Покажете си хола- споделете идеи 4

  • 136 840
  • 740
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 187
Нашият диван е комбинация от кожа и дамаска на пловдивската фирма  "Валинор". Изключително съм доволна от качеството, обслужването и най-вече изпълнението на сроковете! http://www.valinordesign.com/index.php?step=module_action&mo … cat=73&lang=2

# 136
  • Русе
  • Мнения: 1 841
Има интересен механизъм за спане,а удобен ли е?

# 137
# 138
  • Мнения: 2 013
Гледам, че за дивани говорите. В нашия хол диван има другото остава Simple Smile Simple Smile като стане готов хола ще кача снимки, а дивана е ето този
изключително удобен диван. По-нататък ще си вземем и фотйойли и дълга табуретка, единственото, което ме дразни е ,че е бял.... предимството е, че няма твърди части в него. целият е направен от пяна

Този диван е супер! Откъде е купен? Какви са фотьойлите и табуретките към него?

# 139
  • Мнения: 32
Гледам, че за дивани говорите. В нашия хол диван има другото остава Simple Smile Simple Smile като стане готов хола ще кача снимки, а дивана е ето този
изключително удобен диван. По-нататък ще си вземем и фотйойли и дълга табуретка, единственото, което ме дразни е ,че е бял.... предимството е, че няма твърди части в него. целият е направен от пяна

Този диван е супер! Откъде е купен? Какви са фотьойлите и табуретките към него?
И мен това ме интересува Grinning

# 140
  • Мнения: 10
http://www.yokohome.eu/yokohome/ Това е сайта им, а офиса им беше на бул. Витоша някъде... Доста са скъпи. Мъжа ми си го е купувал преди да се оженим Simple Smile

# 141
  • Мнения: 2 013
http://www.yokohome.eu/yokohome/ Това е сайта им, а офиса им беше на бул. Витоша някъде... Доста са скъпи. Мъжа ми си го е купувал преди да се оженим Simple Smile

страхотни са. Сега се сетих, че съм ги виждала и преди. За съжаление имам вече два нови дивана, но пък ми трябват някакви големи табуретки и мога и така да комбинирам...

# 142
  • Мнения: 4 380
Наистина са страхотни. Но бялото изглежда много зацапващо се. Какво е това, кожа, велур? Граци как го чистиш това чудо? От колко години го имаш? Пяната не се ли сляга с времето и да губи форма? Ще покажеш ли снимка на собствения?

# 143
  • Мнения: 10
xenia Цапа се... особено с малко дете. Ако го бях избирала аз щях да взема бежовия. както и да е материята е мъхеста. Не се е слегнал.Пяната е същата от която се правят седалките за новите мерцедес S class. Може да се свали целия и да се пере в пералня(аз поне така правя) Много ми е удобен и е вече на около 2 години.
Ето го:

# 144
  • Мнения: 4 380
Чудесно според мен за детска стая именно заради отсъствието на твърди части, но в по-практичен цвят. Кое се сваля не разбрах? Дамаската?

Мерси за снимката. Simple Smile

# 145
  • Мнения: 7 106
Здравейте момичета,

дойде ред и на нашият хол  Laughing. Дивана е поръчан, модулната секция също. Проблем срещам в избора на цвета на стените. Затова моля за помощ  Praynig!!! какъв цвят би подхождал, имайки предвид че секцията е комбинация от горните два цвята (преобладава тъмния), а меката мебел е комбинация от долните два (кожен корпус, долните възглавници дамаска в същия цвят, горните възглавници светлия на флорални мотиви ) :



Моля за идеи, имайки предвид че предпочитам светлата гама  Hug.

# 146
  • Мнения: 4 380

Всякакъв цвят би подхождал. Може да има не много уместни нюанси, но не неподходящ цвят. Това което е  избрано е много неутрално. Ако решиш да останеш в топлата гама, можеш да избираш от жълто през охра и до корал, в неутралната- от ванилия през беж и до топ (виж цвета на масата), прекрасно ще контрастира със студена и пастелна гама- синьо и зелено. От бледа резеда и до ярък лим, от небесно синьо, бледо лила и до тюркоаз.

# 147
  • Мнения: 7 106
Благодаря много за мнението !

В интерес на истината, на мен много ми се върти в главата точно бледо лилаво, но не мога да намеря подобно съчетание в нета, за да добия и визуална представа. Другото към което клоня е капучино, но малко по-разредено с мляко  Laughing.
Не ми се ще нещо твърде контрастно, иска ми се да остана в тази гама, защото ми навява уют и спокойствие и ми действа разтоварващо. Но се страхувам да не прекаля в "бежовото"  newsm78.

# 148
  • Мнения: 593
mamayani,страхотен хол!Би ли ми казала размерите на стаята,т.к.и аз трябва да съчетая кухня,хол и дневна в една стая и ми е трудно.

Благодаря  Hug 6 на 3.96м. Peace

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Благодаря много за мнението !

В интерес на истината, на мен много ми се върти в главата точно бледо лилаво, но не мога да намеря подобно съчетание в нета, за да добия и визуална представа. Другото към което клоня е капучино, но малко по-разредено с мляко  Laughing.
Не ми се ще нещо твърде контрастно, иска ми се да остана в тази гама, защото ми навява уют и спокойствие и ми действа разтоварващо. Но се страхувам да не прекаля в "бежовото"  newsm78.

Според мен ако сложиш капучино ще стане прекалено бозаво... Ако все пак избереш него, поне направи една от стените доста по-тъмна  Peace
С лилаво ще  е по-добре, но пак ще е готино с една тъмно лилава стена - наши приятели си направиха точно така хола - мебелите са като вашите цветове и стана страхотно

ПП Само не слагай прасковено, че вече е ужасно банално  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт