска ми се още поне два килограма да смъкна до 1 юни,но каквото саб€ покаже! Peace
”спех на всички безвъглехидратки! Hug
÷итирай

¬ гнездото на орлите

ћнени€: 1
ќт днес и аз баба ћеца пристигам-ƒора, не съм се надиетувала. —ега пи€ кафе и попушвам и чакам ≈ти да се включи в скайпа, че ще и скъсам ушите.
—трах ме е да се кача на кантара, след 1месец почивка и то както си тр€бва, но ...ще ви кажа после колко съм качила. ќт днес заочвам спорт и нашата диетка.
÷елувам ви всички.
÷итирай

ћнени€: 19
добро утро дами
вижте какво кафенце ви намерих 35 35 35
идват трудните почивни дни много ми е трудно като съм си вкъщи да не се изкуша ама тр€бва да стискам зъби че много трудно се свал€т пустите кг.
аби дано не си качила много през дългата почивка защото аз за 2-3 седмици б€х лепнала 5 кг.
от днес почва луната ама май н€ма да € издържа ще се пробвам
ако н€кой се интересува луната почва  на 01.05 -от 23:45ч.
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 37
 newsm03 » аз посто€нно ви чета,ама нали ще съм кума утре и много задължени€ ooooh! јз от 4.05 отново ще съм си стриктна  Peace » се над€вам да ми остава повече време да чета и да се подготв€м за изпита ,та ƒјЌќ ћ≈ ѕ–»≈ћј“ Praynig п»я  ј‘≈Ќ÷≈ ќ“ Ќј ћ≈√» Crazy  » Ћ≈  ƒ≈Ќ Ќј ¬—»„ » Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 447 отговора