Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

София

Използвате ли молив за вежди?Вчера гледах един на Isadora и ми се стори добър...Но досега не съм използвала и не съм много наясно какъв трябва да е цветът -по-светъл или по-тъмен,и т.н. http://www.isadora.com/?id=437&cid=6719 Това е моливът на ISADORA
Цитирай

Аз използвам светло сив, изглежда много естествено. С черни вежди съм.
Цитирай

Аз ползвам на Лумене. Струва 9 лв и нещо и много си го харесвам. Този на Исадора сигурно ще е хубав, но по-скъп.  Peace
Цитирай

София

Много съм доволна от този! На Авен е. Peace

Цитирай

В къЩи.

Аз използвам светло сив, изглежда много естествено. С черни вежди съм.

Aз съЩо съм с черни вежди,но с бяла кожа,веднъж пробвах с черен молив и резултата беше  Sick
Ще всема да пробвам и аз със светло сиво.
Коя марка е твоя?
Цитирай

В едно голямо мъжко сърце

Аз също ползвам молив за вежди,от години използвам №102 на Голдън Роуз и по малко слагам и №101.Сега понеже съм с кафява коса ползвам №102,но с черна по добре стои №101.Но бих пробвала на друга марка.
Цитирай

Препоръчайте ми молив за вежди,подходящ за блондинки.Естествените ми вежди са тъмнички и искам с помоща на подходящия молив да ги изсветля и подчертая...
Цитирай

аз ползвам този сет за вежди. много съм доволна. светлият цвят е за по-светли вежди, тъмният за по-тъмни.
в сета има и шаблони за оформяне на веждите.
много естествено седи цвета. изобщо не се личи, че си слаагл нещо, а веждите са плътни и оформени.
марката на сета е essence.
Цитирай

В къЩи.

Виолет@, на прах като сенки ли е ? Трайно ли е?
Цитирай

Виолет@, на прах като сенки ли е ? Трайно ли е?
да. нещо като сенки е, но не се рони като го слагаш. много е трайно. аз съм много доволна. много по- хубаво е от моливите. и седи далеч по-естествено с него. четката е твърда и е с форма, подходяща за прецизно нанасяне.
цената е 6 лв.. пробвай го, ще ти хареса.  Peace
Цитирай

В къЩи.

Мерси  bouquet
Малко ме притесняват цветовете,че аз сьм с черни вежди,но доста бяла кожа ,дали Ще са подходяЩи  Thinking
Цитирай

Препоръчайте ми молив за вежди,подходящ за блондинки.Естествените ми вежди са тъмнички и искам с помоща на подходящия молив да ги изсветля и подчертая...
Това е трудна задача  Crossing Arms,ако знаеш от кога издирвам такъв.
Цитирай

Мерси   :bouquet:
Малко ме притесняват цветовете,че аз сьм с черни вежди,но доста бяла кожа ,дали Ще са подходяЩи  Thinking
да, не се притеснявай. и моите са черни. става идеално. много естествено. а и за 6 лв. мисля, че не поемаш кой знае какъв риск  Wink
Цитирай

Включвам се и аз тук. Искам веждите да ми изглеждат малко по-оформени и гъсти. Те са черни, кожата ми е светла. Купих си кафяв на Ейвън, добре изглежда, но на снимки си личи кафявото много грозно. Черен не ми се иска, ще станат много тъмни. Това на essence къде се продава? Като че ли с прах наистина ще е по-естествено, отколкото с молив. Много харесвам на Бийонсе веждите  Peace
Цитирай

Да използвам,инак веждите ми са много тънки и светли и е грозно...
Иначе молива ми е кафяв и смятам,че се съчетава добре със тена и косата ми.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора