Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 95 отговора

Здравейте!Много искам да купя на моята кукла слънчеви очила (по-точно съм се спряла на тези на Чико за 26 лв) ,но се чудя дали ще ги носи защото е само на 8 мес ?Споделете при вас как беше като им ги сложиште?Имаме чадълче на количката ,но все ще се случи да й пече в очите и започва да плаче.Затова като видях случайно в един детски магазин много ги харесах ама все се чудя дали ще ги търпи?..... Благодаря ви за отделеното време!  bouquet
Цитирай

UK, Harlow/София

На дете под годинка очила не бих сложила на своя глава.Още повече някакви уж на чико за 26лв NaughtyМайка ми работи дълги години в оптика и знам какви боклци и ментета се продават навсякъде.Повечето "фирмени" стоки идват от Илиенци и увреждат доста очите вместо да им помагат.За това ще се задоволя с чадърчето на количката.

Големият ми син е със слънчеви очила, но изписани от лекар.Направихме го фотосоларни, скъпи са, но съм сигурна в качеството им и знам, че не му увреждат очите.
Цитирай

София

Нито очила, нито летни шапки.
Цитирай

При любимите ми

Защо пък не. Стига да ги носи, защото е много малка и разбира се да са хубави очила - със защита и т.н., а не от Илиянци  Peace.
Цитирай

Нито очила, нито летни шапки.

Да,и моят син не носи.Нито аз.
Цитирай

Да, синът ми носи понякога, но той е почти на 6 години. На дъщеря ми не мисля да купувам, ще бъде просто комична гледка.
Цитирай

Велико Търново

Вече втора година носи слънчева очила и вече сама си ги търси,но са хубави.
Цитирай

Да, носи.
Цитирай

Варна

Имат, но не носят.
Цитирай

София

Здравейте!Много искам да купя на моята кукла слънчеви очила (по-точно съм се спряла на тези на Чико за 26 лв) ,но се чудя дали ще ги носи защото е само на 8 мес ?Споделете при вас как беше като им ги сложиште?Имаме чадълче на количката ,но все ще се случи да й пече в очите и започва да плаче.Затова като видях случайно в един детски магазин много ги харесах ама все се чудя дали ще ги търпи?..... Благодаря ви за отделеното време!  bouquet

Не, не е носил, не мисля, че ще ги търпи изобщо.
Цитирай

На дете под годинка очила не бих сложила на своя глава.Още повече някакви уж на чико за 26лв Naughty
Защо мислиш,че може да фалшиви?На мен ми изглеждаха оригинални - бяха си в твърдо калъфче с надпис Chicco.Заради цената ли?
Цитирай

На дете под годинка очила не бих сложила на своя глава.Още повече някакви уж на чико за 26лв Naughty
Защо мислиш,че може да фалшиви?На мен ми изглеждаха оригинални - бяха си в твърдо калъфче с надпис Chicco.Заради цената ли?
за съжаление не може да се вярва на българските търговци, а ако знаеш какви хубави имитации има направо ще те е страх да си купиш нещо.
Важното е в случая да имат много добра защите- Polaroid i RayBan мисля имат детски серии, и внимавай от коя оптика ги купуваш Wink
Цитирай

София-Дружба 2

Дъщеря ми носи слънчеви очила със соларна защита категория 3.
На 8 мес. бебе мисля е излишно все още да купуваш очила, чадърчето е достатъчно засега.
Цитирай

Варна

Мартин има очила от миналата година, но започна да ги носи  и да ги търси едва сега - та мисля, че слънчевите очила преди годинка-годинка и половина е неоправдана инвестиция.
Цитирай

Mediterraneo

Има 1-2 чифта очила, които слага за по десетина минути навън. Обикновени, пластмасови. На този етап не мисля, че би могла да носи очила постоянно през лятото, както го правя аз.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 95 отговора