Ясновидци 2 - трета тема!

  • 27 196
  • 387
  •   1
Отговори
# 75
Моля. Няма защо .Забравих да ти пиша, че иска снимки ако искаш да гледа за други хора.

# 76
  • Мнения: 2
Още един ясновидец си тръгва от шоуто
В епизод 8 на "Ясновидци" очаквайте:

Експеримент 16
В една стая има трима души. Те не се познават помежду си. Идват от различни краища на България. Имат различни професии и различни интереси. Между тези трима души обаче има нещо общо. Нещо в биографиите им, което ги обединява. Нещо драстично и незабравимо. Задачата пред ясновидците ще е да разкажат за тези хора и да открият какво ги свързва.

Експеримент 17 – "Грехове"
Има седем смъртни гряха. Ние намерихме няколко грешници и ги разположихме в седем стаи. Ясновидците ще трябва да усетят какво се случва във всяка от тях и да наредят седемте смъртни гряха.

Резултат III
След Иванка и Сергей още един от участниците в шоуто ще го напусне по решение на тайнственото жури.

# 77
  • Мнения: 998
Може би Василка този път няма да отърве кожата,
макар ,че ме шашна с това:"самолета гледам".....
определено овцете малко по-се вписваха на фона на картината,(незнам случайно или не)
но аз лично за самолет тоно никога не бих се сетила.
100% не е съвпадение.
Жалко ,че не можа да покаже повече.Явно е имало какво.

# 78
  • Мнения: 38


И какво от това? Напълно са могли да бъдат част от неизвестния пейзаж и овчарят да си е пасял овцете в което и да е друго време. ..

по тази логика и когато Василка каза за самолета може да се твърди-ами то има небе,може и самолет да е минал  Rolling Eyes
както и да е-всеки разбира и приема нещата по свой си начин

# 79
  • Мнения: 4 380


И какво от това? Напълно са могли да бъдат част от неизвестния пейзаж и овчарят да си е пасял овцете в което и да е друго време. ..

по тази логика и когато Василка каза за самолета може да се твърди-ами то има небе,може и самолет да е минал  Rolling Eyes
както и да е-всеки разбира и приема нещата по свой си начин

Знаех че ще го кажеш, но не е равносилно. Когато те водят на полянка която с целият си вид показва че е място за паша на овчици, не е все едно да споменеш овчици или да говориш за самолети. Laughing

# 80
  • Мнения: 38
Знаех че ще го кажеш...

ти да не си от Ясновидци  Rolling Eyes да не би да си Василка   Wink

# 81
Мисля, че вече на всички е ясно кои ще са в тройката. Така, че Веска и да я обсъждате и да не я обсъждате тя вече е така да се каже "прочетен вестник". Но ми се струва, че финалът ще е доста по-свиреп от миналата година. Така,че ще стане много интересно .Ама се чудя рейтинга на Слави по-висок ли е, че изместиха предаването в събота.

# 82
  • Мнения: 0
Може би Василка този път няма да отърве кожата,
макар ,че ме шашна с това:"самолета гледам".....
определено овцете малко по-се вписваха на фона на картината,(незнам случайно или не)
но аз лично за самолет тоно никога не бих се сетила.
100% не е съвпадение.
Жалко ,че не можа да покаже повече.Явно е имало какво.

тя каза гледам самолета , а не е каза виждам самолет,просто си е минавал самолет!

# 83
  • Мнения: 2 132


И какво от това? Напълно са могли да бъдат част от неизвестния пейзаж и овчарят да си е пасял овцете в което и да е друго време. ..

по тази логика и когато Василка каза за самолета може да се твърди-ами то има небе,може и самолет да е минал  Rolling Eyes
както и да е-всеки разбира и приема нещата по свой си начин

Знаех че ще го кажеш, но не е равносилно. Когато те водят на полянка която с целият си вид показва че е място за паша на овчици, не е все едно да споменеш овчици или да говориш за самолети. Laughing
Те дадоха и два самолета как летят. Явно минават много самолети оттам.

# 84
  • София
  • Мнения: 606
Има ли някой телефона на Михайл да ми го прати на лични...

# 85
  • Мнения: 998
тя каза гледам самолета , а не е каза виждам самолет,просто си е минавал самолет!
Да ,така каза ,при положение ,че нямаше кьорав самолет в небето точно тогава.

# 86
А какво ще кажете за III сезон тройката от I сезон и тройката от II сезон. Тогава ще е наистина сериозно. победителя ще е супер топ ясновидец.

# 87
  • Мнения: 0
тя каза гледам самолета , а не е каза виждам самолет,просто си е минавал самолет!
Да ,така каза ,при положение ,че нямаше кьорав самолет в небето точно тогава.

Всъщност никой не е дал има ли няма ли самолет ,киорав или сляп!Гледай да видиш

# 88
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Добре де, безсмислено е да спорите за този самолет.
Предаването се излъчва след монтаж, така че не можем да разберем дали в момента е имало или е нямало самолет, независимо как изглежда на екрана. Wink
Важното е, че Василка нищо повече не каза по тази версия, а застъпи теория за починали дете, мъж и жена и някакъв заговор.
Другите ясновидци също почти нищо не познаха по този случай.

# 89
  • Мнения: 257
Голяма простотия,засичам го от време на време.

Общи условия

Активация на акаунт