ХИПЕРИНСУЛИНЕМИЯ - да поговорим! Тема 4

  • 74 047
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
Мили момичета,

Дано тази тема се напълни с много положителни тестове и така очакваните бебета!
Да има само хубави новини и добри резултати от изследванията ни!
Нека идващото лято остане незабравимо като ни сбъдне мечтите!

Късмет!

Ето линк и към предишната тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332919.0

# 1
  • Мнения: 763
Пръв лъв  Grinning
Сивото, страхотно се справи с пускането на темата  Peace Остава само да се надяваме, че хубавите ти пожелания ще се сбъднат  Praynig Praynig Praynig И тук искам да ти пожелая безпроблемна и красива бременност с един щастлив финал.
Дано наистина да успеем да напълним тази тема с хубави новини  Praynig Успех на всички  Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Сивото,честито,миличка HugПожелавам ти да гушкаш най-прекрасното бебче,а на мен и всички останали пожелавам да ни споходи твоето щастие Praynig

# 3
  • Мнения: 2 111
Sivoto,честито и лека бременност   bouquet

Аз имам въпрос-какви храни с въглехидрати могат да се консумират?
Забранени са картофи,ориз,тестени и съм затруднена в избора.
Ако  някой сподели примерно меню ще съм много благодарна.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 908
Сивото,радвам се че пусна нова темичка и дано си ни на късмет,стискам палци всичко да е наред и да нямаш проблеми до края Praynig
Успех на всички. Hug

# 5
  • Мнения: 763
erota ето какъв е първия линк, който ми излиза, като пусна в гугъл нисковъглехидратна диета:
http://fitnesinstruktor.com/%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%B … 0%B5%D1%82%D0%B0/

 Shocked ако не сте виждали три километра линк, сега му е времето  hahaha Иначе общо взето там е описано какво може и какво не може да се яде. Може да потърсиш и друга информация, поне такава в нета има много  Peace И в темите назад сме писали доста, но в най-общи линии всичко се свежда до едно правило - никаква захар и бяло брашно, ориз и картофи - много ограничено. Сима / ех, къде се загуби тази мома  Heart Eyes / беше пуснала таблица с въгл.индекс на различните плодове, обаче не ми се търси сега. Поразрови се из темите назад, ако имаш време, наистина сме публикували много неща по въпроса.

# 6
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
sivoto, честито, мила !  Hug
erota, въглехидрати съм набавяла от пълнозърнести хляб и паста, както и кафяв ориз.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Хайде и аз да се запиша newsm10
Честито Сивото Hug, лека и безпроблемна бременност ти желая и на финала едно малко съкровище   bouquet
Пожелавам  темата да се изпълни с бремелинки   love001  love001
Кайрен , как си? Hug

# 8
  • Мнения: 2 111
Dodichka,KayRenn,благодаря  Hug
Прочела съм за НВХ,но там няма никакви ВХ,а аз изпълнявам диета в която трябва да хапна ВХ и затова ми беше чуденката.Идеята за пълнозърнест хляб ми хареса.
Анели,минавай и в другата тема да се разписваш/на ХашиСмотките/ Simple Smile

# 9
  • Мнения: 215
Здравейте и от мен,
Сивото Честито Hug  Hug
Гледам на Кайрен и остават 26 дни, стискам палци всичко да мине леко   newsm10
Ерота, аз също си набавям въглехидратите от пълнозърнест хляб, кафяв ориз,  малко картофи и плодове.
Да си призная не съм си правила натоварване от август Embarassed само се каня...не съм качила килограми, но и почти не свалям напоследък.

На всички поздрави и добри новини    bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Анели,минавай и в другата тема да се разписваш/на ХашиСмотките/ Simple Smile


Ерота
Hug Hug,как си?Какво става с диетата и метформина ?Аз хвърлям и в хашимотките по едно око , ама много пишете и едвам успявам да Ви изчета  Blush

# 11
  • Мнения: 2 111
Така е,с момичетата си допаднахме и стана много приятна темичката.
Ами ходих при д-р Катя Тодорова преди 4 дни и си остава метформин 3х1 т. от 500мг до следващият преглед,който е след 6 месеца.
ТСХ е влязъл в норма за 4 месеца,МАТ също са намалели малко,фТ4 също има подобрение и съм доволна.
Диетата я зарязах 1 месец и сега почвам отначало  Rolling Eyes

# 12
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Аз си чакам тихо и кротко да дойде денят Х, вече съм спокойна, защото имам уговорка с лекар, който няма нищо против да пробваме естествено раждане.
Само малко ме е яд, че започнах да си позволявам някои забранени храни.

# 13
  • Мнения: X
Честито sivoto и лека бременност, наистина страхотна новина и поредното прекрасно начало на нова темичка  Hug
Kayren още мъничко,браво за естественото раждане, дано всичко мине по вода  Praynig
Гушкам ви всичките много, целувки Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 91
Много ви благодаря, момичета!
Дано всички тук успеем  Praynig, в което съм сигурна.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт