ООД "112 Арабски петролни кладенеца" с БГ участие

  • 22 961
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 112
паулина-спокойно въпроса не е глупав.всеки има албум със снимки и получава паролата след като е писал 5 теми.когато и ти направиш 5 паролата за албума ще я получиш от мързел,ако всички са съгласни и ще можеш да ни видиш,а също така и ти да си сложиш снимки   Hug

# 76
  • Мнения: 569
  Здравейте приказливи момичета , момчета , работливи , мързеливи , нови и не толкова нови обитателки на най- прекрасната тема!!!

 Специално - добре дошла и на  адашката! HugМакар, че само по ник си ми адашка ( аз съм си Дина Laughing) Наистина се изненадах , на пръв поглед като видях името си на толкова места, а то било свежо попълнение- ас ме и наборки- само 2 месеца ни е разликата! радвам се, че пишеш тук!
 
  Добре дошъл и на дядо Хаджия!

 Нищо ново при нас момичета- наистина сме се настроили да прекарваме колкото се може повече време навън, докато го позволява времето , защото ( някой от вас знаят после какво ни чака...) А и половинката си беше тук последните 3-4 дни и -дано да не звуча банално , но...плаж ,басейн , разходки- до 9-10 вечерта не се прибираме... малкия вече е толкова черен Mr. Green

 Наде- топличко беше за няколко дни , но не ни уплаши , а сега пак стана приятно с ветрец - дано така да се задържи Praynig
 Нищо не сме решили за покупката- имахме много примамлива оферта , за Моето градче , но се оказа само примамлива от към местонахождение- по идеален център от това няма на къде, 140 кв.м. ... бях се размечтала вече как ще го обзаведа , но след като се допитахме а и без да се допитаме ... мнооого парички му искат , особено за старо строителство- макар и след основен ремонт...
Решихме да изчакаме , и без това прогнозите са че скоро няма да се качат цените ...
Страхотни манджи си сложила между другото- точно по мой вкус...

 Кате Мароко- защо така и ти нямаш късмет с родителското тяло Crossing Arms Хора , на които не си го слагат толкова на сърце, понякога имат най-разбиращите и подкрепящи родители, а ти се тревожиш и тормозиш , а очевидно не срещаш никаква подкрепа и разбиране... пожелавам ти търпение и сила! Аз за съжаление от близо 3 месеца не комуникирам с баща си , знам че е крайно ,но това е положението Sad

Паулина- няма да е лесно и при теб ,но дано с времето наистина роднините ти оценят , че няма нищо притеснително във връзката ви- живота е толкова странен- аз нямах и най-малкия проблем с приемането на връзката ни нито от страна на моите , нито от страна на неговите родители, всичко беше прекрасно... после загубих майка си, а сега имам проблеми з баща си по коренно различни проблеми- с две думи- преживяхме по- трудното , а сега се оказва , че не можем да се справим с много по - преодолими неща ( на пръв поглед)

Деси- зелена светлина и от мен за всички пароли! Даянка е просто сладкиш! Нали беше писала , че заспивате четейки енциклопедии Wink
ние не сме стигнали до това , но моят дребосък е  луд по цифри- просто по цял ден брои,където види цифри- телефони , лаптоп, бутилката си за мляко Laughing започва моментално да ги назовава- вече се справяме с цифрите от 1 до 9(даже и в разбъркан ред) ,повечето цветове и основните геометрични форми EmbarassedАко не ме домързи ще покажа една снимка с която вече трябва да ги сгодим Даянка и Даниел Laughing и той е в торба...

Ди - и ние сме се заключвали и то не веднъж... единия път бях бременна , мъжа ми на полет, бях си заключила телефона също така в къщи, тогава имахме 2 коли и ме закараха до летището за да взема резервния ключ от колата на мъжа ми , за която случайно имяше ключ портиера на сградата ни ... от тогава винаги имаме резервен ключ в едни приятели и на още едно място Laughing

 Марси- как сте ?може би не съм прочела,но дано бързо се отървете от варицелата!
Делтичка- и аз като тебе се обърках тотално с никовете... на няколко пъти отлагах писането за да прочета пак и да съм наясно(уж ) кой , кой е ...
Сабинка , как сте? Как са малките бонбони?
 Хари- и вие ли хайманосвате по цял ден? Предполагам , че е много приятно времето в добрия стар Лондон?
 Иманче- може да се засечем по Турско Hug
 Кате Шилан - как си?Пиши тревожим се за теб!
 Латеа - ти как си? Иска ми се да намерите компромис в разбиранията и очакванията за вашата връзка- убедена съм ,че и двамата държите един на друг ужасно много , за съжаление крайни компромиси от чиято и да е страна няма да помогнат! Стискам палци да се "намерите по средата"! Доколкото е възможно! Много Hug
Олди, кога се завръщаш?Липсваш, но не бързай- стига даси почиваш някъде Hug
 Белбей- къде сте? Как е бебчо? Дано скоро да прочетем нещо от вас!
 Както и от Амал? Как сте с бебка Лидия?
 
