Покажете си хола- споделете идеи 4

  • 136 832
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 52
Ехааа, много ме впечатли! Всичко ми хареса, съчетанието на цветовете и червения анкцент!
Поздравления!

# 196
  • Мнения: 846
Ехааа, много ме впечатли! Всичко ми хареса, съчетанието на цветовете и червения анкцент!
Поздравления!

Мерси gasenichka , всичко съм си избирала сама и се надявах все пак да се получи нещо  Laughing Обожавам комбинацията от тези цветове..

Това е холче от типа от нищо -нещо  Laughing Бюджетът му е съвсем скромен, иначе как щях да се развихря  Laughing

# 197
  • София
  • Мнения: 458
jalana, имам въпросче-ламината венге ли е? много исках такъв но след като се оказа че мебелите ще са венге или поне част от  тях,май няма как да го сложим.Мислех си поне в спалнята да е венге,но пък тя е много малка и такъв цвят може би оптически ще я смали още.Иначе съм влюбена в този цвят и сега като видях как стои ми хареса още повече,но уви май ще ми се размине Sad

# 198
  • Мнения: 721
браво,много сладко се е получило.предстои ми смяна на ламината и искам да сложа тъмен, сподели моля те как е с поддръжката(личи ли всяка прашинка)и от къде е пуфа.

# 199
  • Мнения: 846
tani_4_ka, не е венге, а черен със сиви нишки. Аз много се двоумях за венге в една от другите стаи и на мен много ми харесва този цвят  Peace Аз съм виждала под венге и мебели венге стои уникално, но цветът е почти един и същ. Трябва да има много малка разлика, иначе според мен няма да се върже  Rolling Eyes

Мерси Злате Simple Smile, аз тук ако помните какви теми пусках за тези ламинати хаха Simple SmileСега имам и светъл и тъмен и според мен светлият повече си личи като се зацапа. Черният потъваш в него и всичко се слива, а моят не е и чисто тъмен, а както казах е нюанс със сиво. На светлият прахоляка повече си личи, което е противно на логиката, но факт при мен и ламината си има собствено мнение Simple Smile

Според мен, няма значение светъл-тъмен и двата трябва да се чистят просто. Мръсотията и на тъмно,светло,средно все си личи Simple Smile

Пуфата е от Комо Simple Smile

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 12:10 от jalana

# 200
# 201
  • Мнения: 400
jalana, браво! Много добре се е получило, и на мен ми допадат тези цветове, въпреки че не харесвам червеният цвят, смятам че като акцент, както е в твоя случай е перфектно. И моят хол е горе-долу в тази гама. Чакам си секцията с холната маса към средата на месеца  и аз ще се похваля

# 202
  • Мнения: 32
jalana,
a хубавото ти диванче от къде е? Grinning

# 203
  • Мнения: 846
Благодаря ви момичета  Hug.
Тея, дивана съвсем случайно го мернах в Зоната и ми влезе под кожата, обожавам черни дивани, не знам каква е тази мания  Laughing

# 204
  • Мнения: 1 176
Обожавам комбинацията от тези цветове..
Любими цветове и на мене. Тази комбинация винаги ще бъде класическа и стилна. Дава ти възможност и за промяна, и за раздвижване.И ако решиш за разнообразие - винаги можеш да смениш червения акцент с друг въздействащ цвят и ще имаш друг, също толкова чудесен хол. Поздравления! Много ми хареса.
Останаха ми очите по пердетата. Имаш ли тяхна снимка отблизо?

# 205
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
jalana - страхотен хол. Много стилен. Поздравления.
Мога ли да поискам малко инфо за бялата холна масичка  Peace..от къде е ,цена и т.н

# 206
  • София
  • Мнения: 63
jalana, страхотно се е получило-браво  Peace
Жалко, че милото не обича любимото ми червено  Rolling Eyes

# 207
  • Мнения: 197
Jalana, наистина страхотно си се справила, имаш супер стилен хол- много ми харесва Peace!

# 208
  • София
  • Мнения: 1 311
jalana холът ти е супер изчистен,скромен бюджет но невероятно съчетание.  Heart Eyes
Браво!

# 209
  • Мнения: 846
Ей момичета, направо ми напълнихте душата  Hug
Клавел, масичката я взех от Деница, беше преоценена забутана и мърлява  LaughingНикой не я беше чистил 100 години. Струваше 150 лв.  От долу е разделена на 4 независими една от друга части и е много удобна да скриваш някакви дреболийки  Grinning

Еclat, нямам близка снимка на пердетата, трябва да направя и ще пусна, но те са изчистени сиви..

Все си мисля, че още нещо ми липсва на този хол.... някакво квадратно килимче под масата ли, но никъде не съм виждала квадратни.. но може да стане претрупано аз обичам пространство, а и ако знаете колко лесно се поддържа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт