Покажете си хола- споделете идеи 4

  • 136 839
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 359
Ева, секцията готова ли е или ви я правиха по проект? Много е хубава, диванът също!   Peace

# 91
  • Мнения: 5 906
Въпросът го зададох и в друга тема,но го повтарям и тук,защото ми е спешно.
Моля дамите от Варна да ми кажат нещо за фирма "Алигатор".Заводът всъщност е в Провадия,но представителите са във Варна.Най-малкото така ми казаха.Интересува ме качеството на интериорните врати,коректността на фирмата.

# 92
  • Мнения: 214
Ева, секцията готова ли е или ви я правиха по проект? Много е хубава, диванът също!   Peace

По поръчка е правена и не мога да се стърпя да не се изтъкна - по моя идея е!!!  Embarassed Дивана също исках аз да го измисля, ама ми спряха идеите в зародош... Joy

# 93
  • Мнения: 359
Браво! Готов дизайнер си! (Да не би наистина да си дизайнер?  Joy)

# 94
  • Мнения: 223
Здравейте и от мен! И аз бих искала да се запиша да следя темата, защото скоро започваме ремонт на хола. Имам някои идеи и съм готова да ги споделя с вас. Все още обаче не мога да реша дали тапети или мазилка newsm78

# 95
  • Мнения: 214
Браво! Готов дизайнер си! (Да не би наистина да си дизайнер?  Joy)

ха ха ха ха благодаря Simple Smile Иначе не съм дизайнер, но определено ме влече. Знам ли, някой ден може и да ви се рекламирам Hug

steffi_k, добре дошла! Всяка една от нас май се е чудила тапети или латекс, пердета или щори и такива подобни Simple Smile
Аз те съветвам да съчетаеш и двете Peace

# 96
  • Мнения: 223
Добре заварила, Ева!
При нас проблемът е, че искаме от хола да се направи отвор на тавана, а там ще ни бъде спалнята. Искаме да направим 2 детски стаи и за двете ми момичата. Едната е готова, в синьо и жълто е, сега трябва да освободим спалнята ни и да я преместим на таванското. Ух, не можах да обясня много добре, но трябва нещо като мезонет да стане. Та през хола по вита стълба ще се качваме в спалнята. Иначе съм харесала таван на две нива, с лунички и по всяка вероятност ще бъде цветен. За преобладаващ цвят съм избрала тъмно лилав. Някои ако има впечатления от лилав хол, моля да пише.
Иначе как може да се съчетаят тапепите с латекса? Моля за идеи! Hug

# 97
  • Мнения: 214
Всичко звучи много хубаво! Малко сложно, но си струва. Ще чакаме задължително после снимки Hug
Лилавото на мен много ми харесва. Естествено сигурно знаеш, че колкото по-тъмни са стените, толкова по-малка и тъмна ще ти изглежда стаята. Така, че внимавай да не се отплеснеш.
То зависи и много от лилавото де.
такова по-светличко ли?
или по-тъмно?

Сега не мога да намеря снимки с тапети и латекс, но доколкото съм забелязала тапетите се слагат на една или две стени. Или на една стена и някъква колкона ако имаш.
В нашата спалня сме сложили тапет зад леглото на стената и отсреща има една чупка (като комин), която също сме я облепили с тапет. А всички останали стени са с латекс.

# 98
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Ние сложихме на една стена тъмно лилави тапети и вече съжалявам. Понеже бяха много дебели, пвц май, и решихме при лепенето да не ги застъпваме и просто да са плътно едно до друго. Като изсъхна тапета , се сви и между отделните ивици останаха бели линийки да се виждат от стената. Отделно от това и лепилото , където е останало някъде по тапета, белее. С една дума - ужас #Cussing out

# 99
  • София
  • Мнения: 794
Лолита, не може ли да боядисате белите линийки между тапетите със сходна на цвят боя и с финна четка? Така ще заглуши контраста.

# 100
  • Мнения: 359
Люляковото е по-добре като че ли..... Тъмното е малко в стил готик  Laughing! Със светло зелено ще е супер!

Между другото в "Ориндж"а на Графа видях една много интересна руска книга за цветовете. Дадени са всички цветове и нюанси кой с какво си отива и колко голямо да е "петното" от определен цвят. Съответно и за всеки нюанс имаше снимка на такъв интериор. Уникални комбинации имаше просто, дето въобще няма да ти минат през ума! Ама беше скъпичка книжката - към 40 лв.

# 101
  • Мнения: 52
Няма нито пердета и или щори-не е дошъл редът им ли или сте си така?

# 102
  • Мнения: 1 120
Добре заварила, Ева!
При нас проблемът е, че искаме от хола да се направи отвор на тавана, а там ще ни бъде спалнята. Искаме да направим 2 детски стаи и за двете ми момичата. Едната е готова, в синьо и жълто е, сега трябва да освободим спалнята ни и да я преместим на таванското. Ух, не можах да обясня много добре, но трябва нещо като мезонет да стане. Та през хола по вита стълба ще се качваме в спалнята. Иначе съм харесала таван на две нива, с лунички и по всяка вероятност ще бъде цветен. За преобладаващ цвят съм избрала тъмно лилав. Някои ако има впечатления от лилав хол, моля да пише.
Иначе как може да се съчетаят тапепите с латекса? Моля за идеи! Hug
В темата Спалня в лилаво http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=373273.0
има доста предложения относно съчетание на лилаво с латекс и тапети.

# 103
  • Мнения: 223
Здравейте момичета! Много интересни идеи от темата за лилавата спалня! Много са красиви и комбинациите. И аз ще взема да се замисля за цвят на нашата таванска спалня да е пак някой нюанс на лилавото. newsm78 А съчетанието на латекс с тапети се оказа много оригинално и ще взема да обработвам половинката за такъв вариант.  Simple Smile

# 104
  • Мнения: 4 202
Лолита, не може ли да боядисате белите линийки между тапетите със сходна на цвят боя и с финна четка? Така ще заглуши контраста.

Да, аз съм процедиралата така с една оранжева стена, горе-долу става, поне не дразни толкова, колкото белите ивици  Peace

Общи условия

Активация на акаунт