 Публикувам , преди да е станало нещо с поста, отивам да разгледам албума!

 
 

# 77
  • София
  • Мнения: 7 869
...
има,има-понеже не знам койт тип харесваш-ето няколко,само да не бие бабата
...
и един въпрос-ако не ти харесва дядо не отговаряй-на колко години си всъщност newsm78
...

Малейййй какви моми арабки какво нящо бееее. Тц тц тц - пу да не им на уруки.

Ааааа момеееее, мъжете не е редно да ги питат на колко години са. (или май това беше за жените  newsm78)

EEee, дядо хаджия ви каза, че има син абитюрент, не ви ли е достатъчно това, май сте решили да го разследвате до дупка.
...

Така е сестроооооо ... нема оттърване. Аз даже го сънувам вече това преследване - честно ти казвам. Ей на ... оная вечерка нали тамън така съм задрямал и оп ... явяват ми се три моми израелки - с автомати  newsm09. Усмихват се любезно ама ти казвам напраооооо сърцете ми се разтопи и в един момент започнааа с един такъв тайнствен глас га че от тавана идваше. "Кажи кой сиииииии?" ама така едно като с ехо нали, па "На колкоооо години сиииии?". Направо нанстръхнах нали.

После па се явиха едни моми арабки, облечени с ориенталски костюми. И почнааа един ориенталски танц ама напраооооо да ти кажа хипнотизираха ме с тия чупки в кръста бе  Shocked. И те така ама някак си нали по миловидно "Кажи на колко години сиииии?" и земат така па премигат с едни големи мигли и после цак цак две чупки в кръста и ония паети нали дрънкат там и аз зема та подскоча.

И аз къда да ода отговарям "Бе момичета оставете ме, бе женен човек съм." ...

Явно обаче съм говорел на сън щото жената по едно време ме ръчка и  вика "Айде млъкни, че не мога да спя бе. Знам, че си женен".

Та такива ми ти работи.

# 78
  • Мнения: 689


Хайде на чай с нана,каркаде..да се освежите след вълнуващите сънища с арабски и персийски привкус  Crazy

Фаимаbouquet

# 79
  • София
  • Мнения: 7 869
Хайде на чай с нана,каркаде..да се освежите след вълнуващите сънища с арабски и персийски привкус  Crazy

Извинявай ама ние едно време в килийното училище не учехме всичко, та да попитам това нана какво е ?

# 80
  • Мнения: 657
Добър ден в този слънчев ден Laughing
На нас русенки ни предстои среща след по малко от 4 часа.
Дядо Хаджия, пишеш много увлекателно.

# 81
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
менти4ка, дядо!  chef
добро утро на вси4ки!   bouquet
дина, моите големите са болни ,тоест баткото ,каката  постоянно се проверява, но не се е спряла! вика - обявила съм на дружките ,а който не е карал да не идва, но не мога да съм 6 дни под клю4 баш по ваканцията!странно, 4е досега не са се заразили, племенницата ми беше болна преди 5 г, линда се разболя ,но някак си без външни пъпки! толкова за  20 г  как не прихванаха, ама поне да е леко! още избиват пъпките!
я ми кажете тези ,дето живеете навън по арабско, има ли там такива болести както у нас, шарки, заушки и другите детски болести?  newsm78

# 82
  • Мнения: 112
марси-кажи им да пият червено вино за да избият всички пъпки по-бързо,аз съм имала и едра и дребна шарка ама бях в основното училище още

# 83
  • Мнения: 3 804
дядото  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha интересен сън -добре,че бабата не е ревнива  Grinning .За годините доколкото знам  се отнася само за жените-повечето години носят достолепие на мъжете  Grinning
Аз пък сънувах че,мъжо е довел филипинка-жената започва да чисти ,а аз вървя след нея и все я спирам-че това съм щяла да го изчистя -Боже от къде толкова работливост у мен не зная  hahaha

дина може ,поне и в БГ сме близо заради бабите  Laughing.Може пък математик да излезе момчето или пък нещо свързано с модерната физика-все сложни неща. Heart Eyes

марси има си детските болести-шарките по често-заушката по рядко.От познатите ми знам само за 2 случая на заушка -едния на детето на сестра му преди 7 години  и когато Самара я кара преди 2 години.

