Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Пловдив

Трябва ми помощ..... Thinking Thinking
От месец живея в гр.Бургас и незнам нищо тук....
За това имам нужда от малко помощ,ако някой знае къде има курсове за маникюр и ноктопластика....цени и всичко което знае нека да пише....
Благодаря ви предварително..... Hug Hug
« Последна редакция: сб, 02 май 2009, 19:21 от desislava_87 »
Цитирай

Бургас

0889342527 - момичето се казва Весела.Знам че тук води училище за маникюр,фризьорство и грим.Приятелка ми е но нищо по-конкретно незнам затова ти пиша телефона и.Ако искаш обади и се и се престави от мое име  - Теди Wink
Цитирай

Пловдив

Да, благодаря ти много....някой друг с друга инфо за Бургас и курсовете? Thinking Thinking
Цитирай

Пловдив

има ли някой???????????
Цитирай

Бургас

Според мен  в Бургас никой няма да те научи най-добре в Пловдив в  стар нейлс аз също сам карала  курса в Бургас но от от никой не сам доволна ходила сам при Венелина в   хотел Космос но най-добре в Пловдив или София
Цитирай

Карнобат

И аз от Венелина не съм доволна. Придържам се към горното мнение, че в Бургас няма да те научат добре. По-близко като вариант ти препоръчвам в Абалико във Варна. Успех!
Цитирай

Пловдив

благодаря ви много за съветите...може би ,наистина трябва да си изкарам курсовете в Пловдив.....
Там да ми препоръчате някой ?
Цитирай

Бургас

Аз пък мисля, че вече и в Бургас има добри учители. Ето координати - в един блок зад спирката на бул. Христо Ботев и Билкова - точния адрес е Шейново 69 тел.811110 - Маргарита.
Цитирай

Варна

И аз от Венелина не съм доволна. Придържам се към горното мнение, че в Бургас няма да те научат добре. По-близко като вариант ти препоръчвам в Абалико във Варна. Успех!

Аз да се запиша и да попитам за някакви кординати на Абалико във Варна, че не мога да открия, а от два дни търся? Мерси!
Цитирай
Аз също доста търсех сайт на Абалико, но явно няма такъв...ако някой има инфо или телефони, моля да сподели SmileИ според Вас наистина ли няма добро обучение в Бургас? Защото на мен точно такова ми трябва... Wink
Цитирай

на Шеиново 69 водят много добри курсове.Преподава Маргарита и е  на абалико и на още една фирма.Чух че за всичко дават печатни материали и дипломите им важат в много страни.Моя приятелка го изкара там и сега работи много добре и за нула бройки направи клиентела.
Цитирай
Аз също междувременно намерих информация за този курс на абалико в Бургас, това е сайта им и там всичко е описано доста подробно: http://intercosmeticabg.com/
Цитирай
NEW!!! МОБИЛНИ ОНЛАЙН КРАТКИ КУРСОВЕ ПО:
МАНИКЮР, ПЕДИКЮР, НОКТОПЛАСТИКА И ДЕКОРАЦИЯ.
ЗА ВСИЧКО ЦЕНАТА Е 400 ЛЕВА.ОБУЧЕНИЕТО ВАЖИ ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА И ВКЛЮЧВА ТЕОРЕТИЧНИ ОПИСАНИЯ /СТЪПКА ПО СТЪПКА/, ВИДЕО ДЕМОНСТРАЦИЙ И ПРАКТИКА-10 ЧАСА. НА ЗАВЪРШИЛИТЕ ЦЯЛОСТНО ОБУЧЕНИЕ, ИЗДАВАНЕ НА ДИПЛОМА С ЕВРОПЕЙСКИ СЕРТИФИКАТ. GSM:0877/646-051
Тодорова
Цитирай
Здравейте момичета! Аз изкарах курса в Бургас към CND и Abalico - ул.Шейново 69 - при Маргарита. Изкарах пълния курс за маникюр, педикюр, Спа терапий и Ноктопластика с гел. Преподавателите са страхотни. Много се набляга на практиката, което вече като практикуващ маникюрист ми е в голяма полза. Практикувам от началото на годината и мога да споделя с Вас  отзивите на клиетите ми които са само положителни и което е най - важно че много от тях са от жени които живеят от години извън България. Клиентите ми са доволни както от начина на работа така и от качеството на продуктите, а аз работя изцяло с тяхните продукти. А отзивите на клиентите мисля че говорят достатъчно за изкарания курс.
Цитирай

Привет и от мен!
Аз съм нова в този форум и също се интересувам от това, къде мога да  карам курса за маникюр в Бургас или Сливен. За Сливен вече май не храня никакви надежди, защото не можах да открия нищо и се надявах поне в Бургас да намеря нещо добро. Бях се насочила към Венелина, но прочетох вашите коментари и се отказах от там. Искам да ви попитам какво ви е мнението за Учебен център "Визия" или пък ако слъчайно занете за нещо в Сливен ще съм ви много благодарна.

Smile  Smile Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора