ПОМОЩ! БОЛКИ НИСКО ДОЛУ В КОРЕМА!

  • 118 929
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Кажете моля ви има ли някои друг с такива болки ниско долу в корема, от лявата страна особено. Понякога даже немога да ходя, така дърпа остро и боли.
Започнаха сега в средата на бременността, преди това се е случвало но много за кратко и много рядко.
Моля ви пишете ми, ако имате подобни болки и дайте съвет. Praynig Cry

# 1
  • Мнения: 7 214
А ходи ли на лекар?

# 2
  • София
  • Мнения: 382
Дали са през определен интервал или спонтанни? Имат ли някакви придружаващи симптоми- болки в кръста, втвърдяване на корема, зацапване? Мен ме свива от време на време долу ниско вляво, но имам проблеми с червата и поне така си ги обяснявам.

# 3
  • Мнения: 42
Днес цял ден ме боли и утре отивам на лекар.
От тая болка друго не усещам дали ме боли, то всъщтност не е точно болка ами е като силно дърпане, остро, място не си намирам.
Наболявало ме е преди но за минути, все едно те реже, но днес цял ден не спря, и е постоянна болка.
Страх ме  е за бебето, повече от всичко друго.

# 4
  • Мнения: 3 621
Веселина, а да имаш случайно проблеми с бъбреците или колит? Аз имах такива болки, при мене се оказа че е от песъчинките които изхвърлях, наистина ме болеше и придърпваше много едва ходех. Спокойно можеш да пиеш но-шпа до утре, а след това каквото каже доктора

# 5
  • София
  • Мнения: 382
Има мами, които вероятно ще ти дадат по-добри съвети, но по това време едва ли ще се включат. Изкарах една съботна нощ с болки и нещата които прочетох тогава като съвети бяха вода, лягане на лявата страна с присвити колене и спокойствие. Може да изпиеш 2 таблетки Но шпа. За съжаление друго не мога да те посъветвам. Ако те притеснява много и не премине отиди в някой спешен център, ако не си от София.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Не знам дали болките ти са същите като моите, но.. в 5ти месец съм и аз. Миналата седмица в събота започна да ме наболява, в неделя вече доста по-силно. В понеделник се обадих на лекарката ми и ми каза да почвам да пия Магнерот- 3 пъти дневно по 1 таблетка и ако имам болки- Но шпа. За да обясня по-точно, болките ми бяха като дърпане надолу- на мястото където ми е разреза от предишната операция- тоест ниско долу. Усещането е като все едно иска да ми се разшие шева...  Embarassed

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 09:33 от LaDiDa

# 7
  • Мнения: 91
аз имах също такива болки към 5-6 месец .. обаче от дясно и съм оперирвана ... лекарката ми каза че са от срастванията ... които се получават ... и  ми изписа лекарствоо ... посаветвайте се с лекар!

# 8
  • Мнения: 362
Аз имах подобни болки от 4-тия месец почти до края на бременността.Лежах и за задържане.Така и не разбрах точно от какво са.Задължително иди на лекар Peace

# 9
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Почти цялата си втора бременност изкарах с остри болки ниско долу.В някои моменти имах чувството, че нещо ме разрязва отвътре и едва ходех. По съвет на лекаря-Ношпа и повече почивка. Най-добре се консултирай с гинеколога.

# 10
  • Мнения: 1 053
Да,аз имах такива болки като бях в 9 месец.Сменяше се болката един ден в ляво на другия в дясно и сами отшумяха.Ходих на лекар и ми постави диагноза колики.Каза 4е не е притеснително.Но добре 4е отидох на лекар,защото отидох за едно а ме приеха за друго.Едьр плод........ Mr. Green,както и да е.Аз пиех папаверин,но тьй като бях ве4е в 9 месец,файда нямаше.Но ти за твое успокоение отиди на лекар.Успех и дано вси4ко е наред. Hug

# 11
  • Мнения: 682
Имах подобни болки и според докторът ми, бяха по-скоро чревни болки. Пиех но-шпа. Най-добре се консултирай с докторът, който следи бременността ти.

# 12
  • Мнения: 7 723
Какво стана? Отиде ли на лекар? Той какво каза?

...надявам се да е нещо безобидно  Praynig

# 13
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Имала съм болки периодично и аз.
Пиех нош па и отминаваха.
Но все пак, ти иди на лекар, за да си спокойна.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз също имах болки ,но се консултирах с доктора за всеки случай .Обикновено пиех Но шпа

Общи условия

Активация на акаунт