русенките искаме снимки  bowuu

рокейе пусни ми мейла си

лек ден на всички   bouquet

п.с и спец.поздрав за ЛИЛИ-нали каза ,че с мен няма да общува -да и покажа добри намерения  bowuu,.Лили Този път не е рап ,е вярно не е  Науал или пък Хейфа-но дано да ти хареса

http://www.dailymotion.com/video/x37d24_mountains-of-makkah-zain-bhikha_music

Последна редакция: пн, 04 май 2009, 12:35 от мързел

# 84
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата темичка,поздравления...  bouquet
Разгледах и снимчиците,такива сте симпатяги... HugМного хубави снимки,невероятни места....
Добре дошли на всички нови хорица...  bouquet
Аз само да се отчета,пък нямам настроение да пиша нещо,така че до скоро...
Слънчеви почивни дни на всички... Stop

# 85
  • Мнения: 6
здравейте! Simple Smile а моето персийче е болничко сега и само киха,кашля и му е зле.ама за яденето става и седи само на течение и се разправяме за глупости. Simple Smile много ми е смешно. хем му е зле и не може да гледа,хем става да готви. а аз само питам,какво да направя аз,с какво да помогна,но той обича да готви и май предпочита да си измисля нови манджи сам. Simple Smile сега спи до мен и си похърква.
вие какво правите,момичета?

# 86
  • Мнения: 5
здравейтееее  аз съм почивка Mr. Green  е малко лоши новини ни сервираха от ирак снощи на мойто мъж баба му е починала преди 7 дни ма те нарочно му казаха чак сега   ох милия много тежко го прие аз бях като попарена стоя и незнам как да реагирам той плаче и говори по телеф.е приятеля гнус  #Cussing out веднага отреагира преградки сълзи ... ама как само му личеше не е истина мразя  лицемерите ама ...и така днес аля е по добре тя женицата била болна много  Cry  та такива работи а аз да ви се оплача изпих си като добро дете 21 те хапченца регулон и по пътя на логиката би следвало месечен цикъл... newsm78  да ама не вече 3 дена  се мача боли коремче гърди напрегнати нерви  и много мижаво зацапване  някой да има да каже нещо по въпроса  newsm78  четох листовката придружаваща хапчетата пише(- Това е сигурен метод за предпазване от бременност; след като спрете приемането на таблетките, Вие можете отново да забременявате.

- Менструацията може да стане по-кратка и по-оскъдна.

- Болките по време на менструация намаляват или изчезват напълно.

- Използването на таблетките намалява честотата на поява на анемия, инфекции в малкия таз, извънматочна бременност (т.н. ектопична бременност), както и някои заболявания на матката, яйчниците и гърдите.

Регулон, както и другите хормонални противозачатъчни таблетки, не предпазват от вируса на СПИН и други полово преносими заболявания.)   newsm78 та за тва иде реч!    и с друго да се похваля аз такав скандал имахме с  мъжо преди някалко дни  не е за говорене направо как започна точно и аз вече не помня ноооо  как завърше знам :mrgreen:1:0 за мен докарах го до истерия  очите му бяха като на дявол лицето черно-червено  и крещеше кото луд той си беше точно полудял в момента де ама кака галка си настапва и тва е не отстапвам нещо се мъчи да ми слага  ограничения като от сорта аз съм мъж .... Naughty  че кво кат си мъж аз пък съм жена Mr. Green   аз съм арабин Naughty е аз пък съм българка Laughing   ти трябва да ме слушаш  #Cussing out   да бе да Mr. Green   и така аз излязох победител в двубоя (за сега) bowuu   стигнахме до консенсус де и вечерта след бурята ми сподели че незнае каква жена съм аз Blush  ама до сега така не бил обичал и не се бил влюбвал Heart Eyes   и такива разни размисли и страсти. и че досега той всички жени  на него били но "обувки" (бързо кажете какво е тва обувки знам че е нещо като не зачитане ама вие ще ми го преведете нали   Hug )   и че аз съм била друга че ако друга жена му говорела така .......и т.н     
искам да благодаря на всички ви за разрешението за паролата е още не съм ви видяла ... ама аз предварително  bouquet

искам да ви покажа и нещо  малко чупки в кръста за настроение       

http://www.youtube.com/watch?v=YamDoDK71Ds   
айде за сега чао чао











"няма смисъл да се спори с мъжете те и без това никога не са прави"  Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 6
абе това да не е стандарт за говорене пред жените? май всички сме единствени и неповторими и все няма други като нас. аз понякога ревнувам без причина,но така е като не сме заедно всеки ден. и когато му полазя малко по нервите,все ги чувам такива,че ако била някоя друга,нямало да я търпи,че добре че ме обичал много,за да издържа такива глупости и т.н...
абе важното е,че в крайна сметка се чувстваме щастливи заедно и мен лично дребните спорове не ме притесняват. Simple Smile
рокайе....رقيه  целувки от мен. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 5
 Hug Hug Hug ,paulina paulina   явно си е клише Mr. Green   и определено стандарт бдс не е ама 100% е адс (арабскидържавенстандарт)  Mr. Green  ми явно сме си единственни newsm44

# 89
  • Мнения: 6
само така! Simple Smile днес май сме само двете с теб. другите ги няма. аз все не  мога да оцеля,кога са тук повечето,за да си поприказваме и седя малко настрана. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт