Пролетни придобивки/11

  • 49 873
  • 447
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Нова тема.

# 1
  • Мнения: 1 505
И аз при вас и аз да искам инфо за вси4ко на Тиа,макар,4е тя влиза показва и край,оставя ни да си искаме на воля отговори,дано влезе де.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 128
ох и аз чакам да видя информация за този убийствен черен панталон...но ще чакам... Peace

# 3
  • Мнения: 588
Хайде и аз чакам  Twisted Evil

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 357
Лу, и от мен поздрави за рокличката - днес я гледах на един плакат на витрината на Dresscode в София. Набелязах си да мина да видя дали я има, когато съм без детето и мъж ми Wink  Mr. Green Дано са се излъгали да я внесат, че напоследък тези магазини само стара стока разчистват  #2gunfire
Tia_e, мнго и все красиви неща  Peace И аз за блузката с мечето ще питам  Grinning

# 5
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лу, и от мен поздрави за рокличката - днес я гледах на един плакат на витрината на Dresscode в София. Набелязах си да мина да видя дали я има, когато съм без детето и мъж ми Wink  Mr. Green Дано са се излъгали да я внесат, че напоследък тези магазини само стара стока разчистват  #2gunfire


За сега не са я внесли да знаеш. Миналата седмица още я нямаха  Grinning

# 6
  • Мнения: 4 435
И аз от два месеца издирвам една рокля на Desigual, и никъде не мога да я намеря. Една само имаше в Стара Загора, и приятелката ми си я купи.И сега аз не мога да си намеря. #Cussing out

# 7
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз от два месеца издирвам една рокля на Desigual, и никъде не мога да я намеря. Една само имаше в Стара Загора, и приятелката ми си я купи.И сега аз не мога да си намеря. #Cussing out

Красота, защо не се пробваш да я поръчаш директно от чужбина?

Тука голямо чакане ще чакаш

# 8
  • Мнения: 4 435
И аз от два месеца издирвам една рокля на Desigual, и никъде не мога да я намеря. Една само имаше в Стара Загора, и приятелката ми си я купи.И сега аз не мога да си намеря. #Cussing out

Красота, защо не се пробваш да я поръчаш директно от чужбина?

Тука голямо чакане ще чакаш

Защото не знам кое размерче.От там ми идва проблема. На мойта е най-малкият, и ми е добре като че ли, защото тя е дълга и широка, но исках и един номер по-голяма да премеря да видя разликата и така да преценя. А и си викам- щом в Стара Загора я има, няма как да я няма по другите градове.Ама на... Tired
И в Стара Загора говорих с тях, ама само по веднъж зареждали от модел, цялата серия, там колко номера са, 3-4 май, и по 1 бройка и толкова.
Цункам  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 90
От кой сайт поръчвате роклите на Десигуал?

# 10
  • Мнения: 64
Аз да кажа, че по принцип идват малко малки, така че внимателската с поръчките от интернет. На мен s ми става тамън, но само защото всичките им рокли са малко по свободни. Полата ми примерно е XL! Вярно, че аз исках да я нося с много ниска талия  и си я взех затова толкова голяма, ама размера направо ме  #Crazy ! Иначе смятам, че роклите не са такъв проблем, ама най-добре да четеш сантиметрите ако са ги дали и да сравняваш с твоите рокли, аз така правя. Купувам си Десигуал от и- бей и един онлайн магазин, но е немски, не знам дали досатвят до България.

# 11
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
От кой сайт поръчвате роклите на Десигуал?

Аз не поръчвам от сайт, а направо на приятелка в Испания  Laughing



Защото не знам кое размерче.От там ми идва проблема. На мойта е най-малкият, и ми е добре като че ли, защото тя е дълга и широка, но исках и един номер по-голяма да премеря да видя разликата и така да преценя. А и си викам- щом в Стара Загора я има, няма как да я няма по другите градове.Ама на... Tired
И в Стара Загора говорих с тях, ама само по веднъж зареждали от модел, цялата серия, там колко номера са, 3-4 май, и по 1 бройка и толкова.
Цункам  Heart Eyes

Цункам и аз  Heart Eyes

Да ти кажа техните неща са си по-свободни като модели особено рокличките и аз все си взимам най-малкия размер.  Grinning

# 12
  • Мнения: 4 435
Ми още малко ще изчакам, и ако не намеря, накрая ще поръчам от някой сайт....така и иначе е лятна и сега няма да седна да я обличам. Мен ме притеснява в горната част малко, че много ми се вижда бюста...по-скоро сутиена де. Иначе надолу не е проблем, защото тя се разширява, не е някоя тясна. Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 1 541
Tia_e, превъзходна, неповторима и умопомрачителна както винаги  Crazy  Heart Eyes Една разбивка кое от къде и какви са шансовете за докопване до него евентуално и аз да си изпрося  Whistling  Simple Smile

Лу, тъй като така и не изказах възхищението си пред последните ти придобивки ще го направя сега с огромно закъснение и дълбоко съжаление, а ти дано да не ми се сърдиш за ефирното мълчание тогава (не е нарочно)   bouquet  Heart Eyes

Аз днес съм с два потника и едни дънки от мини-ловуването, така че не знам дали изобщо има смисъл от снимки, но ако все пак се наканя да пощракам ще ги кача, както и няколко роклички от преди, които още са си с етикетите и ще минат като за нови...

# 14
  • Мнения: 131
И аз да се включа ,че покупките на Тия са СТРАХОТНИ...ако може да сподели от къде си ги е купувала,защото ще ми е мнoгoооо интересно ако са от сайтове да разгледам... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт