Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Велико Търново/Бургас

да ви попитам ползвали ли сте продуктите на Хималая и какво ви е мнението за тях
Цитирай

Аз съм ползвала едно мазило за отпушване на нос, с евкалипт. Действа! Единственото нещо, което ми помогна да заспя, че със запушен нос ooooh!......... Crazy
Цитирай

софия

много е хубав Pilex-a против разширени вени и хемороиди. Има таблетки и крем, супер ефикасен, много хора са доволни.
Цитирай

Varna

Аз съм ползвала Цистон. Доволна съм.
Разни билки не са ми помагали, но тези хапченца - да.
Цитирай

Аз съм доволна от антисептичния им крем.
Цитирай
къде може да се видят тези продукти в нета? Rolling Eyes
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Тути на адрес www.si-plus.com може да видиш продуктите им
Aз имам проблеми със стомаха си и мисля да пробвам ГАЗЕКС и ме интересува дали има ефект.Миналата година ползвах Пурим и Септилин и мисля че имаше ефект, дори ми въздейства благоприятно на метаболизма,всъщност те помагат за кожни проблеми.А дали  Газекса не пречи на бебеправенето и една евентуална бременост?

Цитирай

София

Много съм доволна от антисептичния крем Smile
Цитирай

Пловдив

Аз съм доволна от антисептичния им крем.
много е хубав Pilex-a против разширени вени и хемороиди. Има таблетки и крем, супер ефикасен, много хора са доволни.
Аз съм ползвала Цистон. Доволна съм.
Разни билки не са ми помагали, но тези хапченца - да.
Подкрепям на 100%. Незнам как ги произвеждат тези индийци, но са супер ефикасни. Дори имам пресен случай с антисептичния им крем. Бях сложила вода да заври на котлона в една малка тенджерка и когато я местех си залях цялата длан с нея. Сложих я бързо под студена вора, след това с хлябна сода и накрая, след като изполях содата си намазах ръката с антисептичния им крем. Болаша ме ужасно в началото и си помислих, че няма да се размина с мехурите, но поне се бях поляла от вътрешната страна дланта и кожата там е по-груба, до сутринта нямаше и помен от изгореното. Само на два от пръстите имаше червени ивици, но с още 1-2 намазвания и всичко мина. Вярно, че изгарянето не беше много сериозно, но едва ли щях да се размина без мехури, ако не беше това кремче.
Цитирай
Абе gmsvetla зарежи ти изгорено от вряла вода да е безибидно. Явно са си хубави продуктите. Аз ви следя темата за да обурудвами аз.
Радвам си че леко си се оттървала от това изгаряне  Smile
Цитирай

Пила съм герифорте,на сина ми изписаха Лив 52 за апетит,освен това ползваме и антисептичния крем,а майка ми пайлекс.НЯМА недоволни!
Цитирай

Велико Търново/Бургас

очаквам още мнения че ми стана интересно  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.