Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в София
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Köln

Има ли мами и татковци от  кв. Кръстова вада -София  или някъде наблизо ?Ще се радвам да се запознаем,пак дори и да е само тук във форума   friendship
Цитирай

София

С татковците що искаш да се запознаваш?  Rolling Eyes Crazy
Цитирай

София

35Е що пък не? 35
Цитирай

Köln

Мн сте забавни по някои път. 35Кога пусках темата бях написала само мами,но се сетих че тук постват и татковци,а на нашият татко ще му е приятно да пийне по биричка с нов съсед cheers.Ние ще сме новодомци в Кръства вада и никой не познаваме там.Малките ни палавничета са момченце на 7 и момиченце на 6.
Ще се радваме на нови запознанства  friendship
Цитирай

София

35Е що пък не? 35
Е да... верно няма лошо... ние не сме в Кръстова вада, а дори не знам къде е..

babyrose, не се обиждай.. в Клюкарника сме  Mr. Green
Цитирай

Köln

E аз като новак тук ще си претапя всички укори за добре дошла и ще се науча. Wink
pc.Квартала се намира малко по нагоре от Лозенец по бул-Черни връх посока Драгалевски.Тоест,пада се между карето Лозенец,кв.Витоша,Южният парк и околовръстният път...по бул Сребърна може да се стихне и до кв. Гоце Делчев
Цитирай
Zdravejte, sluchajno popdanah na tazi tema za Krustova vada i poneje ne sum oshte mama, no puk si tursim apartament mi se shte nqkoj da mi kaje kakvi sa mu vpechatleniqta ot tozi kvartal. Skoro go otkrih, zashtoto priqteli ni zavedoha da vecherqme "Pod lepite" tam.
Цитирай

Köln

Zravei,nie shte sme dovodomci tam tova liato,taka che moga da ti kaja malko poveche sled liatoto
Malko kofti e s transporta,nezavsimo che e tolkova blizo do Hladilnika
Kade se namira tozi restorant? Smile
Ako se nastanite tam ,svirkai.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.