Неприлино предложение.

  • 4 479
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25 447
Снимка ако дам ,не се знае после какви оферти и предложения ще почнат към мен  ooooh! ooooh! ooooh!


Що бе, пробвай. От "Пълна промяна" май не плащат зле, пък и корекциите си остават за тебе, не си ги взимат обратно.  Peace
Кажи сега шефката колко беше изпила, преди да ти направи грандиозното предложение?  Mr. Green
Ей затова сме в криза, дами и господа, защото печалбите на фирмите не се влагат в инвестиции, ами в секс-услуги!  #Cussing out #2gunfire #Cussing out

# 61
  • Мнения: 183
Срещу наистина неприлична сума ще се жертвам Mr. Green
Shocked Shocked Shocked А стига бе  ooooh! ooooh! кажи,че се майтапиш  Peace

# 62
Здравейте дами и господа,за съжаление новините, които ще ви съобщя не са много добри  Sunglasses Имало е нещо което съпругата не ми е съобщила за да не ми разваля празника и за съжаление е това ,че шефката й е дала 1мес.предизвестие да си търси друга работа,т.е.до края на май е на работа във фирмата! Интересно предложението към мен дали е нейното спасение(на съпругата ми) или както се казва за последно да се възползва шефката й??? Според мен нещата са ясни  Peace Вие как бихте постъпили  при това положени ? Peace

# 63
# 64
  • Мнения: 2 401
Ти май се бъзикаш, но, ако има такъв казус все пак, то той касае само взаимоотношенията на жена ти с шефката и.  Явно доста и е набрала и иска да и го начука максимално чрез теб.   Каквото и да направиш шапката и е скроена и двамата ще бъдете прее..ни.

# 65
  • Мнения: 10
Ако държиш на брака с жена ти, напусни и ти тази фирма. Ако жена ти пък е съгласна да чукаш шефката си за пари, тогава действай! Освен ако въпросната дама не прилича на таласъм и идеята да спиш с нея те ужасява Wink

Общи условия

Активация на акаунт