Какви ще са подаръците в GRAZIA и какво мислите з&#

  • 3 941
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Според мен списанието е готино и подаръците също ! newsm03 smile3503  smile3521 но искам да разбера какво мислите за него защото не съм го копувала досега

Последна редакция: нд, 03 май 2009, 12:16 от petito0o_95

# 1
  • Мнения: 0
ако някой има снимка на следващия брой много искам да вида как изглежда чантата през май newsm03 smile3503

# 2
  • София
  • Мнения: 3 960
и се регистрира за да споделиш с нас тази покъртителна информация? newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 2 876
Ако хората които отговарят за рекламата на списанието си разбираха повече от работата, щяха да знаят как тактично да  пуснат безплатна реклама  Rolling Eyes Дано не разчитат само на теб  Rolling Eyes
Може ли да се регистрираш и да се пльоснеш с такова заглавие  ooooh! Ние да не ядем доматите с колците  ooooh!

Подаръците ви са хубави, ама като сте дашни платете си на собственниците на сайта и те ще ви пуснат Адекватна анкета  Peace

Последна редакция: нд, 03 май 2009, 01:57 от ketito

# 4
  • София
  • Мнения: 3 960
Ако хората които отговарят за рекламата на списанието си разбираха повече от работата, щяха да знаят как тактично да  пуснат безплатна реклама  Rolling Eyes Дано не разчитат само на теб  Rolling Eyes
Може ли да се регистрираш и да се пльоснеш с такова заглавие  ooooh! Ние да не ядем доматите с колците  ooooh!

Подаръците ви са хубави, ама като сте дашни платете си на собственниците на сайта и те ще ви пуснат Адекватна анкета  Peace

аз пък мисля, че първо това не са подаръци, защото цената на списанието е доста по-висока от цените на други подобни списание. Освен това не ми и харесват такива чантички за еднократна успотреба от некачествени материи с провиснали конци от шевовете...Всъщност вече не си и купувам списанието!

# 5
  • Мнения: 156
Мммм дам и аз спрях да го купувам доста отдавна поради 2 причини - самото списание е тъпо,а за "ПОДАРЪЦИТЕ" направо нямам думи Sick

# 6
  • Мнения: 0
Ако хората които отговарят за рекламата на списанието си разбираха повече от работата, щяха да знаят как тактично да  пуснат безплатна реклама  Rolling Eyes Дано не разчитат само на теб  Rolling Eyes
Може ли да се регистрираш и да се пльоснеш с такова заглавие  ooooh! Ние да не ядем доматите с колците  ooooh!

Подаръците ви са хубави, ама като сте дашни платете си на собственниците на сайта и те ще ви пуснат Адекватна анкета  Peace
  аз съм човек който досега не си е копувал това списание затова направих тази тема за да разбера мненията на хора които са си го купували  не съм една от екипа на ГРАЦИЯ !!! smile3503

# 7
  • София
  • Мнения: 3 960
Ако хората които отговарят за рекламата на списанието си разбираха повече от работата, щяха да знаят как тактично да  пуснат безплатна реклама  Rolling Eyes Дано не разчитат само на теб  Rolling Eyes
Може ли да се регистрираш и да се пльоснеш с такова заглавие  ooooh! Ние да не ядем доматите с колците  ooooh!

Подаръците ви са хубави, ама като сте дашни платете си на собственниците на сайта и те ще ви пуснат Адекватна анкета  Peace
  аз съм човек който досега не си е копувал това списание затова направих тази тема за да разбера мненията на хора които са си го купували  не съм една от екипа на ГРАЦИЯ !!! smile3503

цяла тема за списание, все едно става въпрос за телевизор... newsm78

# 8
  • Мнения: 0
Ако хората които отговарят за рекламата на списанието си разбираха повече от работата, щяха да знаят как тактично да  пуснат безплатна реклама  Rolling Eyes Дано не разчитат само на теб  Rolling Eyes
Може ли да се регистрираш и да се пльоснеш с такова заглавие  ooooh! Ние да не ядем доматите с колците  ooooh!

Подаръците ви са хубави, ама като сте дашни платете си на собственниците на сайта и те ще ви пуснат Адекватна анкета  Peace
  аз съм човек който досега не си е копувал това списание затова направих тази тема за да разбера мненията на хора които са си го купували  не съм една от екипа на ГРАЦИЯ !!! smile3503

цяла тема за списание, все едно става въпрос за телевизор... newsm78


немога да разбера какво ви пречи тази тема е за мнения а не да ме питате що съм направила цяла тема за едно списание...[!]  newsm08

# 9
  • Мнения: 8
А то да беше една тема за списанието, ми доколкото виждам даже  две си пуснала. Да не говорим, че наистина има тема за списанието и то доста отдавна, ама кой да ползва търсачката.

# 10
  • Мнения: 1 666
Според мен списанието е готино и подаръците също ! newsm03 smile3503  smile3521 но искам да разбера какво мислите за него защото не съм го копувала досега

Как пък разбра, че е готино като не си го кОпувала досега? newsm78

За да не е само спам - на времето беше готино, вече не ми харесва. Но може и моите предпочитания да са се променили. Подаръците не са нищо особено. Само плажните чанти стават.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Според мен списанието е готино и подаръците също ! newsm03 smile3503  smile3521 но искам да разбера какво мислите за него защото не съм го копувала досега

Как пък разбра, че е готино като не си го кОпувала досега? newsm78

И аз това се чудех. Mr. Green

На мен пък ми е много тъпо във всеки брой подаръкът да е чанта. Sick

Преди време си купувах италиански списания - във всеки брой имаше толкова интересни подаръци - като се почне от козметика, мине се през джапанки, очила, надуваеми пояси и т. н.

# 12
  • Мнения: 0
Според мен списанието е готино и подаръците също ! newsm03 smile3503  smile3521 но искам да разбера какво мислите за него защото не съм го копувала досега

Как пък разбра, че е готино като не си го кОпувала досега? newsm78

За да не е само спам - на времето беше готино, вече не ми харесва. Но може и моите предпочитания да са се променили. Подаръците не са нищо особено. Само плажните чанти стават.


Наистина досега не съм си го купувала но имам приятели които са си го купували и са ми казвали че е готино и аз съм го разглеждала и като  гледам и чантите затова смятам че е готинo...[!]

# 13
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 549
Както пишеше преди време в една статия - списанието се явява притурка към подаръка, а не обратното  Laughing
Коментарът за списанито ще го прескоча, но някои от подаръците стават. Аз от доста време не съм го купувала, явно и на мен ми е омръзнало  Confused

# 14
  • Мнения: 8
Много е сложно да напишеш в полето "търси" Grazia и веднага да ти излезе това -
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252122.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370451.0
Ако в 43стр. + още 8стр. от новата тема не намериш отговор на въпросите си не знам, явно наистина става дума за телевизор  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт