Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте,

става въпрос по-специално за 1агб Света София. Май най-накрая изборът падна върху д-р Динчо Георгиев за раждането (впреки 1-2 силно отрицателните мнения, другите са много повече), въпросът е кое е по-добре - да се ходи на прегледи в частния му кабинет или на платения абонамент в поликлиниката към болницата - там техниката сигурно е по-добра?

Може ли тези от вас които са ходили в неговия кабинет да споделят как е - от техническа гледна точка и кабинет ли е или в някой апартамент на 6тия етаж  Smile и кое в крайна сметка би било по-добър избор? А дали може той да води платената ЖК в поликлиниката?
Цитирай

Sofia

Привет! В частния му кабинет техниката е по-добра. Той не може да води женската консултация, в "Света София" , тя се води от други лекари в Гинекологичен блок. Съветвам те да ходиш при него от време на време, за сверка на данните и то например след 6 месец  Wink
И не си струва в женската консултация да плащаш абонамент, ако си здравно осигурена.
Цитирай
Мерси!

А има ли 3D/4D видеозон при него? И ако там е по-добре, има ли смисъл да се ходи и на ЖК или може само при него?
Цитирай

Sofia

Ами да ти кажа, не съм питала какъв е видеозона, но от посещенията си при различни лкари, единствено при него видеозонът се ползва чрез вкарване във влагалището...незнам какво означава това и какъв тип може да е този видеозон, но на други места, както знаеш, само се маже корема и така се наблюдава...Rolling Eyes
Така че на Д.Георгиев е друг тип и ми се струва, че се вижда по-ясно с неговия. Защо не го питаш? Аз сега не ходя при него, просто си избрах друг лекар за раждането и затова....
За ЖК има смисъл, защото там работят с касата, издават направления и другите документи, които ще ти трябват за постъпване в болницата. А частно-практикуващите лекари не вадят такива документи. Освен това там ти мерят кръвното, следят теглото и т.н., което си има своите предимства.
Цитирай

София - Света Троица

Извинявайте, че се намесвам в темата, но вниманието ми привлече изказването за видеозона. Всичко опира до накрайника, който ползва лекаря, а не до вида на видеозона. Мен самата са ме гледали и по двата начина - вагинално - в самото начало на бременността и след това по стандартния начин през корема. Вагиналният преглед не се препоръчва при напреднала бременност - в случая цитирам мнението на моята гинеколожка.
А що се отнася до това къде да ходиш на женска консултация и аз ти препоръчвам ако си здравноосигурена да ходиш в някоя поликлиника - много мои познати ходеха в 14 поликлиника и съм чувала добри отзиви за лекарите там. А при доктор Динчо Георгиев можеш да ходиш когато искаш да си "свериш часовника" а и все пак да го поопознаеш, за да можеш след това да се чувстваш сигурна при самото раждане.
Желая ти лека бременност и раждане Very Happy
Цитирай
Мерси за съветите, ама аз да поясня че съм бъдещ татко и няма да раждам аз Smile

Това за ЖК и отделно Георгиев е добра идея пък и две мнения е по-добре от 1, ама мисля да платим 200лв абонамента или направо пълния пакет, защото с тези направления и т.н. бюрокрация на човек може да му се отще да ражда сигурно, помня една приятелка като беше бременна..

Засега имаме час за другата седмица при Георгиев после мисля да се запишем и в Света София и да се приключи с четенето на форуми аз се образовах доста Smile
Цитирай

София - Света Троица

Похвално е, че един бъдещ татко проявява такава загриженост Very Happy
Щом сте решили да ползвате абонамента в Света София - добре. Само попрегледай темите във форума защото не всички лекари, които следят бременността при абонамента са добри. Спомням си, че се е обсъждало при кого е за предпочитане да се ходи. Thinking
Успех и леко раждане на бъдещото мамче Very Happy
Цитирай
Smile ами те май не са много, ще може ли някой да си напише впечатлението?
Цитирай
Smile ами те май не са много, ще може ли някой да си напише впечатлението?

ами виж дали д-р Савова или д-р Златева са към този абонамент:) Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.