TATOOS-удобрявате ли ги?

  • 3 583
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 828
Ами аз Удобрявам  Wink  татусите, но съм съгласна с Vjara, че не си заслужава да си деформирам тялото с нещо, което утре може да не ми харесва вече и тогава какво ще правя  newsm78
Доколкото знам могат да се махат, но е много болезнена процедурата и остава белег.

# 31
  • Мнения: 857
Харесвам татуси и за това заведох сина си когато беше на 15 да му направят , и той искаше де, не съм го водила на сила/бабите ме анатемосаха Rolling Eyes/, сега обаче когато и щерката иска някак си не съм склонна ,не знам защо.. newsm78 май обеца на пъпа и стига... ooooh!
Щерка ти колко е голяма Grinning.По-голяма ли е от мен

На 19 е
Е по-голяма е от мен.Тя по-става да си направи тату,но аз ............. Naughty Naughty

# 32
  • Мнения: 857
А какво представляват тези временните? Обяснете подробно - и каква е цената приблизително? newsm78
Временните се правят от къна.Стоят някъде около 10-12 дена.Като си направих мойта не трябваше 2 часа да я пипам.След това трябваше да я избърша с олио.Татуто хвана нещо като коричка и така си стои.Мокрила съм го но не се разваля.За сега ми е стояла 5 дена.Цените са(на морето)от 3 до 25 лева.

# 33
  • Мнения: 361
Аз имам на кръста дракон  Mr. Green направих го зимата много му се кефя и не ме болеше  Naughtyзависи от мястото където го правиш ,единственното досадно нещо е, че трябва да го мажеш всеки ден с вазелин около 1 месец докато заздравее  Tiredи да внимаваш за дрешките ,защото се омазняват от вазелина Laughing

# 34
  • Мнения: 2 596
Не,това е отврат! е моя отговор.  Sick

# 35
  • Мнения: 1 639
Ами oдобрявам ги , ама на мен май вече не искам да си слагам.....
Иначе мъжо има двечки  Heart Eyes Едната е малко зайче плейбой , спомен от казармата във флота  Laughing И дръгата му е на едната плешка .....

Последна редакция: нд, 21 авг 2005, 22:27 от Бухляна

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Одобрявам татуировките и си имам една.

# 37
  • София
  • Мнения: 786
Аз имам една на плешката, но сега искам още една. Решила съм да е някакъв йероглиф на глезена, но немога да си намеря сайт с йероглифи където да пише кой какво значи Cry

Ето ти САЙТ  Peace

Лелееее Биби супер си, много ти благодаря Grinning Сега ще си избирам  Flutter

# 38
  • Мнения: 2 672
Какво мислите за татуировките?Имате ли си и къде?Какво мислите за tatoos на интимните части?Бихте ли позволили на децата ви да имат?Аз лично искам но рпдители те ми все още не дават(незнам дали ще ми и позволят скоро) #Crazy Close Но все някога ще си сложа(ако все още ми харесва) Искам да си направя китайски ероглив на гърба.

1. интересни картинки , но и показват индивидуалност
2. имам , на рамото и на гърдата
3. нищо не мисля , всеки си решава сам къде да си направи
4. ако искат никой не може да ги спре
 Wink

# 39
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
И аз много си падам по татуировките Party,но сьм страхливка и не бих си направила.Иан4е най - редовно си лепя по мене разни лепен4ици каот децата Embarassed hahaha.СьЩо така страшно много си падам по тези"татуировки" ,които са направени от бижута.Тоест лепкаи се камь4ета Mr. Green.

# 40
  • Мнения: 5 622
Имам татуировка.Направих я,когато бях на 19.На дупето е,така,че мога да я показвам,или скривам в зависимост от това с какъв бански съм на плажа примерно.В смисъл,че е дискретна.
 
Сега не бих си направила.Вече съм прекалено страхлива,въпреки,че не болеше особено  Thinking

# 41
  • Мнения: 235
Толкова искам татуировка , а толкова ме е страхххх.

# 42
  • Мнения: 766
Имам на едната пллешка. Направих си я преди 3 години ама я исках много преди това, още бях студентка. Ероглиф е, но малко стилизиран и означава моето име. И да знете не боли много. На мен ми беше най-трудно да стоя неподвижно докато ми я правеха Simple Smile

# 43
  • Мнения: 763
Отвращавам се от татуировки.

# 44
  • Мнения: 5 500
Даже си имам Mr. Greenготина е и е на място, на което да не мога да я виждам много често та да не ми омръзва Grinning

Общи условия

Активация на акаунт