Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора

Здравейте!

Има ли мами, които са ползвали останалите продукти на Бочко Лавена освен крема срещу подсичане?
Какви са отзивите ви за тях?
Открих една тема, но в нея има информация за това къде може да са намерят, а не толкова за качеството им.
Ако се сещате за подобни теми, моля дайте линк.
Благодаря предварително.
Цитирай

под голямата лоза

Цената определя и качеството Wink
Цитирай

София

от крема за подсичане съм доволна, за другите продукти не съм се осмелила да ги пробвам, за тях съм съгласна с Руска
Цитирай

гр.Пловдив

А какво друго има освен крема и сапунчето  newsm78

За сапуна мога да кажа,че е страхотен.Мирише,невероятно,цялата ми баня ухае като вляза и е много мек и нежен  Love Даже се замислих да си купя цял стек  Crazy
Цитирай

София

Не винаги  Wink Да ти покажа ли скапаната маркова триколка на детето за 200 лв.?  Mr. Green
По темата - ползвах шампоана, но бързо го смених с доста по-скъп и качествен.

А какво друго има освен крема и сапунчето  newsm78

http://www.lavena.hit.bg/products/bochko.html обаче май не са представили всичките продукти
Цитирай

под голямата лоза

....Не винаги  Wink Да ти покажа ли скапаната маркова триколка на детето за 200 лв.?  Mr. Green
....
Говорим за козметика все пак, а не за бутикови уникати Wink
Цитирай

Аз съм доволна от всички продукти на Бочко / Лавена  Wink Кремчето за подсичане е много хубаво, има крем за кожни раздразнения със смрадлика, има и лосион, който мирише страхотно, олио - и него съм ползвала, сапуна също. Синът ми се е подсичал само веднъж, оправи се за няколко дни след като мазах с кремчето, постепенно си подмених цялата козметика с тази на Лавена и не съжалявам.
Аз ползвам бебешкия лосион и за себе си  Blush

Галя, доволна си от крема за подсичане, без оглед за цената му, но другите продукти смяташ за некачествени, защото са евтини  newsm78 ?
Цитирай

Някъде там...

Абсолютно подкрепям.
Купувала съм Бочко - нищо особено. Кремът против подсичане въобще не помогна при нас.
Цитирай

На зелено

Определено за моето един ден, живот и здраве, ще позлвам серията на Бочко!
Предпочитам си българското, пред вносните стоки и не само в този случай Smile

Ето тук е цялата серия:

http://www.lavena.bg/index.php?ch=3&tip=1&l=1
Цитирай

Пловдив

Aз ползвам бочко за измиване на чиниите , крема за подсичане  и крема за лице .За цената си са добри .
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

На ред с другите марки козметика съм ползвала и продуктите та Бочко  Very Happy Останах доволна  Peace
Цитирай

UK, Harlow/София

Много съм доволна от всички продукти на Чико.В случая не мога да кажа, че цената определя качеството.За мен това са хубави стоки на ниски цени - явно има и такива.
Цитирай

Ботевград

Бочко против подсичане не е лош, но не е и нищо особено, нормален крем  Wink
Предпочитам други марки  Rolling Eyes
Цитирай

Перник

Не винаги цената определя качеството  Peace Когато за пръв път се подсече дупето на сина ми, който е с мнооого чувствителна кожа, взехме Судокрем, не ни помогна много. С Бочко се оправихме за нула време. Само него го ползвам. Сапунчето също е много хубаво, ползвам и препарата за миене. Не съм попадала на шампоанчето, но ако го видя ще пробвам и него.  Peace
Цитирай

От кремчето за подсичане съм супер доволна.Ползвах олиото но не останах очарована.Върнах се отнова на първоначалната козметика на Евент.Лично аз не съм привърженик на скъпата козметика за бебе.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора