Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 38-а тема

  • 39 459
  • 358
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 520
Веси,страхотна питка и останалите неща се много  интересни.Може ли рецептата за салата костенурка  -много ми хареса

# 46
  • Мнения: 319
Благодаря ви много за пожеланията момичета!
Ето салатата Костенурка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231091.0

# 47
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 428
              Веси да ви е жива и здрава и много да ви радва малката госпожица!

   Упешна седмица на всички момичета  newsm10

  Това е от вчера: свински котлети с гъби , пушена шунка и топени сирена
 
 

  една солена палачинкова торта

   

   парченце от нея

   

   и на края една бисквитена торта с много орехи и крокан

   

    парченце

   

   

   

 
   
   

# 48
  • Мнения: 2 803
Веси поздравления и от мене!  bouquet
Момичета невероятни сте, пак преглъщам пред компютъра.
Снощната вечеря. да не е спам
свинско с гъби, топено сирене и сметанаи гарнитура от ориз с грах

# 49
  • Мнения: 804
Веси,честити Ви ходещи крачета,да тичат бързо и да не падат много!!!Да ти е живо и здраво детенце,много щастие и усмивки да съпътстват дните Ви!!!    261uu  От мен малко мързеливо - снощната ни вечеря     и днешната закуска - Рогчетата на Пина   Пина,хиляди благодарности за рецептата,у дома всички са очаровани и вече не искат да чуят за купени рогчета.  smile3525

# 50
  • Мнения: 1 901
Много се извинявам за допуснатата грешка с цитата,но исках да помоля зя рецептата на бисквитената торта Embarassed  bouquet

Последна редакция: пн, 04 май 2009, 12:40 от L e o

# 51
  • Мнения: 623
момичета,мерси за комплиментите Hug

addicted™ ,заповядай - записах рецептата за пудинга.Правя го за пръв път и очаквах повече. Другия  школадов пудинг си ми харесва определено, занимавка е с него,но го препоръчвам Simple Smile
Лина,честита племенничка! Heart Eyes
Селма,kar4ita,tutulina страхотни са ви тортите Peace
iucka,какво им слагаш на тиквичките?  chef
Наде,много хубави неща....очите ми останаха в снимката на тези сърчица Crazy
Веси,честит прощъпулник..... или да напиша честита заболекарка в семейството Grinning. Супер питка и всичко останало thumbsup

при мен менюто от онзи ден - зелена салата   и    патладжан по провансалски

     


довършване на пудинга

# 52
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Веси, честити ходещи крачета и от мен, много здраве желая на малката госпожица и мнгоо да те слуша и радва Hug
Зъболекарска кариера може би newsm78 Joy,.... да ти е жива и здрава!  bouquet  bouquet
Страхотна ти е и питката , и костенурката и всичко което видях, ех, де д аможех и аз такива питки да правя, изобщо месени работи Flutter Rolling Eyes
Тутулина,и аз на опашката за бисквитената торта, а пък солената торта с палачинки изглежда ужасно апетитна, направо това парченце си го телепортирам у нас..какво си слагала между пластовете?
Ето и Лина ме дразни с тези примамливи рогчета  Mr. Green  bouquetсупер сааа Wink
От мен едно ризото с аспержи от вчера на обед, вечеря нямаше защото исках да правя едно агнешо, но нещо не ми беше добре и ядохме варени картофи с крема сирене и шарена сол.


Тази сутрин правих пияните бисквити с овесени ядки на Котка, мерси за което, коте  bouquet

тук още в суров вид


изпечени

До скоро!

# 53
  • София
  • Мнения: 3 789
Тези пияни бисквитки....как се правят, рецепта нещо, ала-бала..... Mr. Green че аз пак съм изпуснала, а изглеждат супер..здравословни Hug

# 54
  • Мнения: 623
Lindita,ризотото изглежда много вкусно Peace
къде мога да намеря рецептата за тези бисквити?....да видим като са пияни,ще стават ли за деца  chef

редактирам - гледам едновременно с Мишле сме се облизвали ... Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 3 789
редактирам - гледам едновременно с Мишле сме се облизвали ... Laughing
То да беше само облизване...такова слюнкоотделяне пада като погледна какво са натворили, че лаптопа пак трябва на ремонт да ходи- клавиатурата му все в слюнки Mr. Green Joy

А както имам един голям пакет с ядки от овес, елда и пшеница.....още от сега си ги предствавям как съм ги наместила набързо Mr. Green

# 56
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Дидибу, Мишле hahaha Joy Joy JoyРазсмяхте ме с вашите облизвания  Laughing

Давам линк към рецептата

овесени бисквитки

Правят се много бързо, само че в блога на Котка има толкова много сладки изкушения, така че внимавайте да не направите заедно с тези и още някой вид сладки Mr. Green Hug
Аз моите малко ги попрепекох и станаха малко ронливи, не толкова дъвчащи, така че ако решите да ги правите не чакайте много да покафенеят във фурната, мисля че температурата трябва да е 180 за 20 минути, но всяка фурна е различна, Но вкусът им е разкошен, невероятни са, ароматни и засищащи Peace

Последна редакция: пн, 04 май 2009, 13:17 от Lindita

# 57
  • Мнения: 115

iucka,какво им слагаш на тиквичките?  chef
Тиквичките ги нарязвам на кръгчета. В една купичка слагам олио , а в една друга разбито яйце, сипвам си отделно брашно с червен пипер и сол. И така започвам всяко кръгче тиквичка да го топя 1-в олиото, 2- в брашното и 3-в яйцето и нареждам . Това е стават страхотни- хем са мекички вътре , хем са хрупкави отгоре   Crazy

а с чесново сосче са...................  Crazy

# 58
  • Мнения: 1 777
За да не е само запис ,едни бъркани яйца от вчера. Simple Smile


# 59
  • Мнения: 1 425
Записче от мен с хрупкави и ароматни курабийки с овесени ядки...... Peace

Общи условия

Активация на акаунт