Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Враца

Какво стана с твоята цитонамазка? Надявам се да е било гршка и вече всичко да е наред!
Цитирай

Абе,аз не смеех да се похваля. Embarassed Още миналата седмици излязоха резултатите и са добри-РАРІІ. Лекаря не можа да ми даде обяснение как е станало това. В началото се съмнявах кой от двата резултата в крайна сметка е верния,но реших (естествено),че по-добрия е верен.А и освен това него го правих в частна лаборатория, а първия беше в държавна.Надявам се ,да съм права.Сега ще лекуваме гъби този месец и от другия ако искам може да ходя на фоликулометрия да видим как е овулацията.
Но сега на пръв план е спермограмата.Много се притеснявам за нея,защото моята половинка е доста слаб ........Но се опитвам да не се притеснявам.И без това на него му е по-кофти от това което му предстои. Wink
Цитирай

Цитат на: Силвия Василева
Абе,аз не смеех да се похваля. Embarassed Още миналата седмици излязоха резултатите и са добри-РАРІІ. Лекаря не можа да ми даде обяснение как е станало това. В началото се съмнявах кой от двата резултата в крайна сметка е верния,но реших (естествено),че по-добрия е верен.А и освен това него го правих в частна лаборатория, а първия беше в държавна.Надявам се ,да съм права.Сега ще лекуваме гъби този месец и от другия ако искам може да ходя на фоликулометрия да видим как е овулацията.
Но сега на пръв план е спермограмата.Много се притеснявам за нея,защото моята половинка е доста слаб ........Но се опитвам да не се притеснявам.И без това на него му е по-кофти от това което му предстои. Wink

Браво - ето още една добра новина за тази седмица Very Happy  Smile  Smile Радвам се за теб Силвия и стискам палци и спермограмата да е наред  Exclamation
Цитирай

Цитат на: Tania79

Браво - ето още една добра новина за тази седмица Very Happy  Smile  Smile Радвам се за теб Силвия и стискам палци и спермограмата да е наред  Exclamation

Стискай,стискай много силно! А вие какво решихте-ще ходите ли в сряда за спермограма:?:
Цитирай

Враца

Браво, много се радвам за този резултат. Хубавото е, че са наред нещата. Не се притеснявай за спермограмата, хубаво е, че ще си правите Smile
Цитирай
Silvia,

znaesh li kakvo tochno znachi PAPII. Na men sled poslednoto mi izsledvane mi kazaha che imam PAPII i tova bilo normalno, no ne mi objansiha nishto poveche nito tochno kolko e normalno ili kakyv trjabva da byde PAP. Ot togava nasam vse se kanja da potyrsja njakakva po-obstoina inforcia i vse neshto drugo iznikva. Tyi kato mi go syobshtiha na rezepziata sled kato bjah minala veche prez lekarja, prosto njamashe kogo da popitam.

Mnogo ti blagodarja predvaritelno!
Цитирай

Враца

Здравей Гост, мисля, че тази статия напълно ще отговори на твоите въпроси-http://www.bg-mamma.com/contents.php?id=655
Цитирай
Mnogo blagodarja, wa_wa!
Цитирай

Цитат на: Силвия Василева
А вие какво решихте-ще ходите ли в сряда за спермограма:?:

За съжаление (както и предполагах) точно тогава нямаме възможност да пътуваме. Пък и София ми е малко далеч за целта  Sad

Силви - на вас стискам палци всичко да ви е наред  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.