Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
Някой има ли такова сгъваемо легло http://www.ted.bg/?page=cms_instance&structure=folding_bed&instanceID=910
Няма да се използва за ежедневна употреба, но все пак ми се иска да е удобно.  Добри ли са тези легла или да мисля за нещо друго?
Цитирай

Чичо ми имаше такова - ако имаш къде да го съхраняваш - ок ( но в такъв случай би трябвало да имаш много място в къщи) Събира много прах, миризми  и плесени - ако се държи на непроветриво място! По-добре си вземи надуваемо - ние имаме такова и съм много доволна- събира се на изключително малко място - няма прах и имризми! Перфектно е Peace
Цитирай

Чак пък толкова много място не се изисква според мен. Мисля да го сложа между гардероба и стената. Прах сигурно ще събира ама миризми и плесен  newsm78. Та в стаята на детето нито се готви, нито се пуши. Надуваемо легло имаме, но не е подходящо за майка ми когато идва на гости. Много е ниско, а тя има проблеми със ставите.
Цитирай

това легло също не е високо,не повече от 30см от земята,едно време им викаха походни легла Laughing
Цитирай

това всъщност е като походните - това не е от ония походни. Всъщност разликата е , че има дюшек - имаче и в него се потъва кофти! Относно мухъла и плесента -и аз така си мислех миличка - да преди 2 ден, когато открих, че имам мухъл в спалнята! Проветрявала съм цяла зима поне по час, че и повече всеки ден! Така, че не си мисли , че си застрахована, особено ако имате дограма Naughty
Цитирай

Абе то от мухъл никой не е застрахован ама чак да мухляса леглото newsm78 доста мухъл трябва да има в стаята.

това легло също не е високо,не повече от 30см от земята,едно време им викаха походни легла Laughing
Да зная, че така им викаха.  LaughingВъпросът ми беше точно това на ТЕД удобно ли е.
Цитирай

Имаме такова легло, но не е с марка ТЕД. С тази разлика, че има малка табла зад главата. Леглото е много удобно за спане. Изпробвано е многократно от мен, съпругът ми и най-вече детето. По време на газовата криза детето е спало на него в нашата стая през всичките дни. В сгънато положение не заема  много място- височина 117см, ширина 80см. Ако го сложиш в сгънато положение до стена ще ти отнеме 31 см от пространството в стаята. Леглото е малко по-ниско от стандартна спалня, около 30см. Лесно се сгъва.  Не съм забелязала мухъл.
Цитирай

valja  колко сантиметра ти е матрака? С ламели ли е или с друго?
Цитирай

Потърсете по-добре друго. Абсолютно същото легло ни предложиха в един хотел наскоро като допълнително - сменихме 4 такива с пружинен пакет - всички бяха адски неудобни. Най-приемливо в крайна сметка се оказа такова легло, обаче с дунапренен матрак - 5-тото, което ни донесоха...
Цитирай

Най-приемливо в крайна сметка се оказа такова легло, обаче с дунапренен матрак - 5-тото, което ни донесоха...
А с ламели ли беше?
Цитирай

Най-приемливо в крайна сметка се оказа такова легло, обаче с дунапренен матрак - 5-тото, което ни донесоха...
А с ламели ли беше?

Това с дунапренения матрак беше с ламели.
Първите бяха с телена оплетка - абсолютно същите като на снимката.  Самите легла бяха нови - личеше си по дамаската, така че не отдавам неудобността на износване.
Цитирай

Благодаря значи ще търся с ламели. bouquet
Цитирай

valja  колко сантиметра ти е матрака? С ламели ли е или с друго?
4см
не е с ламели, а с много здраво опънат материал (не е плат) захванат за рамката с много пружинки.
Цитирай

Благодаря значи ще търся с ламели. bouquet
ivben, в Метро продават с ламели. Цена около 112 лв.
Цитирай

4см
не е с ламели, а с много здраво опънат материал (не е плат) захванат за рамката с много пружинки.
Благодаря, че ми отговори. Обаче доста се обърках сега. Ти пишеш, че вашето е много удобно и не е с ламели а и матрака е по тънък, Marid пише, че тези варианти са много неудобни. Ох, дано се включат и други за да взема някакво решение.

в Метро продават с ламели. Цена около 112 лв.
Да знам.  По точно ме интересува кои са по добрите.
Цитирай

1-14 от 20 отговора