Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 140 отговора

Велико Търново

Момичета, чудех се колко често са ви гледали на ехограф след като сте започнали да ходите на ЖК ?
Здравната каса плаща само два.  Crossing Arms Аз се нервя на моята гинеколожка и май ще я сменям. Досега само 1 път ме  е гледала, а съм с проблемна бременност. То какво ли и е наред на тази държава  , всичко трябва да се плаща под масата
Цитирай

Плевен

На мен по ЖК са ми правили два,ходех на часно още 2пъти при друг лекар.
По ЗК се полагат 2видеозона, ако искаш повечетрябва да си ги платиш Confused
Цитирай

София

Ами така е по ЗК ти се полагат само 2 видеозона.
За щастие аз и двете бременности попадам на много свястна гинеколожка и ме гледа всеки път,но по принцип е така полагат ти се само 2,което е крайно недостатъчно.
Цитирай

На шестото небе

Всеки път когато ходех ме гледаха на видеозон,без да ми вземат пари за това.
Цитирай

Бургас

По здравна каса два пъти , а всеки следващ преглед си го плащах.
Цитирай

В светлината на слънцето

Всеки месец докторът ми ме гледаше на ехограф. Но аз ходех на частно в кабинета на доктора, при който след това родих. При първата ми бременност дори не се записах на ЖК. Услугите на държавата ползвах само за кръвните изследвания. Иначе всичко си плащах: прегледи, амниоцентезата и двата пъти, доплер втория път и т.н.
Цитирай

под Неговото крило

Как само два? Почти всеки път ме гледаха в консултацията!
Цитирай

град Пещера

и мен всеки път ме гледаха на видеозон,даже незнаех,че се полагат само 2 newsm78и нищо не съм плащала.
Цитирай

vidin

Всеки месец ме гледаше на водозон, нищо че по ЗК се полагат само два такива прегледа.
Цитирай

София

Лекарката, при която бях на ЖК ме гледаше до 6-ия месец на всяка консултация. След това чак в началото на 9-тия месец. Не ме е карала да й плащам допълнително, въпреки ограничението от касата. Явно съм случила на добросъвестен лекар, който гледа да си свърши работата както трябва  Peace
Полежах и в болница около 16 г.с. - и там ме гледаха 2-3 пъти.
Отделно ходих 2 пъти на фетална морфология, естествено си плащах.
На частно ходих последните 2 месеца при лекарката, при която раждах.
Цитирай

няма-галактически стопаджия

6-7 ходения ми се събират. Тях си ги плащах, но за това ходех при доктор, който не работи със здравната каса. А тоя, който ми се водеше наблюдаващ два пъти ми искаше пари и за кръвните, че болницата нямала пари баш тогава за някакви проявители.
Цитирай

Пловдив

Всеки месец (всяка консултация) ме гледа на видеозон,даже ми изкарва по 3 снимки на бебето. Не съм платила 1 стотинка за това. Само февруари не ме гледа на видеозон,защото и казах че след 3 дни съм на 4Д и тогава чухме сърцето на бебка за 1 път. Smile Даже сега покрай празниците имах проблем (болки в корема) бях на консултация на 9 април и на 21 април ме извика заради болките , и двата пъти ме гледа на видеозон и не ми взе и пари. Забравих да кажа че хода в Държавна поликлиника.
Цитирай

Пловдив

lilcho13 ,коя е докторката ти?
Цитирай

Пловдив

По ЗК три - четири пъти за цялата бременност като постоянно ми се напомняше , че ми се полагат два.Аз и не се напъвах при нея , която седмица преди термин продължаваше да твърди , че ще родя момче  Mr. Green.На частно всеки месец , понякога и по два пъти , а в деветия всяка седмица.Правила съм и две Фетални .
Цитирай

С първата бременност посещавах лекар ЗК. Гледа ме всеки месец на ехограф без да заплащам нищо допълнително.
Сега по ЗК са ме гледали както се полага два пъти- в началото и средата на бременността. За мое успокоение посещавам и друг лекар, които ме гледа с ехограф.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 140 отговора