Покажете си хола- споделете идеи 4

  • 136 835
  • 740
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Гуш   прекрасен, стилен дом!
Много ми хареса всичко, но искам да питма специално за украсите на стените до леглата. Как са напарвени?

# 166
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш   прекрасен, стилен дом!
Много ми хареса всичко, но искам да питма специално за украсите на стените до леглата. Как са напарвени?

Мерси  bowuu

по стените са стикери за две пари от Джъмбо  Grinning

# 167
  • Мнения: 10
това е холната ни секция http://picasaweb.google.com/htmlski/oBuLJJ#5384582052156273250
Имам един въпрос, ако някой може да се включи със съвет ще бъда много благодарна.
Хола ни е много голям, тоест бил е предвиден за хол с кухня, обаче не обичам кухнята да ми е в хола, затова пригодихме кухня в едната спалня. В случай, че си направим второ дете, кухнята ще отиде в хола, но засега незнам с какво да запълня празното пространство. мъжа ми искаше да си направим нещо като мокър бар, но замисъла му не е никак евтин, при положение, че след някоя друга година ще трябва да го развалим, за да освободим сегашната кухня, за нова детска стая. Чакам мнения и препоръки....

# 168
  • Мнения: 2 013
Повече канапета и лежанки. Или кът за кафе с два фотьойла и ниска масичка. Или кът за цветя.
Покажи целия хол, за да придобием представа за пространството.

# 169
  • Мнения: 1 102
Amazing_nice , масичката ни в хола е от Икеа, но вчера бях там и вече ги няма.

# 170
  • Мнения: 242
Моля за съвет-секцията в хола ни е цвят праскова/доста наситен и ярък /,дивана също ще е такъв,за стените какъв цвят да избера-много светъл праскова или бежов или нещо друго като стената зад дивана искам да е много по-тъмна в съответния цвят?

# 171
  • Мнения: 206
EЙ  жалко murvet77, нищо  ще дебна в засада Mr. Green
Може пак да я пуснат

# 172
  • Мнения: 206
Граци, направи си я  кабинет или  офис . Ние така направихме - канапе  в ябълково зелено , много етажерки с  книги и снимки. Компютър , Принтер  , удобен кожен стол. Спорните отличия на милото. Ей такъв кът - купи ,медали ако има, ако не стена посветена на снимки от детството. Или нарисувай  нещо  на стената  вместо стикер , удобен  фотьойл за четене, масичка за книга и огромна лампа, поскоро лампион

# 173
  • Мнения: 206
малък запис  и от мен - но хола  не е довършен
http://amazingnice.snimka.bg/family/apartament.380252.14904172
http://amazingnice.snimka.bg/family/apartament.380252.14903313
[url][http://amazingnice.snimka.bg/family/apartament.380252.14902917/url]
това е малкия хол,  уффф че съм забравила съм да снимам  секцията
но е пак  същия цвят като масата и сайдборда
лешник  и черно стъкло  - на Сомо.
На хола му липсва канапе , вградено осветление, полилеи , пердета , още контакти
Обещавам като го довърша да го  снимам

# 174
  • Мнения: 128
Amazinq nice,тези цветя рисунки ли са или лепенки?Извинявам се ако си го казвала преди това!

# 175
  • Мнения: 1 176
Моля за съвет-секцията в хола ни е цвят праскова/доста наситен и ярък /,дивана също ще е такъв,за стените какъв цвят да избера-много светъл праскова или бежов или нещо друго като стената зад дивана искам да е много по-тъмна в съответния цвят?

 Не мисля, че идеята ти е добра -цветовете ще се слеят така, няма да стане хубаво... Stop
 Избери нещо контрастно, но не ярко за стените. Друго какво ще имаш в стаята - масичка, пердета, килим, декорации разни? Помисли и за цветовете и на тези неща.

# 176
  • Мнения: 206
Petya , рисунки са.  Първо направих вратите  и после същите цветя пренеохме на  стената  в хола, тавана  в банята и около някои контакти.

# 177
  • Мнения: 242
Eclat,благодаря ти.Кухнята е св.жълта и е в едно с хола.За това и стените са св.жълти.Хубаво е ,стаята изглежда много просторна и топла.Но ще боядисваме и ми се ще промяна

# 178
  • Мнения: 242
Amazing nice,а вратите как направи?Така си ги поръчала или вие сте си ги рисували?Много са интересни!

# 179
  • Мнения: 206
На стъклените  врати - първо направих дизайн на Корел за стъклата . Дадох ги във фирмата  ,където правеха вратите, нарязаха  фолиото и го залепиха на  стъклата.Стъклата  са триплекс. Направих  ги с фолио, изобщо не личи - все едно  са правени на пескоструй. Това всичко преди да монтират стъклата, дори не вярвах да се получи особено добре, но наистина  нямат разлика с матираните.

Общи условия

Активация на акаунт