Как да проверя дали ми е внесен болничния лист?

  • 50 959
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 796
Здравейте!Как мога да разбера дали счетоводителката на фирмата е внесла болничния лист,защото ми бавят парите от болничния и понеже досега не се е случвало се съмнявам,че не са го пуснали на време.Благодаря предварително!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ако имаш ПИК код,на сайта на НОИ проверяваш.

За кой период е болничния?Ако е за април,ще го внесат на 12-13 май

# 2
  • Мнения: 55
02/9261971 - на този номер (на НОИ е) срещу ЕГН  можеш да провериш кога ти е внесен болничния,понякога казват и кога евентуално ще бъде изплатена сумата.Бъди настоятелна ако не успееш да се свържеш от първия път - иначе аз колкото пъти съм звъняла са били любезни Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 796
Болничния ми е от 3-ти април до 6-ти май вкл.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Болничния ми е от 3-ти април до 6-ти май вкл.

трябва да имаш плащане към 25 май

# 5
  • Мнения: 91
Така и така има тема да попитам ... работодателя ми казва че са внесени болничните ми листове...  имам един болничен който е от 04.03.09 до 08.04.09 ... а в НОИ проверявам със ПИК-а си и пише че има внесен само 1 който беше за февруари .. възможно ли е инфото в страницата да не е реално ? и ако найстина са внесени .. не требваше ли до сега да имам превод?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
kokitka ,инфото в страницата е актуално.явно не ти е внесен болничния.ако беше внесен навреме,дните от март вече щяха да са платени

# 7
  • Мнения: 91
Elfita Благодаря за отговора  bouquet ... и аз така си мислех ...

# 8
  • Мнения: 8
ЗДРАВЕЙТЕ!БОЛНИЧНИЯ МИ Е ОТ 1-ВИ АПРИЛ ДО 30- ТИ АПРИЛ ВКЛ. КОГА ДА ОЧАКВАМ ПЛАЩАНЕ?БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ЗДРАВЕЙТЕ!БОЛНИЧНИЯ МИ Е ОТ 1-ВИ АПРИЛ ДО 30- ТИ АПРИЛ ВКЛ. КОГА ДА ОЧАКВАМ ПЛАЩАНЕ?БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

27 май

# 10
  • Мнения: 8
Благодаря Elfita,но аз продължавам и май да съм болничен пак ли към края на юни да очаквам плащане?

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Благодаря Elfita,но аз продължавам и май да съм болничен пак ли към края на юни да очаквам плащане?

пак така,да

# 12
  • Мнения: 92
на 07.03 ми изте4е и третия болни4ен след което ми запо4ва май4инството но все още нямам никака знае ли докога в превод,а декларация съм си подала.Някой знае ли докога ще 4акам.Предварително благодаря

# 13
  • Мнения: 92
никакъв превод исках да кажа

# 14
  • Мнения: 74
Здравейте. А как се получава този ПИК код?

Общи условия

Активация на акаунт