Дали децата виждат неща невидими за нас?

  • 7 896
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
 Темата ме подсеща за нещо преживяно преди години.Бяхме с 40 деца на възраст от 5 до 7 години на лагер в Банско.            Изведохме ги  да играят на една голяма поляна в края  на града.
Изведнъж едно момиченце на 5 год. дойде при учителката си и каза,че тук са ги застреляли войниците и нейното бебе също.Детето посочваше единия край на поляната.Помислихме,че то се включва в някаква игра и момчетата са войниците.Но детето продължаваше да повтаря,че и бебето му са застреляли и всички са били убити и беше разтревожено.Това ни смути и бързо прибрахме децата.Нямахме обяснение,но ние възрастните  се уплашихме.Попитахме местните хора и те наистина ни казаха,че е имало такъв разстрел на това място.Като се върнахме в нашия град ,разказахме на майката тази случка и тя потвърди,че детето понякога казва неща,които са се случвали и е много сензитивно. 

# 91
  • Мнения: 453
На сутринта след като бяхме направили третото дете, малката ми дъщеря (1г. и 9м.) ме викна да я вдигна от леглото, както обикновено и ми каза: "Има бебе в койемчето".

п.с. Обаче майка ми е парче гледачка на кафе, та може да е наследствено.

# 92
  • София
  • Мнения: 77
Абсолютно. С възрастта, тези "видения" избледняват. До 6 годишна възраст децата имат връзка с "другия" свят; там, откъдето идваме.
И аз така мисля.Даже в момента чета една книга за децата на новата ера и съм 100% убедена в това.

# 93
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Замислете се, откога е най-ранният ви спомен, а да се сещате да сте виждали "духове"?
Много сложно действие е това.

Общи условия

Активация на акаунт