LaRedoute.fr - 113 - Всичко за поръчката!

  • 37 588
  • 691
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 790
Какво е Ла Редут
как става поръчването от там, за колко време пристига поръчката
и решение на някои проблеми, може да прочетете в




Какво е Ла Редут?
Как да се регистрирате?
За поръчката
За доставката
Често срещани проблеми при поръчката
Адресът за запитвания при проблем с поръчката
Шаблони на писма при различни проблеми с поръчките
ЗА ОТКАЗАНИТЕ АРТИКУЛИ
За чековете и ваУчерите
За връщането на артикули
ИНСТРУКЦИИ ЗА ПОПЪЛВАНЕ НА БЛАНКА ПРИ ИЗГУБЕНА ПОРЪЧКА
Пазаруване с референтни номера
За размерите
Таблицата с размерите на Ла редут Имайте предвид, че не е много точна и понякога се получават съществени разминавания. Долните таблици са доста по-точни. Затова, се опитайте да се ориентирате по тях. Ако не можете, питайте в темата. Винаги ще ви отговори някой със сходните мерки, кой номер да поръчате!
Размери на сутиени
Мъжки размери
Дамски размери
Детски размери
Размери на аксесоари
Видове чаршафи, материали на обувките, модели на дънките, типове … ето на артикулите
За промоционалните кодове За тях има отделна тема в подфорум „На пазар”

Цветовете на френски
Преводач от френски на английски, български или какъвто щете

Още едно упътване: ОБНОВЕНИЯТ САЙТ НА FINTY

И още един сайт с упътване за пазаруване.

ТУК може да обявите за продан неуспешните си покупки. Моля, когато сте си продали стоката, да ми пишете на ЛС, за да я махна от обявите.



Поръчки за цялата страна правят 450, Мама Бобо, anincenceto, Unicorn,  както и маграт чеснова.
 За София може да си поръчате при Linet и Зи

За Пловдив и региона може да си поръчате при Змейковица, при Духи Пухи, както и при Desita1234
За Бургас и региона може да си поръчате при Силвето 85 и при zajka , която прави поръчки и за района на Казанлък.
За Русе и региона може да си поръчате при shanel1982
За Варна и региона може да си поръчате при Miraj , както и при Pepina78
За Стара Загора и региона може да си поръчате при trampoline
За Враца и региона може да си поръчате при pepi7096
За Шумен и региона може да си поръчате при milan.sis

Предишни теми:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109110 111 112



ТОВА е сайтът с отзиви и размери на артикули.

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 592
Пуууу за първи пътт първаа
Айдее честито
И на Алексс   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Цункииии !

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Благодаря ти Алекс Simple Smile
от полвин час гледам сутиените и уж превеждам с гогълчето но не мога да разбра кой модел е с свалящи се презрамки,имскам с подплънки и със свалящи се презрамки,знае ли някой какво точно да гледам в описанието,че този френски ми взе здравето Sad

# 3
  • Враца
  • Мнения: 876
ех и аз веднъж да се доредя за първа страница  Joy



къси панталонки на Актив уеар...страхотни както всичко от тази марка което имам (а то не  малко)...отговарят си на размера и разбиха скептицизма на мъж ми да райето...линк

wb,полезен пост,както винаги Peace
Какво ще кажеш за талията на панталонките-ниска,нормална? и за материята-тънички,по-плътни(имаше едни миналата година-доста плътни бяха)?Отговарят ли си?Обожавам райе.Благодаря предварително Hug

ааааа благодаря   bouquet засрамих се направо  Embarassed
панталонките са с нормална талия, но мъж ми ги носи леко свлечени и на него му идват с ниска...материята не е от най - тъничките (напълно летна), а по - скоро пролетна, че има едни къси гащи с  типично летни и прохладни каре някъде в албума ми..те са страхотни прсто и ги препоръчвам...а намерих ги...не съм ги срещала скоро но ги имаше по врме на намаленията

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 004
и аз тук отново ще чета  bouquet

# 5
  • Хасково
  • Мнения: 592
Благодаря ти Алекс Simple Smile
от полвин час гледам сутиените и уж превеждам с гогълчето но не мога да разбра кой модел е с свалящи се презрамки,имскам с подплънки и със свалящи се презрамки,знае ли някой какво точно да гледам в описанието,че този френски ми взе здравето Sad

 Ampliforme - максимизиращ, т.е с подплънки     Hug

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Благодаря ти Алекс Simple Smile
от полвин час гледам сутиените и уж превеждам с гогълчето но не мога да разбра кой модел е с свалящи се презрамки,имскам с подплънки и със свалящи се презрамки,знае ли някой какво точно да гледам в описанието,че този френски ми взе здравето Sad

 Ampliforme - максимизиращ, т.е с подплънки     Hug
май не се изразих правилно,това го знам,търся дали имат термин за свалящи се презрамки,но сега си намерих един от който имам бял,пуснали са го пак и ще си поръчам него може би и в черно Simple Smile

# 7
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
хоп! и аз тук- при читателите... hahaha
Алекс, благодаря за темата, а и за всички предишни, които подготвяш и пускаш  bouquet

# 8
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Айде и аз при вас. Laughing

# 9
  • Мнения: 4 546
различните акаунти с различни лични данни ли трябва да са? опитах да си направя втори акаунт, но нещо не става, а само мейлът беше разликата  newsm78

# 10
  • Мнения: 113
На мен нещо ми отказва достъпа до сайта. Пробвах през друг браузър, но пак не стана. Надявам се да е временно.

# 11
# 12
  • Мнения: 2 631
различните акаунти с различни лични данни ли трябва да са? опитах да си направя втори акаунт, но нещо не става, а само мейлът беше разликата  newsm78

Промени поне една буква в името  Peace
Алекс   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 178
Благодаря ти Алекс Simple Smile
от полвин час гледам сутиените и уж превеждам с гогълчето но не мога да разбра кой модел е с свалящи се презрамки,имскам с подплънки и със свалящи се презрамки,знае ли някой какво точно да гледам в описанието,че този френски ми взе здравето Sad

 Ampliforme - максимизиращ, т.е с подплънки     Hug

НЕ е задължително да са с подплънки, като са ampliforme.  Wink По-скоро са са плътна чашка, а не само от дантела  Peace
Ето този сутиен, например, е без подплънки: http://www.laredoute.fr/vente-soutien-gorge-a-armatures-redoute- … 1&prodcolor=5

За махащите се презрамки, обикновено пише в описанието: Bretelles amovibles   Hug

Последна редакция: пн, 04 май 2009, 09:20 от Зи

# 14
  • Мнения: 610
Благодаря ти Алекс Simple Smile
от полвин час гледам сутиените и уж превеждам с гогълчето но не мога да разбра кой модел е с свалящи се презрамки,имскам с подплънки и със свалящи се презрамки,знае ли някой какво точно да гледам в описанието,че този френски ми взе здравето Sad
Виж тук
http://www.momentofpeace.net/2009/bra_size
дано съм ти от полза. Hug

Общи условия

Активация на акаунт