забременяване по време на бременност ?????

  • 22 250
  • 153
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 554
Бяло и черно бебе може да има и от един мъж. Той може даже да е бял. Имаше случай във Великобритания наскоро, за съжаление не мога да намеря линка.

Ето го линкът http://dnes.dir.bg/2008/12/31/news3796329.html  Mr. Green
Само с едно допълнение - бащата все пак е мулат.  Wink

# 61
  • Мнения: 2 746
Бяло и черно бебе може да има и от един мъж. Той може даже да е бял. Имаше случай във Великобритания наскоро, за съжаление не мога да намеря линка. Изключително рядък случай - в семейство за втори път се раждат близначки, и двете двойки са черно-бели. Черно бебе може да се роди и при черен дядо или баба, дори родителят да си изглежда съвсем бял. Малко лаишки го обясних, ама се надявам да ме
разберете.
Цитат


Разбира се, това е напълно обяснимо. Peace Но става въпрос за съвсем друго нещо, а не повторно забременяване при наличие на вече съществуваща бременност Simple Smile

# 62
  • Мнения: 571
Възможно е.Но се приема за двуплодна брмеенност и тогава вече съвсем не говорим за рядко явление.Все пак това значи че всички разнояйчни близнаци са зачевани един след друг Peace.Никоя жена не може да знае "Забременях на 18ти а на трети следващия месец пак забременях" Joy

# 63
  • Мнения: 958
Нямам представа дали са правили изследвания, това ми разказаха, мнго се чудих и честно казано не вярвах, ама след като има и други такива случаи, може би е вярно.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ето нещо  интересно, на което сигурно нямаше да повярвам  Laughing

# 65
  • Мнения: 227
Да, възможно е, но в първите 1-2 седмици, доколкото знам. Разликата между мен и сестра ми близнак е 10 дена.. тоест майка ми е забременяла втори път и така сме се родили близнаци... а в началото съм била само аз... но за кратко...  Mr. Green  Mr. Green

# 66
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Ако толкова жени не бяха казали, че е възможно, а само една-две - нямаше да  повярвам.

# 67
  • Мнения: 4 292
Абсолютно никога не бях чувала за такива случаи. Направо ме разбихте.  Simple Smile

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Направо ме разбихте.  Simple Smile

И мен  Laughing

# 69
  • Мнения: 1 740
Ако толкова жени не бяха казали, че е възможно, а само една-две - нямаше да  повярвам.
И аз

# 70
  • Мнения: 400
И аз се оцъклих като прочетох заглавието на темата Shocked
Изобщо не помислих,че може да се казае за часови разлики Joy

# 71
  • Мнения: 127
аз имам позната с две матки, но въобще не става въпрос за двуплодна бременост, а по-скоро за много трудно износване. едната матка е недоразвита, но заема място...

# 72
  • Мнения: 511
Мислех си,че това е поредната абсурдна тема и ще се посмея на отговорите,а то какво излезе Shocked Облещих се. Mr. Green

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
То и аз. Shocked Laughing

# 74
  • Мнения: 6 713
И аз съм меко казано  #Shocked #Shocked

Общи условия

Активация на акаунт