«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 890 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора

Köln

ћнени€: 176
ћоже ли н€кой да помогне с координати за евтини мебели по поръчка?!
(—офи€ и околността)
ѕредварително ви благодар€
÷итирай

—офи€

ћнени€: 292
≈, какви мебели? кухненски, холни, трапезарни, спалн€?
÷итирай

Köln

јми за ц€лостно обзавеждане,спалн€,гардероб,детска,кухн€ ,хол и тн Smile
÷итирай

—офи€

Ѕих ти препоръчала мебелите от чам. стават и за кухн€, и за спалн€, и за хол. ≈стествен материал са - дърво, доста различно от талашити (пдч-та, мдф-и и др. подобни измислени), н€ма нищо вредно. » са много красиви. ј и не са скъпи. »ма много симпатични моделчета
÷итирай

Köln

ƒа ми препоръчаш н€ко€ фирма или сайт в които мога да се ориентирам за цени и модели.

÷итирай

—офи€

—айт не знам, но на »ван јсен има един мегазин на ъгъл, до магазина на ѕланета. “ам момичето е много симпатично и отзивчиво. ¬ид€х, че един кухненски шкаф с шкаф долу на зем€та и един горе е около 200 лв. —трува ми се безкрайто евтино на фона на 3-4000 лв за талашит. ѕонеже дървото е меко - има лак, с който може да стане като камък. јз такива съм избрала за новата кухн€. Peace
÷итирай

Köln

Ѕлагодар€ ще го провер€ този magazin. азваш че с лак става добре,но могат да бъдат различни цветове или?»звини ме предварително за невежеството ми. Embarassed
÷итирай

—офи€

ƒа, понеже материалът е мек, с лака на —адолин става като камък. Ќе знам дали има в цветове - редно е да има. Ќо си права - чамовите мебели тъмни са много красиви. Ќе че светли са лоши, но тъмни са много стилни. ј и лакирани н€мат цена! Peace Party
÷итирай

Köln

—упер това ми харесва.»маш ли опит с н€кои фирма за поръчкови мебели Smile
÷итирай

—офи€

¬се още не, но мебелите за кухната ще са от този магазин, а за лак мога да те свържа с майстора от когото го знам за по-точна информаци€. ’олни мебели не ми тр€бват - имам - но сегашните ми се струват прости и грозни. јз харесвам по-фините неща.
÷итирай

Köln

ќт кой magazin ,не ми стана €сно?
÷итирай

—офи€

ќт магазина на ул. ÷ар »ван јсен II до магазина на ѕайнер.
÷итирай

Köln

Ѕлагодар€ ти ще го провер€ ,дано да ми излезе малко по-евтино при положение че искам да си прав€ почти всичките мебели по поръчка. Praynig
÷итирай

—офи€

— чамовите мисл€, че н€ма да ти излезе никак скъпо. » ще е красиво-о-о.....-м-м-м Hug
÷итирай

Köln

ќще един път ти благодар€ за помощта.
ѕросто искам да обзаведа този път с нещо красиво но евтино.» ако има идеи сам отворена за т€х.«ащо подчертах евтино?ѕросто вече от опит разбрах че докато мъничките са мънички мебелите се смен€т през време.» затова предпочитам да ца евтини и красиви от колкото да се паникoйсвам всеки път когато мъничето тръгне да про€в€ва своето творчество със скъпите мебели(просто не мога да съм нан€къде и през ц€лото време). Rolling Eyes
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора