кв.Кръстова вада -София ?

  • 1 917
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Има ли мами и татковци от  кв. Кръстова вада -София  или някъде наблизо ?Ще се радвам да се запознаем,пак дори и да е само тук във форума   friendship

# 1
  • София
  • Мнения: 13 204
С татковците що искаш да се запознаваш?  Rolling Eyes Crazy

# 2
  • Мнения: 589
С татковците що искаш да се запознаваш?  Rolling Eyes Crazy
JoyЕ що пък не? Joy

# 3
  • Мнения: 175
Мн сте забавни по някои път. JoyКога пусках темата бях написала само мами,но се сетих че тук постват и татковци,а на нашият татко ще му е приятно да пийне по биричка с нов съсед cheers.Ние ще сме новодомци в Кръства вада и никой не познаваме там.Малките ни палавничета са момченце на 7 и момиченце на 6.
Ще се радваме на нови запознанства  friendship

# 4
  • София
  • Мнения: 13 204
С татковците що искаш да се запознаваш?  Rolling Eyes Crazy
JoyЕ що пък не? Joy
Е да... верно няма лошо... ние не сме в Кръстова вада, а дори не знам къде е..

babyrose, не се обиждай.. в Клюкарника сме  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 175
E аз като новак тук ще си претапя всички укори за добре дошла и ще се науча. Wink
pc.Квартала се намира малко по нагоре от Лозенец по бул-Черни връх посока Драгалевски.Тоест,пада се между карето Лозенец,кв.Витоша,Южният парк и околовръстният път...по бул Сребърна може да се стихне и до кв. Гоце Делчев

# 6
Zdravejte, sluchajno popdanah na tazi tema za Krustova vada i poneje ne sum oshte mama, no puk si tursim apartament mi se shte nqkoj da mi kaje kakvi sa mu vpechatleniqta ot tozi kvartal. Skoro go otkrih, zashtoto priqteli ni zavedoha da vecherqme "Pod lepite" tam.

# 7
  • Мнения: 175
Zravei,nie shte sme dovodomci tam tova liato,taka che moga da ti kaja malko poveche sled liatoto
Malko kofti e s transporta,nezavsimo che e tolkova blizo do Hladilnika
Kade se namira tozi restorant? Simple Smile
Ako se nastanite tam ,svirkai.

Общи условия

Активация на акаунт